Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

marcovka1
23. sep 2013

@anavila moja kamoska vcera rodila mala sekciu a robil ju Dzurila tak asi on mal sluzbu 😉

anavila
23. sep 2013

@marcovka1 hej hej Dzurilla..može byť, lebo svagrina mi hovorila, ze robil este jednu. 🙂

luuckka
1. okt 2013

Baby chcem sa spytat ako je to v novej a v starej s navstevami pustia v novej na izbu ked pride manzel ci mama?alebo moze len pacientka vyjst na chodbu a ako s babatkami moze ho pacientka vyniest na tu chodbu resp.cakaren

nojpi
1. okt 2013

No pokial viem, tak sa detí nesmú vynášať von a návštevy nesmú dnu, ale vždy sme bábo aspon na chodbu doniesli, a nejako na chodbu dostali aj rodinu a dalo sa. vela záleži od sestričiek a to takto bolo v novej pred rokom, ako je to teraz neviem, ale asi tak isto.

1eli
8. okt 2013

@marcovka1
@anavila čaute baby a viete mi dat info aký je? čaká ma sekcia tak by som chcela nejaké info kto to je

anavila
8. okt 2013

@1eli ahoj, ja ho vobec nepoznam, ani ako vyzera, len to meno som počula už X krat, ale nestretla som sa s nim...a svagrine prežila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak hádam to zvládol, neviem ti nic bližšie povedat

marcovka1
9. okt 2013

@1eli ahoj ja ho tiez nepoznam ,len viem ze tam pracuje 🙂

fannyb
9. okt 2013

@luuckka ahoj, ja som rodila v dec. 2012 a rodila som v straej nemocnici, manel prisiela aj so starsim synom v pohode na izbu a nikto nic nevravel...ale zavisi aj ake sestrick yvydvihnes, napriklad, ked som odchadala domov amanzel doniesol autosedacku pre maleho tak sestricka ho hned posielal prec az ked sme jej vysvetlili, ze si po nas prisiel tak nemal problem 🙂

fannyb
9. okt 2013

@1eli dzzurila je taky vyssi , ma mierne fuziky a briadku presedively ale sympatak...chudsi a je taky v pohode len sa musis vela pytat, ked som chodila na CTG do nemocnice tak on mi parkrat hodnotil vysledky a ked som sa pytala hned mi odpovedal 🙂

1eli
9. okt 2013

@fannyb dik za radu no uvidim ako mi sadne ale snad všetko ok dopadne

luuckka
11. okt 2013

Baby a kde je podla vas lepsie v starej ci v novej porodnici

sona_v
11. okt 2013

@luuckka myslim ze co sa tyka starostlivosti, tak je to rovnako, ja monoblok len koli WC-ku na izbe.Predsa len je to pohodlnejsie ako sa stale trepan nachodbu, ked castokrat maju mamicky s chodenim po porode problem.Odrodit ta musia tam aj tam, aj o deticky sa pekne staraju.Akurat v starej je zrekonstruovana porodna sala, ale tak tam nebudes cely cas iba pocas porodu a aj keby nebola, myslim posledna vec ktora rodiacu zenu zaujima je farba kachliciek 😅 😀

luk25
11. okt 2013
janulka24
14. okt 2013

Rodil niekto s epiduralkou v novej nemocnici?

janja2502
14. okt 2013

ja ano 2x

jankakoc
15. okt 2013
jankakoc
15. okt 2013

@luuckka ja som rodila teraz v septembri v novej a nemozem sa na nic stazovat, lekari zlati, sestricky super, ochotne boli ato som sa toho dost bala aky bude pristup personalu ale nemozem nic zle povedat

K tym navstevam, v novej je to tak ze ked chce rodina vidiet babatko mozu ist dnu do toho vestibulu, no my sme sedeli v jedalni, lebo na tych chodbach sa mi videlo ze je prievan, zavisi dost od sestriciek
Ked chces ist s navstevou von na chodbu, tak babatko odnesies na novorodenecke na ten cas

luuckka
15. okt 2013

@jankakoc dakujem si ma ukludnila ze maju pekny pristup a aj za info o navstevach nevedela som ako to tam prebieha 🙂

janulka24
15. okt 2013

@janja2502 ja uvazujem, ze 3. porod skusim s epiduralkou. Bola si spokojna? Su tam schopnni poskytnut ti epiduralku celodenne, aj v noci?

olienka12
15. okt 2013

@luuckka ja som rodila v novej pred 2t resp. sekciu som mala, starostlivost maximalne super, mala som jednotku izbu a v pohode mohla navsteva na izbu ak je vas viac na izbe, nie to velmi vhodne ale babatko isto ukazat mozes ci uz na tej vnutornej chodbe alebo v jedalni

luuckka
15. okt 2013

@olienka12 dakujem za info a gratulujem k babatku prajem obom vela zdravicka 🙂

janja2502
15. okt 2013

@janulka24 tak to neviem ci aj v noci, asi iba ked si ju dohodnes vopred. Ja som povedala mojmu doktorovi vopred ze chcem, ale on stale zabudol, ale v den porodu mi stale niekoho zohnal kto mi ju dal. 🙂 Ja som bola spokojna, mala som obidva krasne porody. Ale neviem ci je to tou epi. Nemam to s cim porovnat, kedze som bez nej nerodila.

marcovka1
15. okt 2013

@olienka12 gratulujem 🙂 a mala si celkovu ,alebo spinal?

olienka12
15. okt 2013

@marcovka1 celkovu aj prve aj druhe

marcovka1
15. okt 2013

@olienka12 vdaka,lebo mna caka tiez druha sc,ale ja som bola v starej a pocula som ,ze v monobl. sa ta ani nepytaju ,ze rovno spinal tak neviem a Dr. Kudla je aky?

olienka12
15. okt 2013

@marcovka1 mna sa pytal anesteziolog co chcem povodne som chcela spinal ale pichli mi nejaku injekciu proti vracaniu a mne z nej bolo divne tak som povedala,ze chcem celkovu

olienka12
15. okt 2013

@marcovka1 a dr. kudla no raz bol na vizite a stehy mi vyberal v pohode na tu chvilku inak ho nepoznam

jankakoc
16. okt 2013

@marcovka1 ja som rodila v monobloku sekciou a mala som spinal, anesteziologicka sa pyta ci chces celkovu alebo spinal, ja som najprv ze chcem celkovu, ona ze je to na mne ale ze spinal je lepsi pre babetko kvoli kysliku. Hoci som spinal velmi nechcela ale nakoniec som si ho dala, chcela som maleho hned vidiet. Ale po porode som mala strasnu triasku a bolo mi na vracanie ale take stavy mozu byt aj po celkovej

A Kudla je vraj velmi dobry, mne asistoval pri sekcii

michellka85
16. okt 2013

@marcovka1 ahoj, ja som rodila u Kudlu, normalne, dost mi pomohol, aby som vobec porodila, bol mily a v pohode 🙂

marryen
16. okt 2013

@marcovka1 Ahoj ja som rodila pred 3 týždňami pri dr. Kudlovi a nemôžem naňho povedať jedno krivé slovo 🙂 Je fakt super 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre