• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

4. januára 2017 
Ahojte maminky :slight_smile: chystate sa niektora na buduci tyzden v utorok na profylakticku pripravu k pani Jezikovej? Ja som sa jej dnes rano dovolala a objednala som sa.
19. feb 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miluska: ja idem, na 13:00
19. feb 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iron: aj ja idem na 13.00, tak sa tam stretneme :slight_smile: Ak ma spoznas, tak do mna drgni :slight_smile:
19. feb 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamaratka otehotnela v Anglicku, zacala krvacat, isla na pohotovost a ten pristup.... ledva ju zobral doktor a povedal, no v podstate nejde o nic, len ci to dieta ostane alebo ho potratila. Na ich velke naliehanie je spravili UZV, nastastie bola v poriadku. Teraz ide naspat do SR aby rodila tu. Ale ktovie, mozno len zla skusenost.
19. feb 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etnicka, ty to mas vazne na vsetky svetove strany a europske staty rozjete :sweat_smile: . nebolo by na tom mozno nic mimoriadne, ale vzhladom na stadium tehu, v akom sa uz teraz nachadzas, by ti skor svedcal vacsi klud. kazdopadne drzim prsty, aby si sa naozaj cim skor rozhodla, co presne chces a hlavne kde.
ja som este ako prvorodicka uvazovala aj nad porodom v CR a som nakoniec rada, ze som to bezpecne zakotvila na antolskej. clovek niekedy (zbytocne) tolko vymysla a kombinuje, az sa stane, ze mu to najoptimalnejsie riesenie, co je uplne na dosah, jednoducho unikne...
19. feb 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi, teba som 100 rokov nevidela, neplánuješ antolskú aj do tretice? :confused: :sweat_smile: :grinning:
19. feb 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co moje, chybam ti? :grinning: uz som vsetky pytle s oblecenim nadobro odovzdala novorodeneckemu, nemozem si tretie dovolit :grinning:
19. feb 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou, som spat z porodnice :grinning: dnes som sa tam pri odchode zrazila so nsoci :wink:

porod bol fajn, sestonedelie stresujuce :stuck_out_tongue_closed_eyes: viac popisem neskor
19. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee, som si ta akurat vo vrazdach docitala :grinning: :wink: . este raz gratulujem. doma je doma, co?
19. feb 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jo - home sweet home :grinning:
19. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee vitaj doma a gratulujem :slight_smile:
19. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee, este raz gratulujem k Matejkovi a uzi si sladky pobyt doma. :slight_smile:
19. feb 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee gratulujeeem ...syncek je kraaasny i :sweat_smile: :sweat_smile: tak prajem prijemne starosti :wink: :wink:
20. feb 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee gratulujem, prajem sladke starosti a radosti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. feb 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kolko si ma nechaju po porode na antolskej? po normalnom a po sekcii?
20. feb 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labutka, ak je vsetko ako ma byt, tak po normish porode ides domov na 4. den a po sc 6., aj ked ja som sa vypytala uz na 5.den, len som si musela prist potom vybrat steh
20. feb 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labutka: ja som sla po sekcii domov na 5. den - v ten den mi aj vybrali stehy. Po prvej sekcii som sla domov az na 8.den (pred 7 rokmi)
20. feb 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nepisali ste tu predtym, ze stehy sa sami vstrebaju? Ci to len tie po nastrihu a nie tie po cisarskom?
20. feb 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi, po nastrihu by sa mali vstrebat sami, neviem ako je to po sekcii
20. feb 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egyptanka: ale áno, už to dnes robia, s vstrebávajúcimi, takto mi hovoril aj môj doki pred dvoma týždnami
20. feb 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ktorý doktor...na Antolskej každý zašíva inými niťami...
20. feb 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akejka, mozem si aj vybrat farbu nite ... ja si priplatim. :grinning: :grinning:
henika, dik ...
20. feb 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy, v bratislave by mali sit zasadne z Belasou nitou.! :slight_smile:
20. feb 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egyptanka, ked si budes vyberat farbu nite, tak si uz vyber aj vzor, akym ti to vysije :grinning:
20. feb 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejjjj, to je dobré! :slight_smile: a ten môj mi hovoril iba o tom, že vstrebávajúce, no veď mu vynadám....aj ja chcem mať dobrý vzor, veď chcem vyzerať krásne, aj po SC ... no nie? :grinning: :grinning:
21. feb 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labutka po normalnom porode pustaju na 4, po sekcii na 6 den (pozor den porodu sa nepocita ako prvy, az nasledujuci, plus ti musia urobit vsetky vysetrenia babatka, ktore sa robia na stvrty den - ak stvrty den pripadne na vikend, pojdes domov az v pondelok) - za predopkladu, ze si ty aj babatko zdrava - vacsinou byva problem so zltackou u babatiek, mna si nechali dlhsie kvoli teplotam a problemom s tlakom a opuchmi

co sa tyka sitia - zasili ma takymi "drotikmi", vybrali ich na 6. den, jazvu si furt nevidim, je to prave na rozhrani bruska a zaciatku ochlpenia, takze fakt neviditelne :grinning:
22. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee: vítam ťa späť :slight_smile: gratulujem k bábetku :slight_smile:
no to som prekvapená, že ty hovoríš tie drôtiky, ten môj mi hovoril vstrebávajúcu niť :frowning2: asi to závisí od lekárov, ktorý na čo zvykol, však? :confounded: Aj ja chcem mať tie drôtiky!!!! :grinning: tie už viem aké sú, už to mám vyskúšané :wink:
22. feb 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee, gratulujem :slight_smile:
inak, mna prepustali v sobotu na 4-ty den, nerobilo im to problemy.... sice bol maly zlty, az oranzovy, ale ukecala som detskeho doktora....neviem, keby nas nepustili, asi by som sa mu tam rozplakala....som to tam uz nemohla vydrzat... :confounded:
22. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahodka, napis prosim viac.

ako bolo v nemocnici,trosku popis,ked sa ti da :slight_smile:
22. feb 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak jahodka mas nadherneho synceka :slight_smile:
22. feb 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok