Pôrod v Prešove. Ako prebieha v starej a novej nemocnici?

michell
15. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky tehulky a maminky 🙂 Prezerala som si temu porod ale akosi som nenasla porodnice v Presove.A tak by som chcela zacat tuto temu aby sme si mohli navzajom podavat informacie ako prebieha porod v starej alebo novej porodnice.Budem velmi rada ak tu prispeju maminky, ktore uz maju skusenosti ale aj tehulky a ich nazor na porodnice.Prajem krasne tehulkovanie a zdrave deticky 🙂

tigrica182
18. jún 2012

@daniela02 uprimne???? byva prazdna - aj ja som sa tam dostala ako slepa kura k zrnu - na navstevu ku mne mal prist primator, tak sa nemocnica nechcela dat zahambit, tak ma dala na nadstandardku :D

daniela02
19. jún 2012

@tigrica182 super,take vyznamne navstevy mavas :D

tigrica182
19. jún 2012

@daniela02 podarilo sa - co ti poviem 😉 🙂

dede28
19. jún 2012

@bambulka24 ahoj,ako si dopadla na tom gluko teste 😝 😝 😝 islo to?? 😅 😅

klobucik
19. jún 2012

@daniela02 Dani co sa nepytas ? Sak ja tam bola s Miskou 😀 este dodam ze je brutalne horuco v tej izbe 😉 ale sestricky chodia jak okolo malovaneho vajca okolo teba 😉 Ja som bola maximalne spokojna 🙂

daniela02
19. jún 2012

@klobucik ta uvidime,svokra mi akurat vybavuje kyseleho

bambulka24
19. jún 2012

@dede28 práve kukám, že som som napísala hovadinu 😀 idem až zajtra 😅 dám vedieť 😉

@daniela02 a čo si tak zmenila rozhodnutie? nemala si v pláne šacu? Keď je nadštandard. izba voľná, tak nie je problém, ale dopredu sa nedá rezervovať, iba keď budeš mať šťastie, ale to asi budeš 😉

daniela02
20. jún 2012

@bambulka24 podla recenzii som zmenila, ja som mala vybrateho porodnika, dohodla som sa predbezne s Dankovcikom, ale rastislavka kde on rodi, nema velmi pozitivne ohlasy a ja stale zastavam nazor, ze po porode su dolezitejsie sestrickya trosku pohodlie nez doktor co ta odrodi

klobucik
20. jún 2012

@bambulka24 rezervovat sa da 😉 ja som mala dopredu rezervovane , keby som nemala tak sa clovek nedostane lebo si tam davaju sestricky svoje zname 😒

@daniela02 sestrickz su tam fajn 🙂 mile ochotne stale sa chodia pytat ako sa citis 😉 aj na pooperacke aj na sestonedeli 🙂 co sa tyka sprchy a wcka , tak sprchu mas na izbe , ale na wcko musis mimo izby 😀 ale su urobene na druhej strane nove sprchy aj wcka ktore su zamknute a cierne huby tam maju zakazane chodit , kluc je na poslednej izbe a tam si ho chodis brat , tak aspon nieco 🙂

daniela02
20. jún 2012

@klobucik jej tak super, ano na sestricky som pocula velmi pozitivne ohlasy , aj ze sa staraju, aj ze su mile 🙂

bambulka24
20. jún 2012

@klobucik 😕 tak ja som bola v tom, že sa rezervovať nedá, že prídeš, je voľná tak ideš...no zlé info 😅

@daniela02 v starej je to v pohode, aj ja tam pôjdem zas 😎 aspoň čo to prerobili, tak sa tam bude človek inak cítiť, teda dúfam 😅

@dede28 no mám to za sebou 😎 😎 😎 voda bola "v pohode" 😀 dalo sa to vypiť, ja som to skoro ex-la, nech to mám z krku skôr 😎 aj mi to tam celkom rýchlo zbehlo oproti prvému tehu 😉 takže som tu, žijem 😀 😀 😀

dede28
20. jún 2012

@bambulka24 no super,dufam,ze aj ja to takto zvladnem 😀 😀 som sa dnes objednavala,3.7.idem 😅 😅

merilin
21. jún 2012

baby a kde sa hlasi na prijem v starej aj nove nemocnici? Napr, ked uz rodis, tak kde treba ist? Ci len "buchat" na prve dvere, resp. ist na oddelenie a povedat?

juliap
22. jún 2012

@merilin v novej nemocke na 9 posch ked vystupis z vytahu, tak mas hned zvonceky a tam si zazvonis na porodnu sal, sa ti ozve sestricka a povies, ze ides na porod a ona si po teba pride k dveram do porodnickeho traktu ...

mirka12011
22. jún 2012

Baby ktore chodite k dr Ligusovi neviete od kedy ma dovolenku?

tinka5
23. jún 2012

Ahojte tak my už to máme za sebou 🙂 narodil sa nám chlapček-3830g a 52 cm 🙂 🙂 🙂

veji
23. jún 2012

@mirka12011 dovolenku ma od 29.6. - 11.7.

mirka12011
23. jún 2012

@veji jej dakujem si pomohla velmi

marcovka1
23. jún 2012

@mirka12011 jej dobra otazka,lebo ja som tiez chcela vediet kedy ma dovolenku 🙂 😀

mirka12011
23. jún 2012

@marcovka1 co stretneme sa tam? :D

katkapresov
24. jún 2012

baby kde v monobloku robia ctg?a treba brat aj moc,ci to uz neprebieha ako poradna??

tinka5
24. jún 2012

@katkapresov CTG robia na 9.poschodí 😉

katkapresov
24. jún 2012

@tinka5 tinka a dvere na ctg sa kde nachadzaju?ja len ci to najdem hned alebo mam prist v predstihu 🙂

gabrielafialkova
24. jún 2012

@daniela02 ahojky ja som bola na starej porodnici od 24.januara do 4.marca tohto roku 😅 bolo to veľmi dlho,no pri takom skvelom personale aky je na starej porodnici,som to zvladla.Naš maly anjelik sa totiž chcel na svet dostať v 34.tt Lekari nas podržali a tie skvele sestričky nam určite veľmi pomohli aj čo sa psychiky týka.Milé,usmievave,so super prístupom a nakoniec to bolo korunované bonusom rýchlim porodom do hodiny so všetkym pri ešte skvelejšich porodnych asistentkách.Môžem len staru porodnicu odporúčať 😀 Držim palčeky aby to aj u teba tak skvele dopadlo 😀

marcovka1
24. jún 2012

@mirka12011 jasne 🙂 dame kavu,aby nam to rychlo zbehlo 😀 😀

mirka12011
25. jún 2012

@marcovka1 mozme aj kolac k tomu :D:D:D co ti treba preventivu? ja tam nebola 2 roky hihi uz by sa partilo :D

juliap
25. jún 2012

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak... mamicky, ktore nemate este na dnesne dopoludnie program a chcete ho stravit s detickami aktivne ...

tinka5
25. jún 2012

@katkapresov nájdeš to hneď na chodbe po pravej strane.....

tigrica182
25. jún 2012

ahojte - babule ktore mate take cca rocne deturence, kdeze s nimi chodite na vylety tu v okoli PO? proste niekde kde sa nieco deje.. hm?

katkapresov
26. jún 2012

@tinka5 a to ctg su len pasy,alebo sa robi aj sono a cela poradna?naposledy mi naleho merali asi pred mesiacom tak by ma celkom zaujimalo aky valibuk uz je z neho..a este mam jednu otazku,nahodou kde ma ordinaciu dr.pitonak nevies? ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre