Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

janulqa07
15. mar 2010

zanna ja som to mala pri malom na konci tehu, ale tlak som mala v norme, mozno to bude pocasim

katka22r
15. mar 2010

zanna tak ja som mala nt ale neodpadla som ani raz ale potom mi kazali vysadit magne B6

queenka
15. mar 2010

takze je to normalne ked to nieje prawidelne???myslim ze moze s stat ze by aj celkom wynechala jeden mesiac nie?nemate ejaku stranku nato??chcela by som o tom wediet wiac🙂)pre istotu🙂) 🙂

juliap
15. mar 2010

zanna aj ja mam stale nizky tlak, je to vraj lepsie ako vyssi, ale radsej som na to upozornila aj dr aj na internych, lebo pri emke mi potom pocas porodu zacal lietat hore-dolu a takmer som im odpadla pri porode na stole ... este sa na mna aj ten somar dr vykrical, ze ci som to nemohla povedat skor, ze mam problem

katka22r
15. mar 2010

skus dat do goglu menstruacia po porode....ale podla mna je to normalne ze ti vynecha a hlavne ked kojis

queenka
15. mar 2010

katka ale ja uz nekojim.....a to je ten problem ☹

anibas
15. mar 2010

queenka : tak už len tehotenský test 🤐

monfat
15. mar 2010

ahoj zanna, ja mám tiež furt nízky tlak, ale pri prvom tehu som nemala, len teraz, stále sa mi hlava točí, počas minulej poradne som mala 100/52 a dr. akurat podotkol že je to lepšie ako mať vysoky tlak, že vtedy su väčšie problemy aj pri porode, aj v tehotenstve všeobecne,tak neviem. Veľa tekutín mi kázal piť, železo, pomaly vstávať, nerobiť prudké pohyby a dať si kávičku 😉 Tak si dávam 🙂 aj teraz práve jednu pred sebou mám. A nič si z toho nerob, lepšie ako keby si mala vysoký, ten vie narobiť oveľa väčšie šarapaty s dieťaťom.

zanna28
15. mar 2010

Ďakujem vám všetkým za rady 😉 ja som sa dnes hrozne z toho vyľakala ☹ a kávičky si dávam aj dve na deň aj vody dosť popijem lebo mám hroznú zápchu a železo beriem už druhú dávku ale čo ma nezabije to ma posilní 😀 😀 ....ráno som nebola taká optimistka 😀 😀 😀

lu1912
15. mar 2010

Pozdravujem všetky mamičky 😉 queenka, ja som sa nato pýtala svojho gynekológa a on mi jednoznačne odpovedal, že aj keď už po pôrode dostanem menštruáciu, vôbec ju nemusím mať pravidelnú, aj keď som ju tak mávala, jedna moja známa tiež nedojčila a takmer 1,5 roka je mávala všelijako, tiež mávala aj dvojmesačné prestávky 🙂

queenka
15. mar 2010

lu...tak to si ma welmi potesila 🙂 🙂 nechcem hned stresowat ale predsa no clowek nikdy newie🙂)

katka22r
16. mar 2010

queenka ale ty si po cisarskom ze???to by si este nemala 😉

katka22r
16. mar 2010

kocky co beriete materska prisla vam vcera???

olienka12
16. mar 2010

katka neprisla a ani teraz este nemam,neviem ci spia v socke aboco...

katka22r
16. mar 2010

tha mne uz prislo

katka22r
16. mar 2010

inak uz ma laura prepichnute uska konecne ani velmi neplakala a uz ma hlavne potom 🙂 a teraz len cistit snad ak vstane nebude velmi plakat

sysa282
16. mar 2010

cawte tak uz to mam za sebou uz sme doma mame krasne dievcatko vola sa olivia...............

katka22r
16. mar 2010

sysa ajoooj a miery?daj vediet viac aj ako si rodila a tak popis ak budes mat cas a samozrejme blahozelame k olivii 🙂

sysa282
16. mar 2010

MIERI 3490 kg 51cm.... cisarskym rezom robil ma dr pitonak a bola som maximalne spokojna...... vsetko dobre dopadlo vsetci boli milí aj sestricky

katka22r
16. mar 2010

jasne pytonak bol super mna robil sima a tiez si chvalim 😀

monfat
16. mar 2010

Aj ja chcem dať meno Olivia, tak sa mi to veľmi páči.

katka22r
17. mar 2010

kde ste vsetky?????????

queenka
17. mar 2010

caute baby🙂)) konecneee wcera som dostala kramy🙂)) si newiete predstawit aky kamen zo srdca mi spadol🙂)a uz beriem antikoncepciu lebo clowek nikdy newie .-)) na druhe babo je este cas 🙂 🙂 🙂

cmuky82
17. mar 2010

katka ahoj ja sa o pol siedmej este len prevalujem na druhy bok 😀 uzivam si este kym mozem 😎

katka22r
17. mar 2010

quennka noo tak to by bol riadny gol keby si bola zasa tehulka a tak skoro po sc nie??

cmuky no uzivaj si ale ja v tom velky rozdiel nevidim

olienka12
17. mar 2010

katka tak je v tom sakramensky rozdiel byt hore od 3 do pol 5 a od 6 do 7 alebo vylihovat do 9... takze nech si to cmuky uzije

zanna28
17. mar 2010

Ahojte kočky 🙂 ....tak veru tehuľky čo čakáte prvé baby,tak len spinkajte a oddychujte,lebo pri druhom to tak ani náhodou nebude 😀 ,my vstávame každé ráno o 6.00,či je piatok a či sviatok 🙂 ....ale na čo všetko si my ženy nezvykneme 😀

cmuky82
17. mar 2010

no ja som posledne dni ako mechom udreta stale ma taha na spanok a pomaly zacinam mat strach, ze ako to s tym babom zvlanem 😕

cmuky82
17. mar 2010

...ale samozrejme uz sa na neho velmi tesim 🙂

ejasmeja
17. mar 2010

Cmuky, netrap sa, to je na konci tehu uz dost bezne, ze niektore zeny potrebuju vela spinkat a oddychovat. hlavne pocuvaj svoje telo. a neboj! zvladnes to! 😉

Sysa, blahozelam k babatku Olivii 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre