Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

katka22r
19. jan 2010

kde ste vsetky?

ej,alu a ostatne?

ak sa tu niektora ukazete tak napiste ako sa mi mate a co dnes mate na plane?

ja si budem uzivat dnik doma kedze zajtra nas caka prijem...ach jaj ani sa mi nechce tam sa bojim ze vyvolavacka tak skoro nezaberie...

danu
19. jan 2010

katka22r • 41tt • Dnes o 09:51
zienky ktore ste s presova alebo ste sa stretli s tymi menamy v presovskej porodnici aky su?dakujem za vase nazory

katka22r
19. jan 2010

kocky myslim dr.Hricovu a dr.Hladkeho ...danu mi zrusila temu takze piste tu dakujem

garonka
19. jan 2010

Katka Lucia Hricova je moja byvala spolužiačka zo zakladky 😉 a kamoška k nej chodila na ctg v novembri, zlata je taka spravna baba 😉

cmuky82
19. jan 2010

ahoj kati tak ja som dnes doma a len tak relaxujem 🙂 . juuj uzivaj si ten dnesok naplno aj ked sa uz urcite nevies dockat zajtrajska.A neboj sa ze vyvolavacka nezaberie oni to uz urcite nejako poriesia aby bolo vsetko OK 😉 . Dufam ze trafis na dajakeho dobreho doktora. Tu Hricovu a Hladkeho nepoznam, takze s tym ti nepomozem ☹ .
Este som sa chcela opytat bola tu niektora z presovcaniek na tie predporodne kurzy co su na sidlisku2? Neviete od kedy sa tam zacina chodit?

katka22r
19. jan 2010

cmuky ja som tak chodila 🙂 uz tam mozes zacat chodit aj teraz je to kazdu stredu

a garonka hej vcera ma vysetrovala a je taka spravna a nevies ci sa aj dobre v tom vyzna?

garonka
19. jan 2010

Katka
viem že študovala na gymnaziu 4 roky a potom po gymnaziu študovala na vyške zdravotníctvo, strednu školu nema zdravotnu ale myslím, že to nevadí, kamoška bola spokojna, tiež dosť často chodievala k nej na ctg aj ju vyšetrovala ale bola spokojna 😉

cmuky82
19. jan 2010

kati a ako to tam prebieha na tych kurzoch? Treba sa aj objednat alebo staci len tak prist a co treba mat na oblecenie? Pocula som ze aj nejaka lekarka tam chodi a dava nejake radi.

katka22r
19. jan 2010

cmuky no normalne teplaky a tricko ale aj dajaku mikinku lebo zima ked meditujes....nemusis sa vobec objednavat ides ked mas chut alebo cas ale ja som chodila kazdu stredu...plati sa 3 eura a zacina o 15tej a konci o 17tej od 15tej do 16tej sa rozoberaju rozne temy s dr.palovou alebo dr.horanskou a od 16tej do 17tej sa cvici na fit loptach a karimatkach,take cviky pre tehulky a plus sa ucis dychanie pri porode,pri kontrakciach podla mna super a ku koncu cvicenia sa vzdy medituje tiez fajn pocit a uvolnenie

cmuky82
19. jan 2010

vizera to zaujimavo urcite sa tam pojdem pozriet 🙂

katka22r
19. jan 2010

len chod mne to akosi pomohlo ja som sa tam citila dobre aj ked niektore temy o nicom ale aspon som sa nenudila doma a naucila nieco nove 😉 😉

katka22r
19. jan 2010

tak kocky idem ja sa povenovat mm a brusku....dnes skacem od rana na lopte upratujem a nic....tak nakoniec ma caka ta vyvolavacka ☹ ....drzte sa kocky a ja dam o sebe vediet....som zvedava za kolko dni budeme mat svoju princeznu pri sebe ak nas neprekvapi chlapcek 😉 ...dakujem za vsetky rady majte sa mi peknucko

petra1985
19. jan 2010

ah jaj katka drzim palceky 🙂 urcite to zvladnes

petra1985
19. jan 2010

hladkeho som zazila dvakrat raz mi skontroloval listok z ctg a raz na vizite.. taky spravnak

ejasmeja
19. jan 2010

Kati! drzim palceky! vela stastia obom! a daj nam vediet, ako sa mate 🙂

queenka
19. jan 2010

ahojte kocky 🙂 🙂 🙂 katka....ty co este robis doma hm???este nemas drobca pri sebe.....??tak drzim palce a nech ste rychlo spolu doma zdrawucky🙂)

katka22r
20. jan 2010

tak sa majte ja odchadzam....bude mi chybat vasa podpora v nemocnici....drzte palceky nech nam vyvolavacka rychlo zaberie 😒

cmuky82
20. jan 2010

katka drz sa myslim na teba pa 🙂

katka22r
20. jan 2010

v rychlosti az na piatok nam pichnu vyvolavacku,este cakaju ci sa nerozbehne samo...ozvem sa

petra1985
20. jan 2010

uff ta uz len nech to bars nenatahuju.. vsak to aj na psychiku nedobre.. kazdopadne drzim palce nech sa to rozbehne samo🙂

olienka12
20. jan 2010

katka vravela som ti,ze ta hned nebudu riesit. Ale si pod dozorom budu ta monitorovat sprav si denne 9posch 🙂)) drzim prsty nech to pride samo,vyvolavacky su bolestivejsie ... vela stastia

queenka
21. jan 2010

hmmm..katka sa zatial neozywa..ktowie ci uz ma drobca pri sebe 🙂 🙂 🙂

anavila
21. jan 2010

ahojte....
my uz sme doma z porodnice
V piatok, pred tyzdnom, 15.1 mi prisli rano bolesti o stvrtej. Asi o hodinu sme vyrazili z domu a maly MISKO sa narodil o 7,00, takze od prvej bolesti po narodenie maleho presli 3 hodiny. Porod rychlovka, v pohode, aj ked bolelo samozrejme ale jak som prisla do porodnice a doktroka (HRICOVA - mlada, strasne mila, prijemna) ma vysetrila, uz som bola uplne otvorena a o chvilu som mohla tlacit. Dnes nas prepustili

rodila som v starej porodnici a chvalim VSETKO, pristup personalu, ciganky boli upne izolovane od nas, celkom dobra strava a prostredie aj ked starsia budova, ale cisto, dalo sa v pohode.WCko hned oproti izbe, tiez sprcha, nikde sme nemali daleko, ani do jedalne, proste jednym slovom som nadmieru spokojna. bola som v Krompachoch pri prvom babetku, teraz som ovela spokojnejsia aj ked ani v Krompachoch nebolo vyslovene zle.
Takze tolko moje skusenosti. Foto dam neskor.

petra1985
21. jan 2010

anavila blahozelam🙂 pozeram, ze sme to mali podobne ..aj u nas od prvych bolesti po narodenie presli 3 hodiny 😉 drzte sa

ejasmeja
21. jan 2010

anavila, blahozelam a vea zdravicka obom! krasna sprava! 🙂

tinika
22. jan 2010

pati tak o tom ja som mohla snivat
v utorok odtiekla voda, v stredu dali vyvolavačku a nič. vo stvrtok uz tabletku, a potom 6 hodin velkych bolesti a nakoniec aj tak cisarksky poobede

cmuky82
23. jan 2010

anavila blahozelam 🙂

petra1985
23. jan 2010

tinika fuuuu tak ja si to neviem ani predstavit.. skoda, ze vsetky nerodime rovnako 🙂 aspon by sme lepsie vedeli co nas vlastne caka..

anya01
24. jan 2010

ahoj, neviete náhodou či sa v monobloku platí nejaký poplatok ak je otec pri pôrode?

olienka12
24. jan 2010

anya01 ano plati sa priamo na sale 17eur to tusim vychadza

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre