Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

ejasmeja
24. apr 2010

ja nebudem dochadzat, mne ctg robi moj gynekolog a vsetky vysledky mi zalozi do knizky a pojdem uz len porodit, teda aj porodnica bude mat vsetky info o tehotenstve. tebe by to tvoj gyn. tiez mohol tak urobit, ked sa s nim dohodnes, ze chces ist rodit inam. hm?

monfat
24. apr 2010

Eji a tvoj gynekolog má aj ctg -čko? super tak to máš potom super fakt. ja pamätám ako som pred tromi rokmi chodila peši do monobloku každý týždeň s obrovským bruchom 🙂 ledva som sa tam doplazila ale keby tak gynekolog mal ctg tak to by bolo oveľa jednoduchšie a ku komuže to chodíš eji , ked sa možem opýtať?

ejasmeja
24. apr 2010

hej, ma CTG. chodim k Dandarovi. tvoj nema?

monfat
24. apr 2010

nie ☹ nemá. ja chodím na stanicu železničnú k Dr.Činčárovi, ale je strašne v pohode lekár, ja tam chodím preto, lebo od busu ked vystúpim, tak mám blízko len cez cestu prejdem a hotovo. Ale šak dajak bude, spolieham sa nato, že nenatrafím na Stošekovú starú harpiu ☹

monfat
24. apr 2010

myslím ako v nemocnici, ale tento týždeň som sa už rozhodla, že pôjdem do tej nemocky a zabešteľujem si doktora aby sa mi nestalo to, čo predtým ☹

ejasmeja
24. apr 2010

no budem ti drzat palce! ale inak mas pravo odmietnut lekara. ak jej povies, ze si ju nezelas pri svojom porode, tak ti musia dat ineho lekara. zvycajne su v sluzbe dvaja.

monfat
24. apr 2010

Eji dik, drž sa pomaly sa pobaľ, nezabudni na doklady, sobášny list, tehotenskú knižku, preukaz poistenca, Op, lebo hlavne to zabúdajú 😅
Zatiaľ sa maj, ideme na prvu grilovačku tohto roku, tak idem už dačo pobaliť do tašky 🙂 maj sa kráásne zatiaľ

ejasmeja
24. apr 2010

uzi si grilovacku! pekny vikend! a dik za radu 🙂

katka22r
25. apr 2010

eji ved ty coskoro rodis a davaj ´pozor na sladkosti ak sa ti hned spusti mliecko

ejasmeja
25. apr 2010

preco Kati? ako suvisia sladkosti s mlieckom?

katka22r
25. apr 2010

noo tak coko by sa velmi vela nemalo aby male malo dobru stolicu

ejasmeja
25. apr 2010

aha, no nebudem to prehanat teda 😀

olienka12
25. apr 2010

no co ja viem,tak prave cokolada sa moze a vela vody,pretoze mliecko sa robi hlavne z cukru a vody... aspon tak mi bolo povedane a take prdolko male kaka aj ked nechce a do kazdej pelusky 😀

ejasmeja
25. apr 2010

hej? tak to teda budem prehanat! 😀 😀 😀

katka22r
26. apr 2010

kazdy ma svoju stravu

petra1985
27. apr 2010

ahojte zienky len tak som nakukla a chcem zareagovat na coko.. velmi by sa nemala teda aby babo dobre kakalo...

olienka12
27. apr 2010

heeej peti kde sa tulas? mame sukromnu temu pod k nam

kawasaki17
4. máj 2010

ahojte, este som si nestihla celu tuto temu prejst, ale chodila som na prax do nemocnice v PO, teda aj tieto porodnice a poviem Vam pravdu, ze stara porodnica nic moc... v auguste budem rodit, a mam z toho strach, nie zo samotneho porodu, ale zzo starej porodnice, aby som tam nemusela ist...

olienka12
4. máj 2010

kawasaki17 ahoj
ved si mozes vybrat kam chces ist rodit,nemusis do starej staci zacat chodit na ctg do monobloku prip. nejakej inej kt.si vyberies

masabi
4. máj 2010

Ejasmeja ,ako tak čitam,ty si náročná mamička 😀 😀 ,Chceš aby skakali okolo teba ako ty si praješ...Mysliš že to sa da priniesč do porodnice svoje oblečko a ustriehnuť že ma oblečené to čo si dala?No priznám sa ja na mieste sestričky neviem ako by som si to zariadila aby každa zmena vedela že prave to je toho a toho a hlavne ak by si to každy sam priniesol...pri roomingu ked mas mimšo pri sebe možno skor že si ho oblečieš a tak alebo,v nejakej sukromnej porodnici...no neviem,nakoniec aj postelne prádlo je erárne a zato to tam ten tyzden vydržime no nie?

kawasaki17
4. máj 2010

aha, ok, ja som ozaj nevedela ako to prebieha, pre mna je to vsetko nove :::D

olienka12
4. máj 2010

tak sa kludne pytaj radi ti odpovieme co budeme vediet 🙂

kawasaki17
4. máj 2010

vdaka ::D
este by ma zaujimalo ci si mam do porodnice potom vziat len pampersky pre male alebo aj platene plienky, moja kamaratka rodila v BJ a tam si brala aj aj...

olienka12
4. máj 2010

platene plienky su dobre pre teba na obklady na prsia alebo na odgrcnutie babatka,ale oni davaju platene plienky,takze skor len pre teba ale treba postolkove nohavicky

kawasaki17
4. máj 2010

dobre... vdaka, ak nebudem este nieco vediet tak sa urcite opytam

kawasaki17
4. máj 2010

a ake mate zazitky z porodu? mna doma strasia, ale ja sa bolesti nebojim, mam totizto vysoky prah citlivosti.... ale aj tak...skuste :::D

monfat
4. máj 2010

Ked je tak nemáš sa čoho báť 🙂 malina 😀

olienka12
4. máj 2010

kawasaki ja som bola na sc a dalo sa to prezit v pohode nebyt jazvy,strii,tak ani neviem,ze som to male zive striebro mala v bruchu niekedy 😉

a nech ta nestrasia co tym docielia bila by som ludi,co strasia porodom,ved by ta mali podporovat a nie ti stresy robit

kawasaki17
5. máj 2010

tak to hej.... asi im to robi dobre,
u nas v rodine mala len mama lahke porody a potom ostatne zeny mali velmi tazke porody, asi preto....

tatiana1985
5. máj 2010

kawasaki kazda zena preziva bolest inak...jedna viac,druha menej..a kazda ti povie svoju verziu vo svojom ponimani 🙂 . ttakze najlepsie bude ak si to prezijes sama a uvidis 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre