• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

13. mája 2017 
Janula,
rozoberame to s kockami Gapa a Sissik v teme Paragrafy a potom Materske 2008. Ta Sissik prisla zo Soc poistovne s uplne inymi informaciami ako tvoja kolegyna. Ak ta to zaujima, kukni tam, nechcem tu miesat temy.
12. feb 2009 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
baby, co ste spominali, ze budete mat pani doktorku Durinovu, ku komu chodite / budete chodit na poradnu na Antolskej? Inak tusim obe mate termin skor, tak potom budem rada za akykolvek prispevok, ako ste boli spokojne :wink:
12. feb 2009 o 10:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemám dobrú skúsenosť na Antolskej. :frowning2:
12. feb 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andreb,
urcite napisem ako bolo, ale nejde mi do hlavy, preco by sme mali chodit do poradne na Antolskej,ked chodim k nej do poradne v Prosanuse a ona bude aj mojim porodnikom. Termin mam 7.marca a najblizsiu poradnu mam zas v Prosanuse 23.februara, takze ma nikam inam neposielala.
12. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosim vas na prednasku o epiduralke treba ist s papierikom od lekara?
12. feb 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabuliacik, ja som nemala ale niektore kocky ho mali ...
tam ich zaujima krvny obraz v I. rade
12. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simsonek , tak sa s nou podel ... preco si nemala dobru skusenost?
12. feb 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja mam tiez jednu otazocku k antolskej. Neviete ake "polohy" pouzivaju pri porode, len klasicku v leze na chrbte, alebo maju aj porodnu stolicku, kde sa aspon trosku vyuziva aj gravitacia? Pocula som totiz, ze v lehu na chrbte s nohami na koze je to pohodlne akurat tak pre doktora, nie pre rodicku, nedaju sa tak zapojit vsetky svaly pri tlaceni. Zaujima ma to, lebo sa prave rozhodujem do ktorej nemocnice pojdem. dakujem
12. feb 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neviete nahodou, ci na antolskej prepichuju dievcatkam uska na nausnicky? :confused:
12. feb 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukenzi, precitala som si ten link a toto je presne porod, aky by som nechcela :angry: takto to tam robia bezne? Ale citala som aj o porode na Antolskej s porodnou asistentkou, uplne prirodzeny, pohladam ten link...
12. feb 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. feb 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andreb,
k Durinovej chodim do Prosanusu a budem k nej chodit az do porodu. Tiez idem 23.2. a rodit budem s nou 25.2. na jej sluzbe.
12. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukenzi v tom prispevku som ale nenasla ako sa rodi, ci v leze a ci maju tu porodnu stolicku, je tam napisane len polohovatelne kreslo pre tatina :slight_smile:
12. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skovka, maju tam nadstandard box, mozno najdem niekde obrazok, neviem, ako vyzera porodna stolicka.

etnicka co konkretne sa ti nepaci?
12. feb 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skovka, na normalnych boxoch je klasicka poloha.
12. feb 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som skor aky je standard, nadstandard si zrejme platit nebudem, ale asi sa vsade rodi na chrbte, s vylozenymi nohami
12. feb 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kukenzi. a mate nejake info o nastrihavani? ci to robia automaticky u prvorodiciek, alebo pripad od pripadu? ja by som chcela nastrihnutie len v krajnom pripade, ked uz to nepojde inak..
12. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skovka, chrbat sa dal polohovat
12. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skovka, mne napr. dr. havalda nechcel robit, ale v zavere skonstatoval, ze bez toho to nepojde a tak mi spravil maly. ale ja som mala mega dieta ako prvorodicka, mne to bolo vtedy jedno, hlavne nech je babo von.
12. feb 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ma neholili, bola som oholena z domu asi 2 dni pred porodom
12. feb 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja co viem, to zalezi od lekara...ale napr. Niznanska nastrihuje az, ked je to nevyhnutne...vraj aj Oravec...o ostatnych neviem...
12. feb 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcel robit nastrih som mala na mysli :wink:
12. feb 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby za infosky, pojdem sa tam este pozriet, ale asi budem rodit tam, na kramare a ruzinov som nepocula moc dobre referencie :unamused:
12. feb 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skovka, kukni na ten link, co som sem davala :wink:

kukenzi, nepaci sa mi konkretne to, ze porod bol s epiduralom a vedeny medicinsky (ja chcem rodit prirodzene :wink: )
12. feb 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etnicka, ale epidural si nemusis dat :confused: vsak ak si napises porodny plan, nemal by byt problem, ved ti doktori su ludia a maju okrem odborneho aj ludsky pristup, teda aspon vacsina :wink:
12. feb 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukenzi, jasne, ja viem :wink: len som Ti odpovedala na otazku, co sa mi konkretne nepacilo :wink: Antolska je moja druha mozna alternativa po Dunajskej Strede, skoda, ze tam nemaju vanu, inak by som asi sla tam, aj ked stale pocuvam, ze tam maju obrovsky naval (prave preto, ze su z bratislavskych porodnic najlepsi).
12. feb 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, vedeli by ste mi poradit, ci, kedy a ako sa tam da ist na obhliadku porodnice?
12. feb 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etnicka ja neporadim, lebo ja som si ju obzerat nebola.
12. feb 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm hm, tak niekto iny :wink:
12. feb 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok