Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

dede28
13. mar 2012

@bambulka24 niektore pisu tak,ine tak,sto ludi,sto chuti 🙂 ja zajtra pojdem po ten listok ku starej dr.a hned ku nemu,uz nebudem spekulovat a nakoniec,sak sa zase da zmenit,no nie 😀 😀 😀

bambulka24
13. mar 2012

@dede28 no tak sa možno stretneme 😀

dede28
13. mar 2012

@bambulka24 ja len dufam,ze to stihnem,ked vravis,ze medzi 8-10 bo ja o pol 9 idem odniest malu ku svokre,tak do muca po ten vypis a tak nemu,tak dufam,ze stihnem 😖

bambulka24
13. mar 2012

@dede28 a nemôžeš ju skôr odniesť??? mne tak povedala sestrička 😉

zvonkohra
13. mar 2012

@stassa hej no a? 😀

mirkapo
14. mar 2012

@bambulka24 ja som v 8 tt ked som prisla z prace zacala spinit, volala som hned Dr.Čopovi,ten mi presne povedal čo ma čaka, kam mam ist co mam robit, podla toho co mi povedia v nemocnici.. hned som ostala na 3 dni na pozorovanie, Dr.Čop tam na druhy den operoval jednu pani, takze prisiel vecer pozriet svoje pacientky. Ale od vtedy je vsetko OK. ( klop,klop) Minule som mu v poradni povedala ze som mala take silne pichanie na pravej strane, a hned bez vahania vedla do miestnosti na sono a prezeral ci je vsetko Ok, bolo 🙂

dede28
14. mar 2012

@dede28 no ako si dopadla,bola si?ja som az na piatok objednana,lebo az v piatok mi dr.palova da ten vypis,dnes tam nebola,ale uz mam od Lyseho papierik,ze ma vezme,ja nevedela,ze aj to treba 🙂

dede28
14. mar 2012

@bambulka24 no ako si dopadla,bola si?ja som az na piatok objednana,lebo az v piatok mi dr.palova da ten vypis,dnes tam nebola,ale uz mam od Lyseho papierik,ze ma vezme,ja nevedela,ze aj to treba emoticon

stassa
15. mar 2012

Baby čaute. Kyselý mi povedal že mám prísť vo štvrtok ráno na príjem. Urobíme sekciu. Ale rozmýšľam že ako je to s plánovanou sekciou??? Netreba nejaké predoperačné??? Či ako to vlastne prebieha ke%d je to plánované?

zvonkohra
15. mar 2012

@stassa asi spravia v ten den

stassa
15. mar 2012

@zvonkohra som zvedavá. Dnes bol taký divný....A nemám ešte urobený výter na streptokoka. Tiež neviem kedy to budú robiť....???

zvonkohra
15. mar 2012

@stassa neviem ja som chodila k pallovi a ten vyter som nemala tiez vobec urobeny

stassa
15. mar 2012

@zvonkohra nevieš ako by som sa tam dovolala a ho nejak odchytila? Lebo volám na ctg a nikto to tam už 2 hodiny neberie....

zvonkohra
15. mar 2012

@stassa eee ja som tam ani nikdy nebola

danielka1982
15. mar 2012

Maminky ako je to teraz v monobloku?Ked chcem pri porode konkretneho lekara,treba nieco podpisovat alebo platit este pred porodom alebo ako to je?Ja chodim do rizikovej k Pitonakovi a po tych ťažkých mesiacoch mam pocit ze len jemu verim,dosť mi pomohol hlavne psychicky čo sa cení,len viem,že má toho dosť a aj chorého syna v BA a často chodí za ním tak neviem čo a ako.

marcovka1
15. mar 2012

@stassa vies co ani ja som nemala predoperacne a tiez som sa divila ze netreba?? 😕 a doky ze ne a tiez som bola v stvrtok na ctg a v piatok prijem a hned prva na sc 😎 mozno mal blby den ..moja tak sa drz a bude chlapcek ci nevies ?prekvapko 😀

mirka12011
15. mar 2012

@stassa mojka tie mena by si mala zmenit v pase 🙂🙂🙂🙂 a dat uz len to jedno 🙂🙂🙂🙂 no name 🙂🙂🙂🙂

stassa
16. mar 2012

@marcovka1 tak to veľmi neviem čo bude. Lekár mi povedal že na 51% asi dievčatko. Tak som sa toho chytila 🙂 🙂 🙂 🙂 a kúpila niečo ružovučké 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . No uvidíme, netuším...ale ja by som sa potešila dievčatku.... Uvidím keď sa zobudím a uvidím modrý náramok tak to teda budem rozdychávať 😀 😀 😀

stassa
16. mar 2012

@mirka12011 Myslíš Kunigunda???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka12011
16. mar 2012

Presne 🙂🙂🙂
@stassa

zvonkohra
16. mar 2012

@stassa a kedy to ides na ten prijem?

maxim10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stassa
16. mar 2012

@zvonkohra vo štvrtok ráno na 7-mu. Keby sa niečo dialo tak aj skôr....uvidím v akom telesnom rozpoložení budem...ja by išla aj v stredu 🙂

stassa
16. mar 2012

@mirka12011 si vieš predstaviť keby som tak nadiktovala Kunigundu??? xixixixi odpadli by 😀 😀 😀 😀 😀

tigrica182
16. mar 2012

@janja2502 ANO to mas pravdu - neviem sice ako to funguje v monobloku, ale v starej beru na noc mamickam babatka - aby si mamicky oddychli

mirka12011
16. mar 2012

@stassa by ich piclo :D:D:D sak sranda musi byt no ne? hihi tak cez vikend mozno dojdeme :D:D:D donesiem ti cukriky :D:D:D

stassa
16. mar 2012

@mirka12011 cukríky???? 😀 😀 😀

forkate
16. mar 2012

Co je noveho v starej? Maju uz dokoncenu porodnu salu? Ak ma niekto blizsie info, prosim, napiste.

mirka12011
16. mar 2012

@stassa cokoladu nebudes moct pre mliecko 🙂🙂🙂 a cukriky pocmulas 🙂🙂🙂 mne len cukriky nosili som domov sla ako nabalena cukrikami ze dovi dopi 🙂🙂🙂🙂🙂

zvonkohra
16. mar 2012

@mirka12011 kks ze nemozes cokoladu a ja na 2 den po porode uz na 9tku sla na capovanu cokoladu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre