Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

marrrka
14. jan 2009

no dufam ze este ne, este nech si tam pekne polebedi krpana, kde jej bude tak dobre a teplo, ked nebude plyn 🙂)

janula10
14. jan 2009

no jasne baby budeme na izbe naraz a nedame sa..... 😀 😀 😀
emjee podrzi a my potlacime skor 😀 😀

emjee
14. jan 2009

janula no dufam, ze tam nebude taky naval, ze budeme musiet byt po 3 na izbe

janula10
14. jan 2009

emjee no ale tak by si nas odmietla????? ja hovorim len o nas troch 😉 😀 😵

miriam24
14. jan 2009

Ahojte ... tak citam ze uz to mate `za par` 😉 drzim vsetkym palce aby ste mali rychle porody bez komplikacii a krasne babatka 🙂

ja som tiez rodila na antolskej ... nemala som nadstandard, ani nadstandardny box a ani zazmluvneneho lekara ... napriek tomu som vystihla lekarsku ku ktorej som chodila na poradnu - Greksova ... straaasne zlata osobka a s ostatnym ako sestricky,izba, strava som bola spokojna tak na 90% .. ale kedze ma na 5.den pustili domov tak to bolo v poho 😉 hlavne ak budete cokolvek potrebovat alebo nebudete nieco vediet tak staci povedat sestrickam ... vzdy mi poradili 😉

no a ani sa nenazdate a budete mat uz miminka pri sebe a verte mi potom to straasne rychlo leti ... moj krpcek ma uz 4 mesiace 🙂

emjee
14. jan 2009

janula to zase neodmietla, aspon sa nebudeme nudit 😀
miriam diky za pozitivne info

majusa
14. jan 2009

ahojte,

miriam a bola si s Dr.Greksovou spokojná pri pôrode? Ja k nej idem v utorok. Stretla som sa s ňou na oddelení, keď som tam teraz ležala a je veľmi príjemná. Tak uvidíme, či sa podarí aj pôrod pri nej. Rozmýšľame nad zazmluvnením, ale ešte sme sa definitívne nerozhodli ...

ssissi
14. jan 2009

ahojte, naprosty suhlas s miriam24, teda az na Dr. Greksovu - ale len preto, lebo ju nepoznam 😅. Tiez som rodila na Antolskej, nemala som nic nadstandardne, ani zazml. lekara a bola som spokojna so vsetkym, vratane stravy 😀 . Osobne som sa tam nestretla s neprijemnym lekarom, a to sa ich pri mne vystriedalo dost 😝. Teda az na jednu dr. (stredny vek), ta bola na moj vkus az moc vecna, ale nie neprijemna. Sestricky detto.
Tak nech mate rychlo a lahko babatka pri sebe.

marrrka
15. jan 2009

caute zeny, dnes som bola posl.krat u mojej dokiny, o tyzden si idem k nej pre vsetky vysledky vysetreni a ten dalsi podnelok mam uz ist do poradne na antolsku, teda mam tyzden aj volaco na vybratie porodnika a rozmyslanie nad tym zamluvnenim 🙂)
krpata ze uz ma hlavicku dost nizko, ved to som si vsimla ze mi brucho kleslo, uz ma ani zaha tak nepali ale zato castejsie cikam, ale krcok je este uzavrety, tak este ten mesiac pockam 🙂)) ja by som chcela 14.2., lebo min.rok som dala manzelovi taky darcek na valentina na kt.bolo napisane ze buduci rok uz budeme traja, tak aby sa mi to splnilo, nee? 🙂 😀 😎

marrrka
15. jan 2009

janula ty si v tomto tusim zbehla, plati tento link? http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrza... cize toho lekara tam v inom case nenajdem? napr.keby som chcela ist k havaldovi, a on ma tu vypisane len ord.hodiny na urogynekologiu, co mam spravit?

emjee
15. jan 2009

marrrka o dve strany dopredu je link na album, kde su odfotene aktualne ordinacne

emjee
15. jan 2009
marrrka
15. jan 2009

emjee ty si u koho bola?

marrrka
15. jan 2009

jaj a si zlaticko s tym linkom, velmi pomoze 🙂

emjee
15. jan 2009

ja som bola u dr. dubcakovej vcera, buducu stredu tam ale nebude, pojdem vo stvrtok dr. rozembergovi

mhviezdicka
15. jan 2009

babule,
dr. Rozemberga mozem len a len odporucat - ja som u neho rodila a okrem toho, ze je to velmi sympaticky clovek je to aj uzasny lekar s velmi citlivym pristupom 😉

a co sa tyka ostatneho personalu - setricky ako zenske tak aj detske boli vzdy ochotne ked som za nimi prisla po radu - takze nebojte sa pytat a vzdy ked budete potrebovat len ich pekne "otravujte" 😅

marrrka
15. jan 2009

emjee ale zazmluvnovat asi tiez nebudes, ze?

emjee
15. jan 2009

nebudem zazmluvnovat

marrrka
15. jan 2009

na poradnu na antolsku si niesla aj cik?

emjee
15. jan 2009

ano 😀 mala som so sebou, lebo som povodne isla k svojmu gyn, ale tam som nepochodila, tak som cvalala na antolsku

marrrka
15. jan 2009

inak, napadlo ma, ci ste davali hned v porodnici svojim dievcatkam prepichnut uska na nausnicky.

janula10
15. jan 2009

marrrka to co dala emjee je asi aktualne ja som davla link len na rizikovu tento co ty si dala sa tu pytala ta baba a sedelo to na doktorku niznansku iny asi nie neviem....havalda ma ordinaciu s mojou doktorkou Niznanskou ja k nej idem 26jan som na 9h objednana uz na poradnu a budem chodit len k nej nakolko ju mam aj zazmluvnenu....
ja budem chodit pondelky a hned mi urobi aj poradnu, uzv, prietoky vsetko naraz na nic nebudem chodit zvlast a posielat ma nebude ale to asi preto ze budem mat zmluvu inak na tom uzv sa necaka dlho ke vas poslu

inak snad budete mat stastie a nebude vas rodit neatestovany doki ako mna vysetroval na pohotovosti lebo....amen tma vsak spatnu tu aj pisu niektore baby co mali na figu asi ich vymakli a atestovany si robil zazmluvneneho

mhviezdicka
15. jan 2009

marrrka,
ja som nasej dala prepichnut uska v porodnici - dohodla som sa s jednou sestrickou z novorodeneckeho, prisli sme ale az ked sme uz boli s Luckou doma, mala asi tyzden. oni to tam nerobia oficialne. my sme museli prist cez navstevne hodiny, ked tam uz nebola vrchna sestra ... oficilane by sa totizto uska mali prepichovat az v 6tich mesiacoch a robia to na klinike lekarskej kozmetiky, takto nam to aspon povedala nasa pediatricka.

janula10
15. jan 2009

marrrka, mhviezdicka
aj ja som pocula aj na predporodnej nam to hovorili ze prepichuju podla mna je to najlepsie ze je to babatko take este ubolene ja keby som mala dievcatko dam tiez hned tam prepichnut..... 😉

mhviezdicka
15. jan 2009

janula,
ako pises - ja si neviem predstavit, ze by som o mesiac mala ist s tym nasim sidlom na prepichnutie usiek, asi by som ju neudrzala 😅

okrem toho mne aj sestre prepichovali usi tiez hned po narodeni a sme tu - zdrave a bez nasledkov 😀

janula10
15. jan 2009

no aj ja som tak mala prepichnute 😉

a ty ako bola si spokojna s porodom?? koho si mala pamatas meno?

emjee
15. jan 2009

ja by som tiez dala hned prepichnut

mhviezdicka
15. jan 2009

ja som bola s porodom velmi spokojna - a mala som zazmluvneneho Rozemberga a naozaj nelutujem, aj ked ako na potvoru, ked to na mna prislo mal prave sluzbu 😀

janula10
15. jan 2009

mkhviezdicka no hej len to clovek nevie predpovedat ja som mala zlu skusenost z pohotovosti bol tam neatestovany lekar aj viem meno a ked som sa dozvedela ze taky tam rodia a videla tu aj ze niektore mali hrozne porody som si dala aj ja zazmluvnenie istota je gulomet co uz.....pri mojom stasti by som ho mozno aj chytila na porod 😀

emjee no my nausnicky nie...o jednu starost menej 😉 😀

mhviezdicka
15. jan 2009

mne odtiekla voda hned ako sme si lahli, ze ideme spat - to som uz 4-ty den prenasala, a s dokym sme boli dohodnuti, ze ak do nedele nic mam mu volat a ze v nedelu to "spachame", ale mala sa vypytala na svet nastastie sama uz vo stvrtok 🙂

rodila som teda v noci - cele to trvalo 6 hodin - akosi mi nechceli zacat kontrakcie, tak mi doky pomohol oxytocinom a epiduralkou, lebo ke uz kontrakcie zcalai, zistila som, ze to bez nej nepojde 😅

najviac mi pomohlo poskakovanie na fitlopte a to, ze som tam mala stale manzela s ktorym sme klabosili ani uz neviem o com a uplne super bolo, ze sa na mna chodil kazdu hodinku kuknut dokyno a vzdy ma poinformoval ako sa to vyvija a co bude nasledovat - bola som aj 2x v sprche, ale najlepsie som sa citila cez kontrakcie na tej lopte. najhorsie bolo vzdy vysetrenie zo spodu, ked doktor skusal ako som otvorena. ja som sa aj trochu roztrhla ale len a len mojou vinou - dokyno mi isiel robit prave nastrih a ja som dodnes neviem preco prave vtedy zatlacila, no a ona uz len chytal malicku 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre