Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

emjee
31. dec 2008

janula niekde som tu citala, ze od ukonceneho 34tt sa moze, dnes mam prave 34+0

bora8
1. jan 2009

em - ahoj, no čo ako sa tešíš? už si si vybrala pôrodníka?

janula10
1. jan 2009

emjee hej? no ja sa bojim bojim beriem este magnezium to doberiem a caj az ked tak v 37tt skor nie.... 😉

tehula
1. jan 2009

ahojte tehulky. ja sa chcem spytat, ako je to vlastne tt-mesiac.
V sobotu zacinam 17tt, to je este stale svtrty mesiac, alebo piaty? Lebo su lunarne a kalendarne mesiace.
Viete mi niektora poradit? dakujem

majusa
1. jan 2009

ahojte, tehula pozri môj album. Mám tam tabuľku 😉

... ja tiež nechcem zazmluvňovať, zdá sa mi to zbytočné, keď tam dôjde až ku koncu ...

kukenzi
1. jan 2009

ahojte, ja som tiez nechcela pri prvom zazmluvnovat, riskla som to, zdalo sa mi to zbytocne, kedze som nikoho nepoznala a aj tak vsetci odporucali toho svojho. ale kedze cakam druhe babo a s porodnikom som bola naozaj velmi, velmi spokojna a na porod mam velmi dobre spomienky, tak tentokrat riskovat nebudem a stavim na istotu, na doktora, ktory mi uz porod robil. ja by som si nadavala, keby ze prvy porod super a druhy mi niekto odflakne.

a ze doki bol "len" polovicu porodu? vsak naco by tam bol od zaciatku? 😕 teda ak porod prebieha spontanne, naozaj nie je dovod, aby doktor pozeral na vzdychajucu pacientku. ja som mala kontrakcie 15,5h, z toho a prvych 7 hodin som bola doma. vsak v zahranici je uplne normalne, ze dobre prebiehajuci spontanny porod odvedu sestricky. doktor bol v mojom pripade naozaj potrebny az pri tlaceni, teda pri druhej dobe porodnej. ostatne urcite zvladnu sestricky 😉

kukenzi
1. jan 2009

inac krasny novy rok 2009, krasne zdrave babatka, rychlo prebiehajuce a nekomplikovane porody, samozrejme co najmenej bolesti a vela mliecka pre drobcekov.

dorotka
1. jan 2009

pammy studeny? no ja som mala spolubyvaju co ju rodil a prisiel za nou este aj cez vikend a velmi sa o nu staral aj zajimal mne to prislo az moc urcite by som ho neohodnotila ako studeneho

dorotka
1. jan 2009

emjee veru ja som bola s rozembergom velmi spokojna uz pred som mala na neho odporucania len vtedy este moj lekar bol na antolskej takze som to neriesila
aj katrin chcela povodne u neho rodit len si ho nestihla zazmluvnit

dorotka
1. jan 2009

emjee a noazaj je tam ten doktor cely cas zbytocny moje skusenosti pri amelii som tam prisla o pol jednej kym ma prehliadli odmonitorovali poli dve potom ma poslali spat a tam nebol pri mne nikto aj by tam boli zbytocny rano prisiel moj doktor prezrel ma potom ma hodili na monitor a ked som bola odsledovana uz ku mne lekar pravidlne chodil aby prepichol plodovu vodu skontroloval ma pripadne dal oxitocin a tak
pri patrici to malo ovela rychlejsi spat ale vzhladom na to ze som bola uz rano otvorena na pat prstov lekar kazal volat hned nie az po prichode do nemocnice tak ma prehliadla doktorka co mala sluzbu lebo ma nejak nepocuvala ze je na ceste alebo uz tam a potom si ma prevzal hned on ale ja som na sale bola tristvrte hodinu a celkovo som tam bola maximalne dve hodiny aj to presne neviem a ani tak nebol lekar cely cas na sale ale chodil ma pravidelne kontrolovat
ale zase na antolskej ako kocky pisu su vacsinou odbornici ja som si zazmluvnovala lekarov najma kvoli eurocordu no a pri amelii aj kvoli tomu ze cele tehotenstvo bolo rizikove

kukenzi
1. jan 2009

dorotka, ja som mala tiez odber pupocn. krvi, a v pohode aj bez zazmluvneneho lekara 😉

janna_1
1. jan 2009

emjee dakujem 😉

dorotka
1. jan 2009

kukenzi ja viem ze keby som vymakla dobreho lekara bolo by to ok ale co ak by som mala niekoho kto nema za sebou vela porodov a teda aj odberov menej

kukenzi
1. jan 2009

dorotka jasne 😉

tehula
1. jan 2009

majusa som z toho mudra jak radio 😀 No nic, ostanem pri tyzdnoch a basta.........ked porodim tak porodim

kukenzi
1. jan 2009

tehula a comu nerozumies? momentalne si v 4. mesiaci a ked budes v 18tt, presne 17tt a 5 den tak, budes koncit 4. mesiac

janula10
1. jan 2009

tehula tak si kukni moju tabulku v albume tej by si mala rozumiet uz 😉

tehula
2. jan 2009

dakujem dievcata, mne to treba polopate 😀
tak som dnes zmakla AFP testy aj ultrazvuk, hned som pookriala, ked mi baby zakyvalo 😀

emjee
2. jan 2009

to mi je jasne, ze tam nemusi byt doki cely cas a ani nie je potrebny - ale zazmluvnis, lebo chces, aby ti bol k dispozicii, nie? nikdy nevies kedy to na teba pride, aky rychly alebo pomaly spad to bude mat a ci daneho doktora prave v "tvojom" case nebude potrebovat aj 10 dalsich rodiciek ... 😵

bora8 tesim aj mi lepi 😅 dnes som si rano zase po case pogrckala ... 😝 a poslednych par noci mi tak tecie z cecikov, ze rano mam durch mokre pyzamo 😀

tehula
2. jan 2009

emjee a koho si si nakoniec zazmluvnila?

emjee
2. jan 2009

tehula nikoho - ved prave pisem, preco sa mi to zda "zbytocne"

dula_renka
2. jan 2009

emjee je v malackach poladovica? mam tam tehulku, trochu sa bojim, ze sa tam v noci cez babu nedostanem, vcera bola poladovica, ked odo mna odchadzal brat

tehula
2. jan 2009

emjee, tak keby ze byvam v MA a rodit sa chystam do BA, tak asi tiez neriesim, lebo v podstate referencie ma kazdy porodnik dobre..... ja sa ale chystam zazmluvnit

pa23
2. jan 2009

Milá Lucilenka, keď už tak pán doktor KOSTOLNÝ, ani Vás nikto bneoslovuje len Vaším priezviskom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mode
2. jan 2009

Tuším sa sem zase prihlásila urazená doktorská ješitnosť. Toto vo fóre neznášam. Všetci tu vedia, že doktorkovia z Antolskej čítajú tieto stránky a podaktorí si aj prispievajú. Je to ale nechutné.

certica
2. jan 2009

emjee, jasne, byt na tvojom mieste, tiez tak uvazujem 😉 . na druhej strane som vsak rada, ze som mohla byt na svojom mieste 😀

emjee
2. jan 2009

dula_renka netusim, ja som teraz na levicku 😀

pa23 tu nikto nikoho neoslovoval, takze preco pouzivat tituly 😉 my sa navzajom vo fore oslovujeme nickmi, takze ak nahodou si pan doktor / alebo pani doktorka, prepac, ale nadalej ta budem oslovovat pa23 - toto je forum a nie nemocnica ani univerzita, aby sme sa tu navzajom titulovali - ale kto chce moze ma oslovovat pani adminka 😀 😀 😀

dadka212
2. jan 2009

Mne sa zdá, že jej išlo o to aby sme oslovovali doktorov o ktorých sa tu bavíme pán doktor Kostolný, pani doktorka Nižňanská a pod. 😝

janula10
2. jan 2009

dadka tak s dr niznanskou nemas absolutne pravdu ona si nemusi robit nic take uz ma vela a ani neberie zevraj do jari...ja ju mam osobne a mali ju kolegovci co maju zeny aj kamaratky mam to z tej spravnej ruky nie odtialto a mam referencie aj ked robila len na zochovej takze tak.... 😝 😝 😝 a preto je ona dobra lebo je jedina ktora po psychickej stranke aj vedie pacientku a to robi vela si myslim ja som to nezazila ale baby tak hovorili...a dokonca aj baby co bohuzial nemali to stastie donosit ju chvalili.....

a to ze si niekto nezazmluvnuje je jeho vec ja som bola tiez rozhodnuta najskor ze nie ale po skusenosti si dam dokinu.....ale keby som nemala po znamosti tak ani nie asi lebo to je jedno....hlavne nech nam dopadne kazdej porod v pohode ci uz bude mat zazmluvneneho alebo nie!!!!

emjee tak ty mas novu prezivku, "pani adminka" 😀 😀 😀

tehula
3. jan 2009

mode: keby toto doktori citali, bolo by to len prinosom 😉 Ako maju inak popracovat na renome nemocnice?
Ja som tu ale zatial necitala nic zle na nejakeho doktora, akurat tu drsnu sestricku ste tu parkrat spomenuli, ale co na tom, ked sa nevie chovat k ludom slusne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre