Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

majusa
21. sep 2008

ahojte, chcem sa opýtať, to musí každá, ktorá chce rodiť na Antolskej chodiť nejaký čas pred pôrodom aj tam? Vôbec netuším, ako to funguje. Ešte som nerodila 😅

martinna78
21. sep 2008

Certi 😀
no okrem toho ze je tam kopa novych doktorov, tusim jedineho Rozemberga si pamatam spred 8 rokov, a bude nas tam o dost viac 🙂

katmi
21. sep 2008

majusa vobec nemusis chodit do poradne na antolsku a potom tam aj rodit.. mozes chodit napr. do ruzinova a ked si zrazu zmyslis,tak mozes ist rodit inde..

katmi
21. sep 2008

martinna ano mam.. dokonca viac.. hlavne pristup sestriciek -niektorych, o lekarovi,ktory sa ma najskor ujal,ani nehovorim.. som mu stacila v tych bolestiach vynadat 😀 potom ma mala ina lekarka, len som zabudla,ako sa vola.. musela by som pozriet do papierov.. strasne mila.. perfektny pristup, nielen ako lekarka,ale aj ako clovek, ako zena,ktora vie,ako sa asi v tej chvili rodiaca zena citi.. takze super..

majusa
21. sep 2008

aha, tak to je super. Ja by som chcela rodiť pri mojej gynekologičke a nie som si istá, či tam má aj poradne. Skôr nie ako áno.

... a ako je to s cvičením na Antolskej? Kedy je najvhodnejší čas vyskúšať si to? Alebo robia sa tam aj také cvičenia, ktoré napríklad zmiernia bolesti chrbta? Netušíte náhodou? 🙂

miah
21. sep 2008

ja som na tu poradnu uz celkom zvedava 🙂 nemate niektora nahodou ordinacne hodiny ambulancie c.22, chcela by som ist radsej niekedy rano 🙂

martinna78
21. sep 2008

Katmi, no to ma mrzi, ze mas za sebou takuto skusenost, ale esteze to zachranila ta mila lekarka 😉
no a tie sestricky, to asi v kazdej nemocke sa najdu aj mile aj neochotne, no nenavyberame si
a más krásnu dcérku 🙂

katmi
21. sep 2008

miah ja so chodila tusim stredy. ano,stredy.. a chodila som tak,ze som tam bola uz o pol 8.. aby som bola medzi prvymi.. pondelky neviem ako ordinuju..nechces ist az v stredu? ci musis v pondelok??

majusa ak chces cvicit, odporucim ti cvicenia na feriencikovej..ja som tam chodila a bola som velmi spokojna..na antolsku sa moze ist cvicit myslim az od nejakeho 36tt..co je podla mna dost neskoro.. poslem ti IP..

majusa
21. sep 2008

katmi, ďakujem 🙂

katmi
21. sep 2008

martina dakujem.. 🙂 okrem toho som bola riadne s prepacenim nasrata,ze mi malu 3dni dovolili krmit iba glukozou..a pritom kocka co rodila tyzden po mne mi hovorila,ze ked nemala este mlieko,tak na cca 3den dali malej normalne UM..

miah
21. sep 2008

a stredy je tam ktory lekar? 🙂 mozem ist aj stredu..

martinna78
21. sep 2008

no Katmi, uz radsej ani nic nehovor, lebo si to asi rozmyslim ☹
no som zvedava, co ma caka, buduci tyzden tam uz asi zavitam 😝

katmi
21. sep 2008

miah keby som si ja vedela spomenut,ako sa volal 😒 lenze neviem.. ale je tam mila sestricka.. urcite ta zoberie..ako chces.. aby si potom na mna nenadavala 😅 lebo fakt je to tam hroza...

katmi
21. sep 2008

isla som to akurat pisat.. ze uz som ticho 😀 nebudem vas odradzat..
papa zatial.. drzte sa..

miah
21. sep 2008

tak ja radsej pojdem az tu stredu 🙂 lebo zajtra to uz nestiham o 13tej ☹
nebudem nadavat, ved snad budu v pohode 🙂 mam doniest aj moc?

martinna78
21. sep 2008

Diky Katmi, aj tebe vsetko dobre 😉
Miah ano moc dones

miah
21. sep 2008

martinna 78, nevies nahodou kto je v 22ke v stredu? 🙂

martinna78
21. sep 2008

neviem, ale mozem ti to zajtra pozriet a napisem ti do IP-ky dobre?

miah
21. sep 2008

ok, dakujem

miah
21. sep 2008

este otazocka.. 🙂 ked je tam MUDr.Sysak od 13tej, kolko tam asi cakas kym ta vezme kebyze prides hned na 13tu? 🙂

martinna78
21. sep 2008

no ja som bola u neho v poradni len 1x a to som prisla tak 13.15, bolo predo mnou asi 8 bab, islo to dost rychlo, asi takych 40 minut som cakala

miah
21. sep 2008

8 bab? 😀 to vazne?? no vidim to teda tak,ze sa tam zajtra uvidime 🙂

martinna78
21. sep 2008

no ja som tiez citala, ze doobeda tam byvaju najvacsie navaly, ze baby cakali aj 2 hodiny, no nemam ja vlastnu skusenost, ved uvidis
no ja som bola v piatok, tazko povedat, jak je to tam po ine dni, raz moze byt menej raz viacej

miah
21. sep 2008

vyskusam tam ist zajtra tam pred 13tou a ked tam bude vela bab tak pridem iny den 🙂
a tebe sa ako pozdava MUDr. Sysak? 🙂

martinna78
21. sep 2008

ja si ho aj zazmluvnujem, moja svagrina u neho rodila v maji a bola velmi spokojna, som spokojna zatial, je prijemny, dufam, teda, ze je aj dobry odbornik

martinna78
21. sep 2008

a tebe uz tvoj doktor resp. doktorka kazali ist uz do porodnice na poradnu? Ja som bola este v 38tt u mojho doktora, ale asi tym, ze mas mat cisarsky, tak sa musis asi skor hlasit

miah
21. sep 2008

tak to som rada, ja som ho stretla akurat na tej predporodnej prednaske 🙂
neviem ako to je so zazmluvnovanim kedze idem rodit cisarskym :-/

miah
22. sep 2008

no takze moje dojmy z poradne nie su bohviake ☹
tiez sa doktor cudoval, ze nejako skoro som prisla :-/ tak neviem..
ale potom mi povedal, ze som uz otvorena a ze sa mam objednat na predoperacne vysetrenia..

katmi
22. sep 2008

miah ja som ta dopredu pripravovala.. 😒 a u koho si nakoniec bola?tebe budu robit cisarak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre