Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

smejko5ka
31. jan 2009

labutka, ja som prisla 1. krat do poradne cca za 5 min pred zaciatkom ord. hodin doktora, kt. som si vybrala (rozemberg) a ani nie za 1/2 hod som bola na rade - cca 4 boli predomnou. u neho to ide rychlo, nikdy velmi necakam. neobjednavala som sa, len som prisla, ze ma moja lekarka poslala uz do poradne do nemocnice.

smejko5ka
31. jan 2009

kazda si kupuje, resp. uz ma kupenu odsavacku mlieka? ja som ju neplanovala kupit. ale necham to asi az na potom.

kukenzi
31. jan 2009

ja by som si odsavacku dopredu nekupovala, najprv by som vyskusala, ktora mi sadne v porodnici... a nie vzdy ju budete potrebovat. ja uz doma sice mam, lebo som ju pri prvom potrebovala, ale len na zaciatku. ... v kazdom pripade sa da kupit aj neskor a dokonca aj priamo v porodnici sa da kupit, treba povedat sestre.

dadka212
31. jan 2009

ja som si tiež odsávačku nekupovala a ani teraz nebudem, ja som ju potrebovala až keď som prestala kojiť a to som si na nejaký týždeň požičala od kamoška 😉 kebyže ju potrebujem lahko si kúpim ale dopredu je to podľa mňa zbytočné 😉

miluska.h
31. jan 2009

maminahenika, moja gynekologicka, ktora zial nerobi porody mi odporucila Dr. Bertoldovu. Len nemam o nej zatial ziadne informacie (kocky, ak mi viete o nej nieco povedat, budem vdacna). Zatial sa spolieham na to, ze tej mojej gynde doverujem a ze jej zalezi u koho budem rodit. Ved uvidime na prvej poradni na Antolskej 🙂 A ty uz mas nejakeho porodnika? Ozaj mne za posledne 2 - 3 tyzdne hrozne narastlo brusko a ledva sa hybem 🙂 Ty sa ako citis?

susy
31. jan 2009

ja som si odsavacku kupila priamo na Antolskej a je super. Urcite budem potrebovat aj pri druhom miminku.

xixi7
31. jan 2009

Kukenzi, ja si nerada vypisujem profil..ale termin mam 7.marca 2008 🙂)
Tak ste na upokojili, ze nielen ja uvazujem, ze si ju nekupim dopredu. Iba kvoli hygiene som o tom uvazovala, ale ved v nemocnici ich urcite dobre sterilizuju. V rodine sme zatial nemali bohvieake predispozicie na kojenie a budem rada ak sa mi vytvori aspon tolko, kolko bude mimi prave potrebovat.

monkula
31. jan 2009

ja so mpri Chiarke odsávačku absolúten nepoužial, ona bola odsávačka kao hrom a dodnes je..
len b mohla vysať aj nejaké to kilo zo mňa... 😀 a nielen polovicu mozgu 😅

kukenzi
31. jan 2009

xixi7, ja som dojcila 14mesiacov, kym som znova neotehotnela a potrebovala som ju len parkrat. napr. teraz ju ma pozicanu kamoska, ak ti ju ma kto pozicat, tak ani nekupuj. a jasne, ze to sterilizuju 😉 ja som ani mlieko nemrazila, ja som to vzdy vylievala 😖

certica
1. feb 2009

monki, poslem ti marťana, ten odsava vsetko, na kompletku 😀

evixa
1. feb 2009

xixi7 mozno prave odsavanim aj mimo kojenia sa ti laktacia lepsie rozbehne. Teda moja skusenost. Keby som si zacala odsavat mlieko odsavackou este v porodnici, tak si myslim usetrim kopec nervov. Ked sa napapal krpec, este som trosku prska potrapila odsavackou alebo ked dlhsie spal. Bolo to unavne najme v noci ale pomohlo. A manzel pomahal. Jemu sa to zdala sranda. 🙂

monkula
1. feb 2009

čerti, pošli 😀

mirka.m
1. feb 2009

ahojte kocky.tak moj pobyt v nemocke na rizikovom sa skoncil. 27.1 som porodila Mareka a Sofinku. nrodili sa zaciatkom 34 tyzdna. momentalne su v inkubatore a marek mal problem s dychanim ale uz to zvladol a dycha uz sam. Dnes som si Sofinku prilozila na hrud ku srdiecku. taka bola zlatunka, zaspinkala. tak zatila tolko.pekny vecer prajem

miluska.h
1. feb 2009

mirka.m gratulujem k babatkam a zelam vela zdravicka 🙂

chasencha
1. feb 2009

mirka.m aj ja sa pripajam ku gratulaciam 🙂 nech su detiicky zdrave a robia len radost 🙂

kukenzi
1. feb 2009

mirka.m aj ja blahozelam k dvojnasobnemu stastiu 😵 nech ste s babatkami cim skor doma.

majusa
1. feb 2009

mirka.m, gratulujem k bábätkam. Strašne držím palce, nech ste zdravučkí a rýchlo z tej nemocnice doma 😵

kukenzi
1. feb 2009

majusa a ty kedy ako? nechystas sa rodit?

majusa
1. feb 2009

no ja sa chystám už dlho, ale maličkej sa nechce 😀 . Ale sme s lekárkou tak predbežne dohodnuté, že v utorok poradňa, ak nič tak vo štvrtok a buď tam už ostanem, alebo to budeme riešiť. Tak snáď už budúci týždeň ... 😅 .

kukenzi
1. feb 2009

aha, uz si spominam, ze si to tu pisala. tak vam prajem rychle a bezbolestne rozdvojenie. 😉

majusa
1. feb 2009

ďakujem, dúfam, že ťa práve niekto vypočul a bude to hlavne rýchle 😀

janula10
1. feb 2009

mirka.m gratulujem

emjee ty si tu neni nejako dlhsie nebodaj si uz na antolskej a necakas na mna? 😀

monkula
1. feb 2009

mirka.m gratulujem a nech je Marek čím skôr vedľa Sofinky u Teba v náručí... 😵

emjee
1. feb 2009

dalsie babo na svete - este nie moje 😀 marrrkina laura je tu 🙂 vcera, sekciou, 3240g,49cm 🙂 gratulujeme

tehula
1. feb 2009

gratulujem vsetkym pribudnutym detickam.
Emjee, ty ani naznak? Cakas na Janulu? 😀

majusa
1. feb 2009

marrke gratulujeme a prajeme veľa zdravíčka a mliečka 😵

emjee
1. feb 2009

ja neviem na co cakam, ale je mi naprd, neviem ci z tych zelezovych tabletiek alebo strach ci co, ale travim prilis vela casu na wecku 😝 a krpec ma tlaci do zaludka, cele noci nespim, ...

majusa
1. feb 2009

emjee, práve že železo skôr spôsobuje zápchu, tak z toho by si veľa času na WC tráviť nemala. Ale bola by sranda, keby sme sa tam budúci týždeň stretli 🙂

certica
1. feb 2009

gratulation cerstvym maminam 🙂

majusa, neni zelezo ako zelezo 😀 . mna napr. maltofer fol skor prehanal 😉

emjee
1. feb 2009

ja som z toho taka nejaka hrozne nafukana, normalne uvazujem, ze miesto 2x denne budem brat iba raz, ved sa to neda
beriem activferrin ci tak nejako, pojem tehotenska zapcha nepoznam 😀 ani teraz ani predtym 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre