• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

12. októbra 2017 
labutka, ja som prisla 1. krat do poradne cca za 5 min pred zaciatkom ord. hodin doktora, kt. som si vybrala (rozemberg) a ani nie za 1/2 hod som bola na rade - cca 4 boli predomnou. u neho to ide rychlo, nikdy velmi necakam. neobjednavala som sa, len som prisla, ze ma moja lekarka poslala uz do poradne do nemocnice.
31. jan 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazda si kupuje, resp. uz ma kupenu odsavacku mlieka? ja som ju neplanovala kupit. ale necham to asi az na potom.
31. jan 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si odsavacku dopredu nekupovala, najprv by som vyskusala, ktora mi sadne v porodnici... a nie vzdy ju budete potrebovat. ja uz doma sice mam, lebo som ju pri prvom potrebovala, ale len na zaciatku. ... v kazdom pripade sa da kupit aj neskor a dokonca aj priamo v porodnici sa da kupit, treba povedat sestre.
31. jan 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si tiež odsávačku nekupovala a ani teraz nebudem, ja som ju potrebovala až keď som prestala kojiť a to som si na nejaký týždeň požičala od kamoška :wink: kebyže ju potrebujem lahko si kúpim ale dopredu je to podľa mňa zbytočné :wink:
31. jan 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminahenika, moja gynekologicka, ktora zial nerobi porody mi odporucila Dr. Bertoldovu. Len nemam o nej zatial ziadne informacie (kocky, ak mi viete o nej nieco povedat, budem vdacna). Zatial sa spolieham na to, ze tej mojej gynde doverujem a ze jej zalezi u koho budem rodit. Ved uvidime na prvej poradni na Antolskej :slight_smile: A ty uz mas nejakeho porodnika? Ozaj mne za posledne 2 - 3 tyzdne hrozne narastlo brusko a ledva sa hybem :slight_smile: Ty sa ako citis?
31. jan 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si odsavacku kupila priamo na Antolskej a je super. Urcite budem potrebovat aj pri druhom miminku.
31. jan 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukenzi, ja si nerada vypisujem profil..ale termin mam 7.marca 2008 :slight_smile:)
Tak ste na upokojili, ze nielen ja uvazujem, ze si ju nekupim dopredu. Iba kvoli hygiene som o tom uvazovala, ale ved v nemocnici ich urcite dobre sterilizuju. V rodine sme zatial nemali bohvieake predispozicie na kojenie a budem rada ak sa mi vytvori aspon tolko, kolko bude mimi prave potrebovat.
31. jan 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja so mpri Chiarke odsávačku absolúten nepoužial, ona bola odsávačka kao hrom a dodnes je..
len b mohla vysať aj nejaké to kilo zo mňa... :grinning: a nielen polovicu mozgu :sweat_smile:
31. jan 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi7, ja som dojcila 14mesiacov, kym som znova neotehotnela a potrebovala som ju len parkrat. napr. teraz ju ma pozicanu kamoska, ak ti ju ma kto pozicat, tak ani nekupuj. a jasne, ze to sterilizuju :wink: ja som ani mlieko nemrazila, ja som to vzdy vylievala :confounded:
1. feb 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monki, poslem ti marťana, ten odsava vsetko, na kompletku :grinning:
1. feb 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi7 mozno prave odsavanim aj mimo kojenia sa ti laktacia lepsie rozbehne. Teda moja skusenost. Keby som si zacala odsavat mlieko odsavackou este v porodnici, tak si myslim usetrim kopec nervov. Ked sa napapal krpec, este som trosku prska potrapila odsavackou alebo ked dlhsie spal. Bolo to unavne najme v noci ale pomohlo. A manzel pomahal. Jemu sa to zdala sranda. :slight_smile:
1. feb 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čerti, pošli :grinning:
1. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky.tak moj pobyt v nemocke na rizikovom sa skoncil. 27.1 som porodila Mareka a Sofinku. nrodili sa zaciatkom 34 tyzdna. momentalne su v inkubatore a marek mal problem s dychanim ale uz to zvladol a dycha uz sam. Dnes som si Sofinku prilozila na hrud ku srdiecku. taka bola zlatunka, zaspinkala. tak zatila tolko.pekny vecer prajem
1. feb 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka.m gratulujem k babatkam a zelam vela zdravicka :slight_smile:
1. feb 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka.m aj ja sa pripajam ku gratulaciam :slight_smile: nech su detiicky zdrave a robia len radost :slight_smile:
1. feb 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka.m aj ja blahozelam k dvojnasobnemu stastiu :dizzy_face: nech ste s babatkami cim skor doma.
1. feb 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka.m, gratulujem k bábätkam. Strašne držím palce, nech ste zdravučkí a rýchlo z tej nemocnice doma :dizzy_face:
1. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majusa a ty kedy ako? nechystas sa rodit?
1. feb 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa chystám už dlho, ale maličkej sa nechce :grinning: . Ale sme s lekárkou tak predbežne dohodnuté, že v utorok poradňa, ak nič tak vo štvrtok a buď tam už ostanem, alebo to budeme riešiť. Tak snáď už budúci týždeň ... :sweat_smile: .
1. feb 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, uz si spominam, ze si to tu pisala. tak vam prajem rychle a bezbolestne rozdvojenie. :wink:
1. feb 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, dúfam, že ťa práve niekto vypočul a bude to hlavne rýchle :grinning:
1. feb 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka.m gratulujem

emjee ty si tu neni nejako dlhsie nebodaj si uz na antolskej a necakas na mna? :grinning:
1. feb 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka.m gratulujem a nech je Marek čím skôr vedľa Sofinky u Teba v náručí... :dizzy_face:
1. feb 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsie babo na svete - este nie moje :grinning: marrrkina laura je tu :slight_smile: vcera, sekciou, 3240g,49cm :slight_smile: gratulujeme
1. feb 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem vsetkym pribudnutym detickam.
Emjee, ty ani naznak? Cakas na Janulu? :grinning:
1. feb 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrke gratulujeme a prajeme veľa zdravíčka a mliečka :dizzy_face:
1. feb 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem na co cakam, ale je mi naprd, neviem ci z tych zelezovych tabletiek alebo strach ci co, ale travim prilis vela casu na wecku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a krpec ma tlaci do zaludka, cele noci nespim, ...
1. feb 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee, práve že železo skôr spôsobuje zápchu, tak z toho by si veľa času na WC tráviť nemala. Ale bola by sranda, keby sme sa tam budúci týždeň stretli :slight_smile:
1. feb 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulation cerstvym maminam :slight_smile:

majusa, neni zelezo ako zelezo :grinning: . mna napr. maltofer fol skor prehanal :wink:
1. feb 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som z toho taka nejaka hrozne nafukana, normalne uvazujem, ze miesto 2x denne budem brat iba raz, ved sa to neda
beriem activferrin ci tak nejako, pojem tehotenska zapcha nepoznam :grinning: ani teraz ani predtym :grinning:
1. feb 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok