Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

mirka.m
25. jan 2009

palcu. to by bolo dobre. ale ja uz od 13.decembra lezim na antolskej a mozem porodit kedykolvek, nakolko mam krcok 1 cm a makky a babulka mi nan tlaci. tak uvidim.

majusa
25. jan 2009

mirka ty ležíš na antolskej? Ja som tam bola tiež 5 dní, tak sme sa možno aj videli 😉

diddi
25. jan 2009

mirka m.ja ti odporucam dr.Niznansku...cele tehu som k nej chodila s nasimi dvojickami,na konci tehu som mala problemy - preeklampsia,hospitalizovali ma v 34tt,kazdy den bola za mnou a ked mi v jeden den 22.5.2007 na osetrovni povedali,ze za 2hod.idem rodit,prisla za mnou,chytila ma za ruku,lebo som plakala,bala som sa o deticky,bola som v 35tt. Vsetko mi popisala ako to bude prebiehat,sekcia,a dodala,ze lepsie malicke deticky,ako riadne donosene a chore....pri samotnej sekcii bola uzasna,rozpravali sme sa,zartovali, bol tam pritomny aj dr.Korbel a dr.Havalda...vsetkym im dakujem....o rok rodila moja sesternica,tiez dvojicky-chlapcov a tiez si zazmluvnila dr.Niznansku...rodila v termine a dokonca prirodzeny porod...chlapci mali 3500 a 3900g.

miluska.h
25. jan 2009

Ahojte, ma niekto skusenosti s Dr. Bertoldovou? Na porod mi ju odporucila moja doktorka, vraj sa mozem na nu spolahnut. Inak som rozhodnuta rodit na Antolskej, lebo tu citam same chvaly.

mirka.m
25. jan 2009

majusa aky je ten svet maly 🙂 ak si bola v tom termine jako ja tak urcite

anjelik7
25. jan 2009

miluska.h Dr.Bertoldova je velmi zlata a prijemna.vrele odporucam.

miluska.h
25. jan 2009

anjelik7, dakujem za odpoved. Rodila si u nej?

janula10
25. jan 2009

susy
dr. Niznanska ma okolo alebo moze mat okolo 40-43r si myslim......zajtra rano idem k nej do prvej poradne sa tesim na info hlavne kolko kg ma maly 😀

emjee a marrrka
ja mam nachystane vsetky veci len ich nemam v taske co pisala gojka, mam tam aj na zvys nieco....len sa chcem spytat ako ste si rozdelili veci na porod a zbytok?
ja som rozmyslala ze nocna kosela, slapky, labelo, vincentka, voda v preji si dam k sebe ako na porod....nezabudla som nieco??
a glycerinove cipky su naco po porode???
a este maminy co ste uz rodili som pocula ze si treba potom ked budem na izbe hned lahnut na brucho aby neostalo...je to pravda? 😉

marrrka
25. jan 2009

baby tak aj ja padim zajtra na antolsku pre istotu nech som kludna, skrz ten vyssi tlak a aj som si dnes nasla hnedy vytok, jak stara krv

marrrka
25. jan 2009

janka este som nic nebalila, ale pobalim dnes vecer ked budem pri vedomi 😀 bo ma mala kope a ledva sa hybem

monkula
25. jan 2009

marrrka, to Ti pravdepodobne odišla hlienová zátka... 😉 😉 😉

marrrka
25. jan 2009

janka tie cipky predpokladam aby si sa lahsie vykakala s mensim tlakom 😀 ja neberem, keby treba, manzel pojde kupit

janula10
25. jan 2009

aha tak aj ja to potom budem riesit az..
marrrka kedy tam ides zajtra ja som tam od 8,30 by sme mohli dat stretko 😉

janula10
25. jan 2009

hm neviem ci tak staci pobalit tu tasku neviem co na porod k sebe este take aly mslim ze asi to staci co som pisala snad nic nezabudnem 🙂

emjee
25. jan 2009

maximilian na porodnom kurze nam vraveli, ze v sestonedeli radsej nepouzivat intimne obrusky ani gely, vraj len cistu vodu, pripadne odvar z repika alebo dubovej kory

marrrka pijem teraz 2-3 salky denne (2 cajove lyzicky tej zmesy do ca. 2 dl vody)

janula ja som to mala najskor vsetko v jednej taske, ale kedze sa mi zdala velka a nebudem sa tam v kontrakciach natahovat s taskou, tak do tej porodnickej som dala:
- kosela
- zupan
- ponozky (mam aj gatky zbalene, take starsie)
- kozmeticka tasticka vratane toaletaku a vreckoviek
- klystir
- uteraky
- slapky pre mna aj pre mm, plus slapky do sprchy
- tictac
- zapisnik a pero
- sobasny list + dalsie dokumenty tam hodim v den D
- este tam pojde fotak a mobil

ostatne do druhej tasky (dalsie uteraky, porodnicke vlozky, podlozky na postel, porodnicke nohavicky, dojcenske podprdky a vlozky do podprdky, papierove plienky pre maleho, plus plienky latkove na grcky a tak, capicka, rukavicky, kniha, nabijacka na mobil, asi beriem aj termosku na cajik plus mozno ten malinik alebo kupim caj pre kojace matky)

tretiu tasku s vecami pre maleho este nemam zbalenu

janula10
25. jan 2009

emjee
dakujem za info musim to rozdelit to viem lebo baby tak hovorili ze treba mat zvlast co beres na porod ze je to tak lepsie....ale ty to mas tak ked to citam
a klystir naco? tam davaju nie?

emjee
25. jan 2009

klystir je lepsi ten yal, lebo inak ta napumpuju neviem kolkymi litrami vody 😀

janula10
25. jan 2009

aha tak mas yal kupeny? a moze sa to na antolskej???
a tic tac nemam tiez to je dobre naco? 😉
inak dobre ze kukam ten tvoj zoznam hned som dala este aj plienky bavlnene na grcky k veciam...este ze sa balime spolu 😀 😉 😀

emjee
25. jan 2009

ano yal sa moze aj na antolskej
tic tac je na osviezenie ust, kedze ti nedovolia cely cas pit, a tiez sa moze na antolskej 😀

janula10
25. jan 2009

emjee tak dik 😉
musim to kupit teda....ja mam aj taku vodu v spreji la roche na tvar keby som sa moc potila je to super vec pouzivam to v lete 😀
zajtra budem sterilizovat odsavacku a dudliky nech si to zbalim tiez, juj ako sa to dobre pise ze balenie do porodky....
malemu este nemam ani vybrate tiez tretiu tasku az zajtra budem pripravovat...juj boze to pojdeme nabelene 😀 ale tretiu tasku donesie mato potom no zbalim to ja 😉

emjee
25. jan 2009

ano aj mne to donesie mm, ale zbalit mu to musim, lebo ... 😀

janula10
25. jan 2009

😀 😀
veru snad sme na nic nezabudli ale myslim ze nie lebo berieme viac ako gojka pisala 😀

emjee
25. jan 2009

este do tasky c.2 pribor, misky na jedlo, utierka, saponat 😉

emjee
25. jan 2009

keby sme zabudli, manzel donesie

emjee
25. jan 2009

inak uz som cela taka nesvoja akasi, akoby to uz malo prist 😅 cely den beham na wecko jak splasena 😅

mimik9911
25. jan 2009

baby, glycerinove cipky si nemusite brat, tie vam daju, kolko budete chciet 😉

majusa
25. jan 2009

baby, ja mám dnes tiež taký deň, že len čakám, kedy to prepukne a pofrčíme do BA. Ale zatiaľ nič. Najhoršie je, že je zasa večer a o chvíľu pôjdeme spať. Noci sú v poslednom čase najhoršie čo môže byť. Stále sa budím, maličká ma tlačí ... tak uvidíme, či to niečo znamená ...

emjee
25. jan 2009

majusa to poznam 😀

janula10
25. jan 2009

no veru emjee ja sice som dnes behala po obchodoch zasa po auparku a avione ale teraz ked balim tasku je to divne dost divne 😀 ten pocit 😀 co ti poviem horsi ako ked sa balim na dovolenku 😀 😀 😀

emjee
25. jan 2009

vacsie nervy jak pred maturitou a statnicami dokopy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre