• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

14. júla 2017 
palculienka chodim tam od minuleho tyzdna a teraz ku koncu uz treba kazdy tyzden

ja si dnes mozem spievat "uz len 22 dni" :grinning:
21. jan 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preboha, veď ty to už máš za pár ... aby sme sa tam nestretli :slight_smile: ... ja ešte 61 dní / no budem rada, ak vydržím ešte polovicu :slight_smile: /

"už len 22 dní " ... tebe je ešte do spevu :grinning: ...tak vyčkaj na 14.februára :slight_smile:
21. jan 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emm ja ze 32 dni :o)
monkula co ja viem, 27 maximalne, som vedla?
21. jan 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nie je do spevu, ja sa len tak ksichtim :grinning: uvidime, co povedia zajtra
21. jan 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 28 :grinning: :grinning:
21. jan 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emm potom podaj hlasenie. ved tebe to moze prepuknut co nevidiet :slight_smile:) inak som si dala zavazok ze tento vikend sa komplet zbalim do porodky nech mam srdce na mieste a aj manzel, ten je viac nervoooz jak ja :slight_smile:)
21. jan 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja mám 10 :slight_smile: . Ale už by som tam rada bola a pekne krásne porodila. Za posledný týždeň mi strašne začali opúchať nohy ... Ale po včerajšej poradni a slovách pani doktorky, že ešte to vyzerá na dlhšie, neviem, neviem, či ma ešte všetky nepredbehnete :frowning2:
21. jan 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak je to naprd s tymito uzv a poradnami - pretentujem tam cely den :stuck_out_tongue_closed_eyes: na uzv som objednana na 9.15, jak to poznam, ak sa dostanem dnu do 10 bude to vyhra, potom si to odsediet zase v cakarni do poradne ... keby byvam 5-10 minut odtial tak mam cas tam sediet, ale takto sa mi hrozne nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to rano nemam ziadny spoj tam (ani by som nesla primestskou dopravou uz), takze rano ma tam musi hodit mama, cize tam budem uz davno pred 9 cumakovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked si to pekne odsedim budem sa trepat mhdckou na opacny koniec mesta za drahym, aby sme sli spolu domov

ako to riesite - chodia s vami manzelia? moj nemoze stale :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majusa aj mne zacali opuchat uz nemozem behat kade tade po kavickach shopingoch to uz mi skoncilo :grinning: :grinning:
21. jan 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee, presne viem o čom píšeš. A nám sa už stalo, že sme si odsedeli v čakárni pred sonom a ani nás nezobrali, lebo pán doktor už musel odísť. Našťastie má manžel takú prácu, že môže odísť keď potrebuje. Neviem si predstaviť, ako by som sa trepkala v mhd. Asi 100 krát by som sa pocikala :grinning: .
21. jan 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee ja nastastie nie tym ze mam dohodnutu porodnicku dojdem vysetri ma hned po vysetreni ma berie kde si sama urobi velky uzv a idem domov :dizzy_face:
21. jan 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to odsedenie si mi az tak nevadi, ako to, ze tam musim teraz chodit jak na klavir a je to tak strasne daleko - este pred par tt by som sadla do auta a odbehla sama, ale teraz 1/ ma muz nepusti samu 2/ sa nezmestim za volant :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee tak radsej nech uz nejdes sama predsa nejdes kusok......
len ale nechapem preco takto to tam neni organizovane vsak maminy s bruchami si tam odsedia dost a niekedy co som si vsimla ani stolicky nestacia :frowning2: :confused:
21. jan 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee, my máme veľké auto, tak ja sa tam ešte zmestím :grinning: . A ešte aj šoférujem, čo mi veľa ľudí hovorí, že som šialenec.
21. jan 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a keď som tam chodila ja, tak na tých stoličkách ešte sedeli manželia a niektoré tehulky museli stáť :angry: a tí chlapi sa ani radšej nekukali pred seba aby náhodou nemuseli niekoho pustiť, tvárili sa, že sedia na vzduchu, ešteže u dr.Janáča to išlo ako po masle :sunglasses:
21. jan 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka to ani sa mi nechce verit to je nehoroazne teda.....to ja by som im povedala ale ze sa necitili blbo boze.... mam dost :angry: :angry:
21. jan 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka, aj teraz to je niekedy tak. Tiež som minule skoro odpadla. Bolo tam strašne teplo a veľa ľudí a tak ako hovoríš, ani sa nepoobzerali, či náhodou tam nestojí nejaká tehulka :angry:
21. jan 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee ... no vidím, čo ma čaká ... hodinové cestovanie a čakanie ... no šlaktrafení :unamused:
ešte som ani na Antolskej nebola ..hi... musíme si vziať prvýkrát navigáciu :grinning:
21. jan 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrka, presne, budem mať 27 v lete, takže mám ešte stáel 26 :grinning:
21. jan 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: čo ste nemali farebný televízor :grinning: :grinning:
21. jan 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru niektorí ludia sú bohužial takí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som počas tehu s Chiarkou takmer odpadla v jednote, som sa zviezla na zem a pubiški ešte mali vtipné poznámky ,či som opitá :angry: :angry: :angry:

a po Jarkovo mnarodení ,t obolo ešte na Zochovej, sme išli aj so spoluležiacou dolu na kontrolný UZV a samozrejme, plná ordinácia, a my sme stál ia tatinkovia sedeli na lavičkách a čítali noviny, tak ich jedna stará pani strašne zvozila, či sa im zdá normálne ,že oni sedia a mamičky po pôrode stoja...
21. jan 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mon tak to je sila :angry:
21. jan 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka, čo už.. aj na takých slnko svieti :grinning: :grinning:
pozdravujem Janáča... :grinning: :grinning: :sunglasses: pomohol Lalike na svet :wink:
21. jan 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon no je fakt sila :rolling_eyes: inac gratulujem tajfunovi k dnesnym druhym narodeninam :dizzy_face:
21. jan 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak to zase ja mam hubu a by som sa ozvala, keby musim dlhsie stat :grinning:
22. jan 2009 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, ale mat takeho magora doma, co nepusti zenu sadnut (nie este tehotnu!)... dakujem, neprosim :zipper_mouth:
22. jan 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny tak to je drsne toto. ja zatial soferujem sama aj ked je to nekomfortne s tym bruchom. boze jak by som ja chcela aby bol svet viac organizovany :grinning: pekne tehosky sediet, tatovia stat, po objednani na urcity cas ma zoberu a tak.. viete, utopia :grinning:
22. jan 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale inak ja by som tiez nejakeho mudreho sediaceho tatina vyprevadila ze ci by mu vadilo keby som si s tymto bruchom sadla najeho miesto alebo ma potom budu zbierat z dlazky
22. jan 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee, som zvedava, ako ste dnes dopadli. snad tam nestravis celu mladost radost...

chaos ja zas celkom mozem :grinning: , vadi mi len bezohladnost
22. jan 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok