Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

mirka12011
11. feb 2012

@marcovka1 jaj aj dalsie tam?

marcovka1
11. feb 2012

@mirka12011 asi ano ked sa podari 😀 a ty zatial neplanujes ? 🙂 ako je to u vas s pozeranim rozpravok? mi ficime na krtkovi ,ale velmi nechcem aby casto pozerala telku 😖

mirka12011
11. feb 2012

@marcovka1 planovat planujeme 🙂 rozpravky nas nebavia dookola spievankovo a to pocuva a hrame sa tancujeme dookola kolecka brrrr

stassa
11. feb 2012

@marcovka1 čo sa týka rozprávok tak nám ide bambuľka aj 4 krát do dňa celé cd-ko. Už viem všetko naspamäť 😒

marcovka1
11. feb 2012

@mirka12011
@stassa ja uz neviem co mam vymysliet,aby som ju odputala od toho ..ale zacne revat ked vypnem no hrozne 😠 vonku je najradcej uz nech skonci ta hnusna zima 😠 😝 no to spievankovo musim vyskusat racej pesnicky budem spievat 😀

mirka12011
11. feb 2012

Skus pre zmenu bude vonku krajsie budeme von cele dni no ne?
@marcovka1

olienka12
11. feb 2012

@marcovka1 varujem ta aj na spievankovo treba dobre nervy 😀 😀 😀 ked ti ide dookola 5x tak je dost mozne,ze uz to take prijemne nebude ;)))

olienka12
11. feb 2012

kocky inak co sa nestretnete v emerke? prestahovali sa do novych priestorov www.emerka.sk decka sa pohraju vy pokecate ;)

marcovka1
12. feb 2012

@olienka12 a kde je ta emerka?staci tam len prist ci treba dopredu zavolat?a ty chodis ci tiez mas doma spievankovo 😀 😝

zvonkohra
12. feb 2012

@stassa ja by som zasla na pohotovost ked citis menej pohyby...ja som tam pocas tehu bola asi 10krat 😝
@marcovka1 teraz su hore na bernolakovej nemusis volat prides a si tam....este som nebola v tych ich novych priestoroch ale ked boli tu pri kostole platilo sa 80 centov 😀 a to spievankovo ak chces mam doma cd navyse 🙂

mirka12011
12. feb 2012

@marcovka1 mne si mala spievankovo sama zapne teda zapne playko ze chce tetu,uja a deti :D:D:D a donesie mi aby som jej to nastavila a ked skonci stisne krizik a ide znova ...... uz ani neviem kedy som videla nieco v tv okrem toho :D:D:D

janja2502
12. feb 2012

@marcovka1 hej, som v siedmom. Len neviem preco ma pri prvom nikam neposielali. 😕

olienka12
12. feb 2012

@marcovka1 dala som stranku tam je vsetko napisane kedy su otvoreni kde presne su ....

editpiaf
12. feb 2012

Baby neviete koľko stojí aktuálne epidural a čo treba absolvovať? Momentálne sice lezim na rizikovom na kramaroch,ale mali by má v stredu pustit,tak dufam,že sa nám podarí rodiť doma a snažím sa zistiť ako to doma funguje,keďže som prvorodicka. Neviete či sú na starej izby rooming in? Robi v starej este Dr. Olejar?

jolika
12. feb 2012

@stassa Sekciu Ti urobia určite ,keď sa bojíš , len to treba povedať, treba hovoriť napr. aj s primárom Dr. Kyselýn za sekciu sa neplatí. Aj strach je určitá diagnoza.

stassa
12. feb 2012

@jolika ja som od svojich 13 rokov keď som dostala prvýkrát menzes, tak som zomierala na tie bolesti. Každý mesiac stále. Bolo to niečo strašné, škrabala som sa po stenách, zvracala som v kuse, preháňalo ma, aj som odpadávala. Kde prišlo v autobuse, doma, v škole, lekárni....kde ma to akurát chytilo. A trvalo to tak 2 dni. Pomáhalo mi troška dýchanie ale vždy ma niekde našli ležať odpadnutú. Tak si viem predsttaviť že kontrakcie sú ešte troška horšie a ja to bábo pri takom stave, že odpadne neporodím to viem, a budú ma tak ešte kriesiť. Tak to nemá žiadny význam. ťažko znášam takú bolesť. Po sekcii som už na druhý deň chodila, aj 3 návštevy som zvládla. Všetci sa divili. Takže kvôli tomu. Myslíš že dobre uvažujem????

marcovka1
12. feb 2012

@olienka12 dik uz som to nasla 😉
@editpiaf Olejar stale robi v starej a je tam aj rooming izba.. 🙂

lienka_cmuk
13. feb 2012

@tigrica182 martina benku 5 🙂 ale neviem kde je jednotka 😝

mirka12011
13. feb 2012

@lienka_cmuk no jednotka je moj vchod 🙂

zvonkohra
13. feb 2012

@jolika myslis ze to take jednoduche??nanic nenarazam len chcem vediet lebo ja ked budem druhykrat tehu tiez chcem sc

alla24
13. feb 2012

@stassa Tiez patrim k senzibilnym pacientkam. Ja mam problem aj s obycajnym vyterom u gynekologa. Caka ma teraz porod a v podstate mala som na vyber ci cisarsky rez alebo prirodzeny porod. Dlho som zvazovala no nakoniec som sa rozhodla pre prirodzeny porod ale s epiduralom. Ja sa totiz tej sekcie bojim viac ako prirodzeneho porodu. Taktiez po porode chcem byt co najskor fit. A myslim ze to s epi zvladneme inu moznost si momentalne ani v hlave nepripustam. Ale pokial si mala uz jednu sekciu a prebehlo to ok tak nevahaj. 😉

mirka12011
13. feb 2012

@zvonkohra mas uz zahojeny steh???

zvonkohra
13. feb 2012

@mirka12011 jj preco?uz davno pradavno

mirka12011
13. feb 2012

@zvonkohra cize ti ju uz nevidno? mne stvrt nevidno a tristvrt vidno.....picne ma 😲

zvonkohra
13. feb 2012

@mirka12011 tak len malinko ju vidno ale ja si dajako s toho nic nerobim ale citit bolest alebo tak necitim

mirka12011
13. feb 2012

@zvonkohra ja sa nepytam na bolest..... 😀 ja len ci ti ju vidno ci ne reku ako na porovnanie....

editpiaf
13. feb 2012

@marcovka1 ďakujem za info🙂

editpiaf
13. feb 2012

@alla24 prosím ta koľko sa plati za epi a čo treba absolvovat?

stassa
13. feb 2012

@alla24 som rada že sa ešte niekto našiel taký ako ja. Ja nemám s ničím problém iba s touto bolesťoou....ten typ bolesti jednoducho moje telo neprijíma.... Ja sa bojím aj tej epi, možno preto že už viem čo ma pri sekcii čaká tak som menej v strese. Možno si niekto o mne myslí že som nejaká citlivka ale nie sme všetky rovnaké.... držím palce aby všetko dopadlo podľa tvojich predstav. 😉

stassa
13. feb 2012

@zvonkohra kvôli čomu chceš sekciu? Tiež sa bojíš? @mirka12011 aj ja mám pekný steh tiež sa mi dobre hojil, bola som s Kyselým spokojná...dobrý krajčír 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre