Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

dadka212
12. feb 2009

ani mňa neholili a to som mala týždňové chlpy 😅 ešte mi tá "100-kilová" sestrička ako ju podaktoré volajú hovorila ako som pekne oholená, že vôbec netreba a mimochodom bola to tam asi najlepšia a najmilšia sestrička s akou som sa tam stretla 😵 aj keď vlastne všetky boli zlaté...

nsoci
12. feb 2009

No mna dnes prepustili po troch dnoch z rizikovej gravidity, v sobotu a v nedelu mi cosi odtieklo a v pondelok si ma MUDr. Oravec nechal na pozorovanie radsej tam.

Ja mozem len chvalit, vsetko super zorganizovane, urobili mi kopec vysetreni a pustili ma domov az po tom ako uzavreli, ze som v poriadku a cakat na porod mozem aj doma.

Citim sa sice ako keby som mala rodit kazdu chvilku, ale ktohovie... a ja ako prvorodicka urcite nie.

Emjee zeby sme sa tam stretli?

nsoci
12. feb 2009

Aj upratovacka bola strasne mila...

nsoci
12. feb 2009

Inak Emjee, nas Matko/Matej ma uz 4100 g... takze by tam ten vas nebol sam taky buclos 😉

etnicka
12. feb 2009

nsoci, to mate riadneho obrika 🙂

dadka212
12. feb 2009

Emjee už porodila 😵

dadka212
12. feb 2009

zuz11 • 2d • Dnes o 15:25

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Info je aj taka ze mame dalsieho maleho adminclena a tym je Emjeen Matejko

Dnes sa im narodil syn Matej: 3600g a 52cm.

Gratulujeme

xixi7
12. feb 2009

Etnicka,
zevraj sa da si to tam (porodnicu) obzriet, len nie vzdy je to vhodne (mozu mat fofry a pod.) a preto si tam treba vopred zavolat, tak nam to povedala p.Jezikova, ktora robi predporodnu pripravu.

nsoci
12. feb 2009

No jejda... takze nebol az taky veliky...
Emjee gratulujem 🙂 sme sa asi minuli na antolskej dnes, Ty dnu a ja von...

palculienkkka
12. feb 2009

emjee blahoželám 🙂 ...
nsoci ... v pondelok ťa prijímal Oravec ? nemala si fialový svetrík ? Tuším sme vedľa seba sedeli 🙂

certica
12. feb 2009

emjee, gratulation 😵 , nech si rychlo fit 😎

janula10
12. feb 2009

ahojte
jeeeej ja som v soku ze emjee uz ma malinkeho supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer gratulujem a prajem vela zdravicka.... a ze velka vaha??!!!!! vidite tu je dokaz ze uzv nieje uplne 100% ani 80%ny

ja sm mala dnes poradnu tak hlasim ze ok vsetko a ani nevyzera ze by sa mu chcelo ist tomu mojmu maximkovi baby.....a to beham kade tade po shopingoch a citim sa ako v 5mes....ani poslickov nemam nic sakra....
lenivceka tam mam asi....

palcul este aj na teba asi pockam 😀

kukenzi
12. feb 2009

aj ja sa pripajam ku gratulacii emjee 😵

janula10
12. feb 2009

xixi neviem....mne to osobne aj povedali v socialke a dali papiere a tak ich aj odovzdala kamaratka minuly tyzden tak ja to urobim ako mi povedali a ako to aj kamoska odovzdala ako som pisala...zjavne v tom maju chaos tam nejake pracovnicky ale to mna nezaujima co mi zoberu a kazu to tam dam vlastne priatel to odnesie staci ak to podpisem nemusim ja chodit....
uvidime.....

tehula
12. feb 2009

Emjeeeeeeee, gratulacia najvacsia. 😀

bora8
12. feb 2009

jééééééééééééé naša adminka už má potomka???? tak grtulujem a nech ste čo najskôr doma 🙂

akejka
12. feb 2009

emjee gratulujem aj ja. A ako porodila - sekciou ?

mirela
12. feb 2009

tiez sa pripajam ku gratulacii, zelam vam aby ste boli zdravi 🙂

palculienkkka
12. feb 2009

janula ... stretneme sa tam na druhý týždeň ... 😉
ktovie čo je s cmuk05 ...včera písala,že ide do poradne a asi si ju tam nechali .... 😲

janula10
12. feb 2009

no jasne ked nie buduci ten dalsi urcite 😉
neviem necitala som nejako som kvoli poslednej skuske zanedbavala ale dnes som ju urobila tak som rada a uz len v juny statnice juj to bude zabijacik 😕

palculienkkka
12. feb 2009

janulka ..držím ti palce ... Maximko určite bude na teba hrdý 🙂
Ja uvidím v pondelok či si ma tam nechajú alebo pustia domov.
Nevieš čo spočíva v internom vyšetrení ? Čo mi všetko budú robiť ?

katka1981
12. feb 2009

Ako je to s holenim na antolskej pri cs? To mi aj brucho oholia? Nebudem potom zarastat ako opica? A ako je to s nausnickami, neviem sa tu docitat? Robia ci nerobia? A kolko stoji nadstandard a nie je problem s miestom?Asi nehrozi, ze otec moze byt na izbe (ako na hoteli, ze?) Lebo kedysi sa u Kocha dalo, len to bolo stale plne.

zuzkad
12. feb 2009

ahojte 😉 😉
Emjeee posielam gratullaciu a maleho adminka vitam na svete 😅 😅 ...takze sa konecne dockala a ja som mala dnes take nutkanie sem nakuknut, ze ci nahodou Emjeee uz neporodila, ked pisala o kontrakciach...a ono tusak bol dobry 😉 😉 tiez som zvedava ci rodila normalne, alebo cisarakom..ale ved popise hned ked bude moct 😉

Janula10 teraz si tusim na rade ty vsak ?? Drzim paste 🙂 😉 😉 😉

kukenzi
12. feb 2009

katka1981, o tie nausnicky som sa uz aj ja pytala, ale zatial nemam odpoved. nadstandard stoji noc 1000Sk ak ste tam dve alebo 2000Sk ak si tam sama, tym padom je tam volna postel a mam taky pocit, ze by tam mohol spat aj ocino.

kukenzi
12. feb 2009

jooo a nadstandard sa neda objednat dopredu, musis pockat na den porodu a bud alebo 😖

katka1981
12. feb 2009

kukenzi, hm, cize same vzruso, nic nie je iste, skoda ze takych izieb nie je viac. Tak sama by som urcite nechcela byt, to by som asi plakala, tak by mi bolo smutno, tak bus s nejakou mamickou alebo manzelom, ale to je vo hviezdach ako to vyjde. Kolko zvyknu ostat mamicky v nemocnici po CS, ked je vsetko ok?

katka1981
12. feb 2009

kukenzi, ty by si chcela dat malinkej nausnicky co najskor? Ja by som chcela, aspon by sa jej tie uska zahojili pod dozorom, a keby som nebola spokojna s dierkami, tak rychlo zarastu a neskor urobime druhy pokus. A malinku to bude asi menej boliet, ked jej to urobia skoro.

etnicka
12. feb 2009

katka, podla mna radsej pockaj, mne nastrelili usi az v 9 rokoch po mojom rozhodnuti, myslim, ze tak je to lepsie. Male babatko to boli, nechape to a nemoze sa branit.

kukenzi
12. feb 2009

katka, nausnicky by som chcela co najskor. po spontannom porode 4 dni a po CS asi 5 dni a sama nebudes, ved budes mat babatko 😵

palculienkkka
12. feb 2009

nemáte po ruke ordinačné hodiny MUDr. Oravca ... nemôžem to nájsť ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre