Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

diddi
24. jan 2009

deti su ok,ja som mala problemy....krvacanie velmi silne a potom transfuzia...ja som mala oblecenie pre deti hned po porode,nechcela som im ho najprv dat,ale ked som videla v akom roztrhanom boli,tak mi muz doniesol nase....nezabudnite si zobat aj obycajne detske nafukovacie koleso na sedenie,velmi to pomoze tlmit bolest po porode a dostatok toaletneho papiera a vela podloziek pod seba,neviete ako silno budete krvacat,mne musel mazel dokupit dole v lekarni,sestricky su dost na to alergicke ked sa pretecie na plachtu.

janula10
24. jan 2009

emjee hej oni hovorili aj nam ze su zato ze im to pomaha....ale napr kamaratka nechce ma zazmluvnenu tu co ja doktorku a doktorka sa jej pytala ci bude mat epi ona ze nie a doktorka ze ok....
no ja som radsej ze to mam vybavene a uvidim ako ty podla situacie vsak peniaze sa vratia ak mi ju nedaju.....
mna to laka aj vies preco? kamaratka mi hovorila ze kvoli sitiu si to mam dat ale to kazdy ma indi vindi asi neviem uvidim ake budu bolesti a kontrakcie podla toho....ja si myslim ze prah bolesti zvladnem ale hrdinka byt nechcem lebo osm to nezazila tak neviem posudit radsej to mam vybavene teda 😀 😀

janula10
24. jan 2009

diddi no hlavne ze uz je ok vsetko 😉 😉
no tych podloziek mam 6 ale keby nieco mam tie z DM pre babatka 3baliky tych pri prebalovani podloziek nakupene uz doma tak to mi donesie....
to koleso nemam veru 😕 😕

michaelka
24. jan 2009

Kde teraz kupit plavacie koleso? Troska sme mimo kupacej sezony

janula10
24. jan 2009

ja mam detske koleso taky tvar zabky zeby som tam s tym nabehla? 😀
michaelka ty uz juj mas 41tt nejdes na vyvolavacku? ci ta nechavaju este?

michaelka
24. jan 2009

Ono to tak blbo ukazuje, dnes mam termin 😅
Asi im to nevyslo 😝

janula10
24. jan 2009

aha....a stale ziadne priznaky????
ides na antolsku to je mi jasne a aj si sizazmluvnila lebo nehavas na nahodu kto tam bude? 😅

michaelka
24. jan 2009

Ziadne priznaky...
Zazmluvnila som si Rozemberga, a zatial som s nim spokojna, je mily, vecne usmiaty a myslim ze vyjde v ustrety...
Blizsie napisem po TOM.

janula10
24. jan 2009

no tak asi to bude bleskovka uz ze odtecie voda a ides 😀 😀
hej citala som recenzie aj jeho meno si spominam.....
no das nam vediet co a ako potom 😉 😉
budem drzat palceky

inak pekne meno mas vybrane pre maleho 😀 😀

palculienkkka
24. jan 2009

beriete z vás niektorá magnézium, Fe a maternu naraz za deň ...ja to mám naordinované odvčera ... a odvčera mi je zle , mám hnačku, kríže ma bolia ..no hrúza .. ☹ neviem z čoho ... 😢

janula10
24. jan 2009

palcul ja beriem len magenzium, fe mam dost...mozes to brat je to normalne.......
ale povec lekarovi ze to mas moze byt ze ti nesedi nieco....

palculienkkka
24. jan 2009

uvidím čo bude do zajtra a v pondelok sa idem hlásiť na Antolskú ... ☹ dúfam,že tlaky od hnačky sú horšie než pôrod 😀

janula10
24. jan 2009

jasne.....radsej ked ti neprejde sa spytaj ze ci ti nieco nemohlo sadnut..... 😉

snad hej 😀 😀 😀

palculienkkka
24. jan 2009

Dr. Oravec z Antolskej... počula si niečo o ňom ??

janula10
24. jan 2009

palcul nie nie ja som tam nechodila nikdy.....
ja len tu co sa pise mi utkveli mena rosemberg, dubcakova, a tak.....nic mi to nehovori....
ja idem v pondelok tam prvy krat do poradne mojej lekarke doktorke niznanskej velmi prijemna doktorka a zevraj s velkym D....normalne sa tesiiiim
ozaj ty ked tam pojdes aj sa uvidime 😵

palculienkkka
24. jan 2009

ja som objednaná na pol 9 ... č.d.25 .. ešte si musím pozrieť trasu kde tá nemocnica vlastne stojí 😅 .. ja idem po známosti, tak preto Oravec ..no aspoň ho skúsim a potom budem dávať infošky druhým tehulkám 😵

janula10
24. jan 2009

aj ja tak idem 😀
no ja som na 9h tam ale budem tam uz o pol 9 pred dverami doktorky Niznanskej tak ma dojdi kuknut 😉

palculienkkka
24. jan 2009

ty chceš aby som sa stratila 🙂 hi ... možno sa stretneme na chodbe ... 🙂

janula10
24. jan 2009

😀 ok 😉

annamary
24. jan 2009

ahoj pallculienkka, aj ja chodim na antolsku dr. janač a v pondelok tam idem tiež, na 7.00 ale na cukor lebo mam zvysený na 9,97 tak k diabetologovi ma poslali a taka som nervozna celý den, mam pocit ze zo mna tam dole nieco trci:((( a to už trva tak mesiac tak len lezim a lezim :((( teraz som u nasich a Ty kolko si pribrala od zaciatku palculienkka? ja tak 14 kil asi

susy
24. jan 2009

palcul, ja beriem magnezium a calibrum denne a v pohode. K tomu Dr.Oravcovi. Bol pri mojom cisarskom aj s Rozenbergom, je taky zhovorčivy, opaleny, sediveho ježka na hlave, chudy. Taky bomba chlap.

janul a ta Dr.Niznanská je mlada?

palculienkkka
24. jan 2009

annymary ... ja som pribrala 11,5kg ... pekne odpočívaj a nič ťažké nedvíhaj ...
susy ... Oravec je zhovorčivý ...no to si teda pri porode pokecáme ... hii ...

dobrú noc

majusa
24. jan 2009

palculienka, ja som zažila Dr.Oravca na oddelení, teraz, keď som tam ležala. Moja izbová ma chcela odrodiť v 38.tt, ale on ma poslal domov, že to ešte má čas. Asi rozhodol lepšie. Zhovorčivý sa mi síce nezdal, ale to som ho videla len pri vizite, takže tam sa nemal čo rozkecávať. Ževraj je dobrý odborník .... držím palce ....

kattom
25. jan 2009

palculienkkka - sice off topic, ale to bude z toho zeleza. mne, ked nasadili pri malej ku koncu tehotenstva sorbifer, som vracala po uziti asi 3 hodiny. aj na pohotovosti som bola kvoli tomu, lebo take krce v bruchu, ze sme sa bali o babo. najskor sme si mysleli, ze som nieco zjedla, ale tri dni po sebe a po uziti zeleza asi o dve hodiny mi vzdy prislo zle. potom mi to lekarka zmenila na maltofer fol - a to mi nerobilo nic a este teraz uzivam.

mode
25. jan 2009

Dr.Oravec zhovorčivý, to tam sú dvaja? a chudý sa mi tež nezdal.

tehula
25. jan 2009

Dr. Oravec je super, ja si ho chcem yaymluvnit, chodievam k nemu do poradne od yaciatku. Nema jezka, ale plesku, tak to ma vacsinou vyholene na totalku.
JE to odbornik, super porodnik, co jediny zvlada aj kliestovy porod, ak by daco.... Zhovorcivy hm, aj je, ale zas ked toho maju vela, tak si vie maknut a zbytocne sa nevykecava. Ale aj dobre operuje, co poznam od znamych, cize mozes byt v klude, palculienka

maximilian
25. jan 2009

Baby ja by som vam do zoznamu do pôrodky doporučila ešte glycerínové čípky, zdá sa mi, že ste ich tam nespomínali. Hodia sa po pôrode, ak má človek problemy, aby nemusel veľmi vyvýjať tlak na zvierače, kôli šitiu. 🙂 A tiež intímne obrúsky.

mirka.m
25. jan 2009

ahoj tehula, dakujem aj ja za info ohladom Oravca.Ja ssom si ho zazmluvnila na zaklade odporucania doktorky Greksovej,ktora je nasa izbova. Aj ona vravela ze je dobry odbornik a tym ze cakam dvojicky, tak dala na jej radu.

marrrka
25. jan 2009

caute rodicky 😀
tusim uz mam nakupene do porodnice, dnes to zbalim 🙂)
pls emjee ako casto pijes ten malinikovy caj? kupila som si 🙂

palculienkkka
25. jan 2009

mirka.m ..tak sa tam možno stretneme... máš podobný termín pôrodu 🙂 i Dr. 😀
ďakujem ostatným za pozitívne správičky ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre