Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

kukenzi
19. jan 2009

monika330, neboj, caka ta na konci toho vsetkeho krasny kevinko, kvoli nemu sa to oplati. prajem rychle zotavenie po porode 😵

marrrka
19. jan 2009

kukenzi dik :o) sietovane gate mam, ale asi si zoberem okrem kosele aj nejake starsie dlhe triko nech si tie nove koselocky hned nezababrem, bo su ruzove 🙂)

marrrka
19. jan 2009

ozaj aky sprej do nosa mi bude treba?

kukenzi
19. jan 2009

marrrka, velmi dobry je sterimar. 😉 morska voda

tehula
19. jan 2009

monika, drzime palce. Kto ti ho bude robit?

emjee
19. jan 2009

kurnik, to aby som si kupila este jednu nocnu koselu 😝 mam len jednu, ta uz je v taske, doma nosievam len pyzama 😀 a dlhe tricko nemam, lebo velka rit zo vsetkeho vykuka 😝
janula ja idem najblizsie (ak sa nic neocakavane nezomelie) vo stvrtok na uzv aj do poradne - este neviem ako to urobim, lebo muz bude v robote a pred nemockou ma vysadi mama, ze kam dam tasku, ci ju vobec tahat so sebou alebo sa spoliehat na to, ze este vydrzim a nebudem ju potrebovat ... uff tazke je to, ked clovek byva hodinu cesty od porodnice 😝
marrrka ja som si kupila vincentku - je draha, ale ako jedina sa da ta flasticka potom doplnat

katrin
19. jan 2009

em, ked som rodila ja, tak tam mali aj erárne košele, takže som nemusela "špiniť" svoje...

emjee
19. jan 2009

ano, maju aj svoje, ale gojka tam robi a radi zbalit 2 nocne kosele

katka1981
19. jan 2009

Emjee: Prosim Ta preco si si vybrala Antolsku? Mas aj konkretneho lekara? Budes rodit asi prirodzenym sposobom? Dakujem.

emjee
19. jan 2009

katka - zvazovala som kramare a antolsku (do ruzinova uz mam moc daleko) a vysla mi lepsie antolska, okrem toho sa na antolskej uz vyznam, kedze ma tam posielal moj gynekolog na uzv
konkretneho lekara nemam a nebudem zazmluvnovat, pretoze ziadneho nepoznam tak dobre, aby som si ho zazmluvnovala
a ako budem rodit je vo hviezdach 😀 ale rada by som prirodzene

janula10
19. jan 2009

marrrka ja mam vacsie podlozky z lekarke ale viem ake mas mam ich doma pre maleho nachystane...tie ti budu stacit..... Monika neboj vsetko dobre dopadne tie cisaraky dnes su ine... Inak ako gojka napisala 2kosele tak ja som bola u nasich a mam mamininu taku starsiu...marrrka aj ja mam kupenu vincentku ako emjee tak netrhaj 3jku a maj vo vybave aj ty..hehe

emjee
19. jan 2009

ja mam tiez vacsie podlozky 60x90 z lekarne - mam to akurat na sirku matraca (jednu mam podlozenu uz teraz, ak by nahodou rupla plodova voda, aby som nemusela zmykat matrac 😀

kukenzi
19. jan 2009

emjee, ja som mala len jednu, vzdy som si popytala erarne 😀

certica
19. jan 2009

kukenzi, vy cakate druhe? 😕 ta to gratulujem 🙂

kukenzi
19. jan 2009

certica, poznas ma? 😕

certica
19. jan 2009

jasne 😀 stretli sme sa v jednej teme o "chudnuti" a inak sme z jedneho sidliska 😉 . no, ale som tusim out of topic...

kukenzi
19. jan 2009

certica jasne, tak nebudem kazit temu IP 😉

michaelka
19. jan 2009

Marrka vyzera to ze to este nebude tak skoro ... 😖 Maly sa do tej zimy nepyta

marrrka
20. jan 2009

bre rano 🙂
joj zeny tak to nebudem trhat trojku a kupim vincentku. vcera som si pokupila v drogoske take minibalenia sprchoveho, deodorantu, kremu a pod.aby som nemusela cele vlacit. boze a jaky problem mam s materskymi podprdami.. bo na obvod musim mat 85 a najmensi kosik k tomu robi B a to je 2x tolko co potrebujem. asi si kupim vypchavky...
no tak este urobit zatah na lekaren a uz sa mozem zacat balit. emjee ty si sisi ze chodis s tou taskou uz teraz vsade? 🙂)))))))))) ved musis okrem maleho nosit dalsich 20 kil 😵

marrrka
20. jan 2009

michaelka sa mi necudujem, ale teraz ide oteplenie tak ho popozen 🙂

viiila76
20. jan 2009

Ahojte, neviete nahodou o ktorej a kde presne je dnes cvicenie na Antolskej? Niekde som zapatrošila papier, na ktorom som to mala napisane....

michaelka
20. jan 2009

Marrka ja som si kupovala matersku podprdu asi v 35 tt a to C ecko a mudre predavacky mi hovorili ze uz mi vobec prsia nenarastu. Este ze som kupila len jednu 😠
Za ten mesiac mi narastli o necele jedno cislo a nehovoriac ked sa naleju mlieckom...
Mozno aj to B ecko bude pre teba 😀
A maly je este stale dost vysoko, ja sa neotvaram... teda zatial. Ale neboj, ked porodim, dam vam vediet ako bolo... 😉

iron
20. jan 2009

Ahojte
Ja idem dnes tiez na Antolsku prvykrat na cvicenie.....je to o 13:00. Teda aspon mne to tak povedala. Najskor ale treba zaplatit na recepcii poplatok za kurz. Trva to vraj cca 2 hod je to spojene s predporodnym kurzom. Mame si doniest prezuvky a veci na cvicenie.
Kde presne to je neviem, hadam mi to povedia na tej recepcii.

emjee
20. jan 2009

marrrka ja s nou nechodim, vozi sa v aute 😀 ked ma to nahodou chyti niekde po ceste, nepovezie ma muz do porodnice nepripravenu a bude sa vracat 50km pre tasky ... si myslim

co sa tyka podprd - po porode sa ti naleju prsia, takze tie B ti budu (a radsej trosku vacsie a das tam tak ci tak tie vlozky na zachytavanie mliecka, nez male na prasknutie - ja sa bojim, ze mi nabehnu prsia az moc, take velke podprdy uz ani nepredavaju 😝) - ja som kupovala inak dojcensku pred tyzdnom, cele tehu mam rovnaku velkost (na zaciatku mi vyskocili asi o 2 cisla)

jej baby o akom cviceni je rec? potom napiste, co sa tam dialo

marrrka
20. jan 2009

emjee ja mam v tej Beckovej podprde fakt dost miesta na mlieko 🙂)) kurnik zo zadku a zo stehien nebudem kojit, naco mi tie narastli? 🙂))

kukenzi
20. jan 2009

marrka 😀

marrrka
20. jan 2009

😝 😎
inak ta vincentka je naco dobra?

marrrka
20. jan 2009

toto ste mysleli, ze? sprej, nie flasu vody, ze?
http://www.vincentka.cz/sprej.php

marrrka
20. jan 2009

aaaa uz som to objavila, aj hydratacny sprej na tvar,to si pokupim 🙂

emjee
20. jan 2009

marrrka ono je to klasicka mineralka, len vo flasticke, ktora sa pouziva na striekanie do nosa - preto je fajn, ze potom kupis obyc vincentku mineralku a doplnis tou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre