Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

certica
27. jan 2008

preco sa len mne nikdy nic nestane? 😀

lienka77
28. jan 2008

ahojte, neviete mi poradit kde konkretne sa v Antolskej konaju cvicenia/priprava na porod s p. Jezikovou?

konecne ma tam zapisala, ale zabudla som sa spytat na miesto a dovolat sa jej uz neda...nikdy som v tej nemocnici nebola, tak sa tam vobec neorientujem...

dik moc

lenkka
28. jan 2008

llienka77 je to na prizemi, v hlavnom vchode nalavo oproti bufetu su dvere pojdes rovno po chodbe a po lavej strane je telocvicna, prezliet sa mozes ak pojdes dalej, doprava a znovu do prava pri recepcii..snad ti to pomoze, inak na informaciach ti poradia. Ak pojdes taku 4-hodinku pred cvicenim uvidis tam uz sediet dievcata. 🙂

lusil2005
28. jan 2008

certica to hovori ta costravila vianoce v nemocnici? 😀

certica
28. jan 2008

moja, cakala som, cim ma podpichnes... 😀

lusil2005
28. jan 2008

hahaha

lienka77
29. jan 2008

lenkka dakujem velmi pekne za info, snad to najdem 🙂

ivetah
5. feb 2008

ahojte mamicky, chcem sa spytat, ci ste mali pocas porodu svoju vlastnu koselu alebo ste pouzili erarnu? odporucali mi dat si erarnu, aby som enjaku svoju neznicila... tak vaham... dakujem 🙂

monkula
5. feb 2008

Iveta, ja som mala svoje pyžamo, teda len vrch, pretože u mňa sa pôrod zbehol tak rýchlo, že boli vôbec radi, že ma stihli doviesť výťahom z piateho na tretie poschodie 😀 😀 😀
A nezničila so msi ho, naopak, vždy, keď sa naň pozriem, pripomenie sa mi, že som v ňom priviedla na svet svoju milovanú dcérku 😵 😵 😵

alionuska
5. feb 2008

A ja mam take iste pocity z mojho "porodneho"pyzama ako Monkula.Tiez si spomeniem vzdy na ten najkrajsi okamih v mojom zivote,ked sa mi narodila Alenka 🙂 ,ked vidim to pyzamko...

otrivinkajanka
5. feb 2008

ja som tiez rodila malu v mojej nocnej koseli ked ma primali kazali mi vyzliect sa a prezliect do pyzama

ivetah
5. feb 2008

dakujem za odpovede 🙂
a to ste mali akoze len vrch z pyzama, ci tomu len zle rozumiem a mali ste nocnu koselu (po kolena)?

monkula
5. feb 2008

Ivetka, ja som ležala na rizikovom, teda v pyžamku, a potom sa to tak nejako zomlelo a odviezli ma na vozíku na pôrodnicu, lekárka skoro odpadla, keď som sa vybrala po vyšetrení na svoju izbu, že si pobalím veci, len zakričala n sanitárku, že rýchlo pani P... odvezte na pôrodnicu a choďte jej pobaliť veci. Na pôrodnicu ma priviezli 17.15 a malá sa narodila 17.52, takže mne nestihli dať ani klystír, nieto ešte aby sa zapodievali ma prezliekať...
A mala som len vrch, ten mi siahal asi tak do pol brucha, takže so msi ho nezničila, ale strašne som sa hanbila, keď ma po pôrode mladý sanitár viezol na izbu a ja som preliezal na postel taká holá 😅 😅 😅 😅

certica
5. feb 2008

moni, bud rada, ze si mala aspon vrch 😀

otrivinkajanka
5. feb 2008

ivetah nocnu koselu a zober si tam taku co ma gombiky je prakticka ked budes kojit a nemusis si ju vyhrnat

monkula
5. feb 2008

veď som, prečo, ty si nemala? 😀 😀 😀 😀 😀

vesi
5. feb 2008

monkula ja som nemala, pri cisárskom ide všetko dole a ešte ťa aj na izbe nechajú bez košele, len si prikritá 😝 takže kto sa hanbil viac? tiež ma prevážal, aj prenášal na posteľ sanitár. teda hanbila som sa pred zákrokom, potom mi to už bolo fuk 😀

monkula
5. feb 2008

Asi ty si sa hanbila viac... 😀 😀 😀 😀

certica
5. feb 2008

no vesi, a este s tymi umrtvenymi nohami, to je uplny esteticky zazitok 😲 😅 ... ale ked ti to uz potom bolo jedno, tak je to jedno 😀

vesi
5. feb 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
5. feb 2008

ja osm rodila normálne, akými umŕtvenými nohami? Aký estetický zážitok?

vesi
5. feb 2008

certi a tebe to už potom nebolo jedno? 😀

vesi
5. feb 2008

po spinály, som si necítila nohy, čiže ako ma dali, tak som bola 😝 😀

monkula
5. feb 2008

jeej, a keby som Ti dala nohy za krk? Bola by si tak? 😀 😀 😀

vesi
5. feb 2008

iba ak by si mi ich zlomila, ohybná zrovna nie som 😀 😀

certica
5. feb 2008

moni, presne tak som tie nohy mala, len ten krk patril sanitarovi... takze az tak jedno mi to nebolo 😀

vesi
5. feb 2008

certi 😀 😀 😀 😀

monkula
5. feb 2008

čerti ,teda, snažím sa predstaviť si to a stále mi z toho vylieza obrázok vhodný po 22.00 😅 😅 😀 😀

pipi1211
5. feb 2008

baby no nemate chybu si vas tu citam a smejem sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

certica
5. feb 2008

moni, ak po tej 22h mas na mysli horor, tak ano 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre