Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

olienka12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anavila
31. júl 2012

@olienka12 ahoj ano objednava sa tam, a priprav sa na cely den, pretoze rano pride milion ludi na odber a tak sa caka za vysledkami a potom na doktorku, ktora pride o desiatej...aspon tak bolo pred 4mesiacmi. vela trpezlivosti prajem

olienka12
31. júl 2012

@anavila dakujem

nmonika
1. aug 2012

@ivkasendy Ja som to mala cez znamu co tam pracuje.Ale myslim,ze kazdy moze,len asi im skus vopred zavolat.Ja chodim na predporodnu pripravu do novej a presli sme si to tam.Vela stastia 🙂

luk25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibina25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sona_v
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luk25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sona_v
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zvonkohra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela02
13. aug 2012

dievcata , ktore ste rodili v starej nemocke cisarskym planovanym, prosim vas ako je to s nastupom do nemocky ? Nastupuje sa jeden den pred na predoperacne ?

tigrica182
14. aug 2012

@daniela02 ahoj . nie nastupovala som v ten den... spravili mi CTG, vzali moc, odmerali, odvazili, porozpravala som sa s anesteziologom, vybrali sme vhodnu narkozu, dali mi klistir, sprcha, kateter a sup na operacku .... myslim, ze je to takto najlepsie

daniela02
14. aug 2012

@tigrica182 no tak to je fajn, a kto ta operoval ak smiem vediet , a preco ti davali aj klystir ? Na ten sa netesim vobec 🙂

tigrica182
14. aug 2012

@daniela02 klistir davaju vzdy, aby si mala vyprazdnene creva, mozno aj púre ich lahsiu manipulaciu v bruchu ale hlavne, aby ta netlacili creva , ked budes mat cerstvy rez a stichy...
teraz pri poslednom na robil pan primar Kysely...

daniela02
14. aug 2012

@tigrica182 a bola si spokojna, lebo ja k nemu tiez chodim , a lezala si na normalnej izbe alebo na nadstandarde, ake su sestricky potom na jiske ? Mohol prist manzel za tebou a ukazali mu babetko? a este otazka kde si si nechavala veci> lebo predpokladam ze na salu si si tasku nebrala , prepac ak sa vela pytam

tigrica182
14. aug 2012

@daniela02 to je v poriadku, je jasne, ze si zvedava a zistujes si info ... ano bola som s nim spokojna - vykonal vsetko tak ako mal, pred porodom ma utesoval - lebo som mala chut utiect 🙂 zrazu mi to brucho vobec nevadilo - ale to nebolo tym, ze by soom sa bala sekcie, to nie, len ja som pri prvom mala tazkosti po prebrati z narkozy, ale to preto, ze mam tazku astmu... preto vlastne aj cisarky... klasicky porod by som neudychala.
lezala som najprv na klasickej pooperacke, ale posledne 2 dni som bola na nadstandarke(dovod ti napisem do spravicky len pre teba ok?).... ja som bola so sestrickami velmi spokojna - aj ked som tam lezala ako prvorodicka- neboj sa pytat, neboj sa informovat , nech ti ukazu ako si mas dietatko spravne prilozit, ked ti to nepojde, ze sa maly spravne neprisaje, popros ich, oni ti pomozu - teda mne pomahali v pohode.... manzela za tebou na pooperacku nepustia - ale babo mu ukazu, kludne moze ist na novorodenecke a vypitat si vase babo. veci - tasku si odniesla na izbu - pooperacku, kde sa lezalo... snad uz budes rodit na vynovenej sale a aj pooperacka by mala byt nova... s tym chodenim na izbu - je to take divne - lebo pri prvom (minuly rok) v pohode pustili manzela za mnou, neviem mozno je to tym, ze fakt som bola na tom zle - kyslik v nose, tlakomer v kuse na ruke, infuzky len tak do mna tiekli.... toho roku uz za mnou ho nepusili, lebo sme boli aj na inej izbe... tak ved uvidis, pusu mas, pytaj sa... podla toho, aj ake su tam sestricky, ktora je aka ochotna... ja vravim, ze som tam mala dobre skusenosti... som max. spokojna... ak mas otazky, kludne sa pytaj - rada zodpoviem

oliverinko
14. aug 2012

Jedina nevyhoda starej pôrodnice v Prešove su zachody inač je tam super

daniela02
14. aug 2012

@tigrica182 jej dakujem za info si zlata, ja som rtodila prve v saci tak som chcela vediet co a ako, ja na prijem pojdem so svokrou aj manzelom a uz som mu nakazala, ze to ma nechat na mamku ze ona sa vsetko popyta a zariadi, moj MM sa totiz hrozne hanbi, ide ma z neho slahnut

lenka369
14. aug 2012

ahoj. prosim vas baby kolko žien vas ležalo na jednej klasickej izbe v starej porodnici...a na nadštandardke je tam aj wc a sprcha na izbe? dakujem za odpoved

dede28
14. aug 2012

@oliverinko a nie su uz tie zachody prerobene,ked so rodila prvy raz tak to bola katastrofa,teraz sa spoleham nato,ze to prerobili,aj sprchy 🙂 😉 🙂

1234lubka
14. aug 2012

@oliverinko no ja som rodila v januari v tych najvacsich mrazoch...mali sme v novej fajne teplucko...neviem si predtsavit zeby pomedzi nas behali sestricky z dekami a ohrievacmi ako v starej a o okien fucalo na hlavy...

tigrica182
14. aug 2012

@lenka369 na nadstandarde je len sprcha - bohuzial WC je spolocne :(

tigrica182
14. aug 2012

@daniela02 to zlvadnes - potom daj vediet -kedy mas termin?

bambulka24
14. aug 2012

@dede28 počuj nestretneme sa na izbe? 😀 kedy máš termín?

oliverinko
15. aug 2012

@dede28 Na starej zachody prerobene nie su su v hroznom stave a dva zachody na jednej a na druhej strane spolu s Romkami na všetky izby.Sprchy su prerobene len na jednej strane .Ked som chcela ist na zachod musela som vstat o 4 rano aby som sa tam rano vôbec dostala kedže su tam len tri zachody aj to jeden zamknuty ten je iba pre sestričky .Ako je to teraz v novej neviem lebo tam som teraz nešla kôli starostlivosti ta je tam horšia aspon podla mna. 🙂

oliverinko
15. aug 2012

My sme zase mali hrozne horučavy bolo to strašne nedalo sa tam vydržat ,na novej som bola v auguste a tiež bolo vtedy teplo a bol tam na izbe aspon zachod ale ked to porovnam asi by som radšej išla na staru ten pristup sa neda porovnat ale možno teraz je to na novej lepšie ja neviem každy ma iny nazor. 🙂

daniela02
15. aug 2012

@tigrica182 jasne oznamim, aj tak sa uz neviem dockat

tigrica182
15. aug 2012

@daniela02
@daniela02 to ti verim - a kedy mas termin?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre