Pôrodnica Antolská

Tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂
monkula
5. feb 2008
Ani sa Ti nečudujem... 😃 😃
certica
5. feb 2008
lietadla milujem, hlavne ked v pristavaju 😉
pipi tiez na antolskej
verulka
5. feb 2008
vy ste fakt strelene 😃 😃 😃 😃 😃 😃
vesi
5. feb 2008
ja sa tu dusím kašľom pri PC od smiechu,až prišiel manžel, že čo sa tu tak rehocem 😃 😃
monkula
5. feb 2008
Vesi, tak to som nechcela...

Ahoj verulka...
verulka
5. feb 2008
caf...certi mi hodila avizo, kde je dnes vecer veselo 😃
vesi
5. feb 2008
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 a nie je dobre, že sa na svojich pôrodoch bavíme? robíme reklamu antolskej 😃 😃
certica
5. feb 2008
vesi, ja sa zatial nedusim, mne sa len zvysuje telesna teplota 😃 . dnes som mimochodom kupila drahy usny teplomer, tak rovno vyskusam
vesi
5. feb 2008
certi aby to vydržal 😃 😃 ten teplomer ... 😃
certica
5. feb 2008
no sak neviem, ci nie je len pre deti 😃 😃
monkula
5. feb 2008
certi a za tie prachy Ti aj zbije horúčku? 😃 😃 😃

A ako si manželovi vysvetlila, na čom sa smejeme? 😃 😃 😃
vesi
5. feb 2008
povedala som, že porovnávame svoje pôrody 😃 😃
certica
5. feb 2008
moni, ja zasadne nevysvetlujem. navyse, on je zvyknuty a momentalne aj tak s krpcom zahrabany v kupelke
monkula
5. feb 2008
tak to musí byť teda riadne prekvapení, iné nariekajú ešte 20 rokovpo pôrode a my sa bavíme...
vesi
5. feb 2008
aj môj je zvyknutý 😃 😃 😃
verulka
5. feb 2008
certi, ani ja nic nevysvetlujem 😃 moj drahy sa ma pyta, ci zase plkam a da pokoj 😉
monkula, tie ine sa musia este vela ucit 😎
monkula
5. feb 2008
ja mu zase chcem povedať, na čom sa rehoceme a nie som schopná povedať ani slovo, najmä. keď čítam perličky našich detí, alebo záhadný muž...
vesi
5. feb 2008
ja mu nič nečítam, je zvyknutý, že sa pri PC rehocem 😃
certica
5. feb 2008
ja som sa tu tak raz davnejsie dobre bavila na teme trapasy u gynekologa alebo nieco podobne
monkula
5. feb 2008
veru...
Idem, lebo deti mi už zničili ovládačku na televízor, rozsypali niečo na koberec, rozhádzali vankúše, Chiarka mi už "vybalila" tašku a Jarkostresuje susedku pišťaním 😃 😃 😃
vesi
5. feb 2008
to si pamätám, tak som sa smiala až mi slzy tiekli 😃
vesi
5. feb 2008
aj ja idem pozerať CSI 😃
certica
5. feb 2008
mne sa lubilo, jak prisla baba prvy krat do gyn. ambulancie, lekar ze nech vylezie na vysetrovaci stol, ona prebehla celou miestnostou okolo kozy a vystverala sa na prac. stol vedla pisacieho stroja rovno na styri 😃
ivetah
5. feb 2008
tak som sa pobavila, vy ste tu pekna partricka 😃
v kazdom pripade dakujem za info 🙂 🙂
pipi1211
5. feb 2008
no ja tiez na antolskej a stalo sa mi akurat to ze ked uz som chcela "vypustit" klistir tak v osetrovni kde bolo jedno wc boli lekari a na druhom bola dalsia maminka tak som tam behala s cvrknutou ritkou po celej porodnici a nakoniec som to vypustila v dakej izbe 😃 😃 😃 😃 😃 😃
monkula
5. feb 2008
pipi 😃 😃 😃 😃
certica
5. feb 2008
pipi, nechces ale hadam povedat, ze ti lekari v osetrovni boli na zachode? 😃
monkula
5. feb 2008
4erti, ono by to asi bolo dosť nepríjemné, keby lekári počuli"vypúšťať" klystír :-N :-N javascript:addEmoticon(':-N','vBody')
javascript:addEmoticon(':-N','vBody')
certica
5. feb 2008
moni nie, len som sa pri tej predstave zlakla 😃
vesi
5. feb 2008
pipi 😃 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli