Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

janula10
2. feb 2009

palcul tak super 😵 😵 😵 ze si bola spokojna....
ja uz mam aj zmluvu vybavenu tak som rada ze keby nahodou mam to uz.....

moko123
2. feb 2009

sarianah ahojky takže ANtolskú odporučuješ? Pretože odkedy tam sú všetci povymienaní nepočujem vela dobrého,,,poznala som tam všetkych a teraz nikoho je to pre mna znovu cudzie prostredie a neviem či ist na Antolsku bude správna volba... ale ako čitam tak podla teba je to tam v pohode..

mirela
2. feb 2009

ja som tam rodila v 2002 a teraz v oktobri 2008 ... este nejaky ten doktor z "minulej" doby tam je, ale je pravda, ze väcsinu som nepoznala ... tiez odporucam tam rodit, ja som bola spokojna aj vtedy, aj teraz 😉

sarianah
2. feb 2009

moko123
ano moko urcite Antolsku odporucam...myslim ze v Ba neni medzi cim vyberat, Antolska je jednoznacne najlepsia a pre mna to spravna volba urcite bola aj ked som tam ani ja nikoho nepoznala.Zistila som si aky lekari su dobri a jedneho som si vybrala.

miluska.h
2. feb 2009

maminahenika ahoj, ja este soferujem takmer kazdy den, ale tiez sa citim s tym bruskom ako keby som bola na tom volante nalepena 🙂 preco ides k dr. Paldiovi tak skoro? Mna moja gynekologicka posle za porodnickou dr. Bertoldovou az v 36.tyzdni...

smejko5ka
2. feb 2009

rozemberg je fakt zlaty. ja som k nemu isla do poradne na blind a oplatilo sa. inac, ked som cakala na jedno vysetrenie (na ktore ma poslala doktorka hned po ultrazvuku, lebo sa jej nepacila velkost mojej malej,nie on), tak šiel okolo a ma aj spoznal. ak by som zvazovala nad zazmluvnenim, tak asi jeho. ale celkovo pri tom cakani som tam videla snad vsetkych doktorov a na zopar vynimiek boli sympaticky. pravdupovediac, lekarky sa mi velmi nepacili. asi je fakt, ze niektore povolania robia muzi lepsie 😀
ja som si kupila aspon 3body pre nasu cicu (ako inac s macickami) a viac nic, pretoze vela mam pozicane od svagriny a od znamych uz aj nove, kupene, ale to sa este nerozsupli babicky. takze ked budem vediet presnu velkost a ked bude nieco chybat, radsej dokupim potom. ja som skor kupovala veci na doma ako preb. pult, vanicku, kociar, vybavu do kolisky a tak.
dakujem za aktualne info o vybavicke. myslim, ze mam vsetko.

maminahenika
2. feb 2009

Cauko miluska!
idem k nemu preto, aby som sa čo najskorej všetko dozvedela. Keď som s ním telefónovala, hovoril mi, že mám si vybrať, môžem k nemu aj teraz chodiť, buď k nemu pôjdem iba na konci. Ale keď sa chcem spýtať veci, tak sa u neho môžem zastaviť. A tak som si vypýtala od neho termín, kedy bude mať na mňa čas. Lebo mám veľa-veľa otázok prichystaných na papieriku 😀

miluska.h
2. feb 2009

maminahenika, tak Ti drzim palceky, aby si sa co najviac dozvedela. Daj potom vediet, aky si mala z dr. Paldiu pocit. Ja stale neviem nic o pani Dr. Bertoldovej..., ziadne infosky tu o nej nie su. Ja sa mozno k nej tiez objednam skor na konzultaciu. Dnes sme boli s manzelom objednat kocik, hrozne sa tesim z toho 🙂

maminahenika
2. feb 2009

miluska, som rada, že sa tešíš, pripomínaš ma na seba, keď sme aj mi objednávali koníč, a chystali sme sa na prvé bábo 🙂 Bola som z toho celá vzrušená. A potom, keď som dala malú do toho kočíka....fíha....to bol ozajstný radostný pocit 😀
Aj teraz som rada veľmi, už ukladám malé vecičky, dudlíky, a rozmýšlam čo ešte musím kúpiť. Minule som našla tričko s nápisom: Moje srdce bije ockovi. Asi ti ani hovoriť nemusím, nevedela som to tam nechať 😉
O dr. Bertoldovej som už tuším niečo čítala v tomto fóre, podľa mňa budú tu kočky, ktoré ti o nej porozprávajú 🙂
Idem spať, majte sa kočky, dobrú noc 🙂

miluska.h
2. feb 2009

maminahenika, aj ja si uz chystam vybavicku, vela veci som objednala z internetu a cakam ich tento tyzden. Vecicky som ale kupovala v obchode, lebo som ich chcela vidiet a ohmatat. 🙂 este nas caka prerabanie detskej izby a potom si u konecne mozem s radostou vychutnat pranie, zehlenie a ukladanie veciciek

Kocky, najde sa tu niekto, kto pozna dr. Bertoldovu?

dakujem a zelam Vam krasnu dobru nocku 🙂

majusa
2. feb 2009

miluska, ja ju nepoznám, ale keď som ležala v nemocnici, tak so mnou bola na izbe baba, ktorú ona prijímala do nemocnice. Išli k nej na odporúčanie známych a hovorila, že je to odborníčka a milá osoba. Ja som ju len zahliadla na chodbe a tiež na mňa tak pôsobila. Takže veľm neporadím, ale aspoň niečo ... 😉

anettad
3. feb 2009

miluska.h mna pani dr. Bertoldova prijimala, na 5 posch. den pred sekciou, predtym ma vysetrila, je to velmi zlata dr. budes s nou spokojna, robila mi aj uzv, vsetko vysvetli dopodrobna, strasne zlata dobrucka pani Dr.Myslim ze utorky chodi aj do Ginfivu, ma tam tiez ambulanciu. Ale tym ze je taka zlata a mila , sikovna dr. ma aj velmi velku klientelu.

labutka
3. feb 2009

baby, vy ste boli aj kuknut, ako to vyzera priamo v porodnici?
a na profylaxiu neviete ci staci prist, alebo sa treba objednat?

akejka
3. feb 2009

miluska.h:
mňa dr. Bertoldová ošetrovala síce až v šestonedelí (chodila som so príjmovej ambulancie s hnisavou ranou po sekcii), ale bola veľmi milá, všetko mi vysvetlila, správala sa k mojej "rane" veľmi citlivo...bola som s ňou spokojná. Vyzerá tak, že je taká citlivá a pohodová aj pri pôrode...

kucina1
3. feb 2009

labutka urcite sa musis objednat na tu profilaxiiu 🙂 mozes sa opytat aj gabuliacika z marcoviek. a porodnicu som si nebola pozriet.

iron
3. feb 2009

Na profylaxiu sa treba objednat. Treba zavolat pani Jezikovej od 7:00 - 8:15, myslim. Potom uz vedie cvicenia a nemoze dvihat telefon.

labutka
3. feb 2009

a niekto sa jej aj niekedy dovolal? 😀

iron
3. feb 2009

hej, ja asi tak po tyzdni....ale dovolala som sa. Ale myslim ze niektore sa tam boli rano za nou dohodnut aj osobne.Ale skus jej zajtra zavolat.

kucina1
3. feb 2009

ja som sa jej dovolala o 7:48 dovtedy to len zvonilo a nikto nezdvihal

kucina1
3. feb 2009

mne sa to podarilo na prvy sup 🙂

iron
3. feb 2009

Tak to si mala fakt stastie, rozhodne ten kurz je ale dobry. Trva dve hodiny, ale ubehnu ako voda 😀

kucina1
3. feb 2009

iron aj ja si pochvalujem

iron
3. feb 2009

Chodievas kedy?

kucina1
3. feb 2009

v piatok o jednej

iron
3. feb 2009

ja v utorok o jednej...vlastne dnes....ale sa mi nechce, by som len spala.....

gabuliacik
3. feb 2009

aj ja chodievam a dovolala som sa az po mesiaci, ale to bolo medzi sviatkami

iron ja chodim utorok o 13h, cize za chvilu ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
dnes mame 2.dobu porodnu

labutka
3. feb 2009

a porodnicu ste si boli kuknut? ja som sa vcera len zbezne pytala sestricky, a tiez sa treba objednat. tak chcem ist kukut, lebo zatial som nasla len fotky nadstandardneho porodneho boxu, ale chcem vidiet aj ten "obycajny".

gabuliacik
3. feb 2009

iron sak my chodime spolu? minule si bola?

iron
3. feb 2009

Hej bola, to teda asi urcite chodime spolu....
Len z tvojej fotky ta neviem zaradit.....a ja mam tiez fotku z cias mojej doby ked som vyzerala celkom dobre...teraz som viac hneda....Ty si ta co aktivne predtym sportovala?

gabuliacik
3. feb 2009

nie ja som sedela minule vedla nej... ta co mala cierne nohavice a biele tricko...
kde si sedela ty? a bola si aj na 1.psych?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre