Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

k.a.t.k.a.
16. okt 2006

ja by som aj chcela izbu nadštandard ... len nie je zaruka že sa mi vôbec ujde ked su len 2 😖

danii
autor
16. okt 2006

no vsak prave...... ☹

alexandra
16. okt 2006

danii za 2500 som rozmyslala, ale 5 nebudeme mat ☹ katka a naco.. aby si mala drevennu postel a vyrazila za to 5 tisic za tych 5 dni..? Sialena suma..

danii
autor
16. okt 2006

alex, ale katka chce nadstandard izbu. ty rozmyslas nad tym porodnym boxom. ten stoji 5000. teda ak to lekar hovoril spravne, vsak aj oni su niekedy celi popleteni....snad ano.

k.a.t.k.a.
16. okt 2006

alex ja som stále na vážkach ... neviem, ale pojdem na exkurziu do nemocnice a potom sa rozhodnem 😉

alexandra
16. okt 2006

danii ano, a izba ked si na nej len Ty - 1.000sk/den a v porodnici si 5 dni, cize za pobyt je to spolu 5 tisic..

zuz11
16. okt 2006

inak aj za tu izbu je tam riadna palka a este ked musite zostat o par dni viac 🤐

danii
autor
16. okt 2006

katka, tak to treba spravit. a potom uvidis co a ako.....musis tam ist osobne.

alexandra
16. okt 2006

katka ak mas na ten box, tak ber box, ale izba je podla mna fakt zbytocna, maju pekne aj normalne izby..

danii
autor
16. okt 2006

zuz, ano. je to dost.
alex, ja viem....

k.a.t.k.a.
16. okt 2006

na box kašlem, v tech chvili mi bude určite všetko jedno a nebudem nikoho a nič vnímať ... to nech radšej tie čo budu rodiť so mnou si dajú nadštandard lebo ja som strašný nervák 😀

alexandra
16. okt 2006

katka mne sa pacila moznost byt tam sama s partnerom a mat pristup do sprchy, kde sa da super ulavit si od bolesti vdaka horucej vode..

danii
autor
16. okt 2006

katka - tak diky. vychadza nam pribl.rovnaky termin, takze ta co tam bude tak jacat budes ty hej? 😀 😀 vies, aby som vedela....

alexandra
16. okt 2006

Tak potom zazitky baby, zaaaazitky

k.a.t.k.a.
16. okt 2006

to je síce pekné ale čo ak budeš prípad, že prídeš a porodíš?? aj také sú že to ledva stihnú 😝 ale zase na druhej strane môžeš rodiť aj niekolko hodín ... no a už vidím toho svojho ako ma tam ukludnuje, ono to bude naopak ja budem ukludnovať jeho 😀

danii
autor
16. okt 2006

alex, neboj. o vsetkom budeme informovat 😀 teda ak budeme vladat tukat do pc a drzat oci aspon napoly otvorene...... 😀

alexandra
16. okt 2006

To je mozne, no ja neviem.. Dolezite su asi ine veci..

danii
autor
16. okt 2006

hlavne aby vsetko dobre dopadlo! 😉

k.a.t.k.a.
16. okt 2006

ale zase ak sa mangel ponukne že mi to zaplatí, samozrejme že neodmietnem 🙂

danii
autor
16. okt 2006

myslite ze sa tu zastavia aj baby ktore na antolskej uz rodili a co-to nam prezradia?! 😕 bodli by take rady.....

alexandra
16. okt 2006

danii volajme spolocne - ENAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

danii
autor
16. okt 2006

enaaaaa! pod k nam a prezrad nieco.....
alex, treba na antolsku tie podlozky na postel? lebo baby to kupuju, lenze niekde to netreba.....

zuz11
16. okt 2006

Ena je mimo uz par dni 😀

zuz11
16. okt 2006

a 18.10 sa vrati 😀

danii
autor
16. okt 2006

no, to staci, pockame 😀

alexandra
16. okt 2006

danii ja toho mam doma bo to pouzivam ked mi macka rodi.. Takze mam este 1.5 balenia a ked bude treba, poslem muza po to 🙂

danii
autor
17. okt 2006

alex - 😀 dobre! takze ty to kupujes pre svoju macku... 😀 no, snad ti to pozicia 😉
ozaj, je nieco nove? bol tam niekto pozriet? 😕

katrin
17. okt 2006

baby, práve som sa dozvedela od maminy, čo rodila v sept. na Antolskej, že tie podložky pod nás treba.. tie vám nedajú.. a že nie je dobré sa priznať, že máte vlastné košele, lebo potom žiadne nedostanete

danii
autor
17. okt 2006

katrin, tam ti daju aj koselu? no, aj tak si radsej dam tu svoju.....
ozaj aj ty chces ist na antolsku?

katrin
17. okt 2006

danii, ja radšej erárnu, načo ničiť svoje?
ja idem na Antolskú určite, bez debaty..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre