Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

rybca
6. apr 2009

skovka - ako to ze neskoro? mna chce doktorka poslat do porodnice az okolo 20. 4., to akoze ma potom nemusia zobrat, alebo ako?

skovka
6. apr 2009

Rybca kam myslis teraz ze neskoro? K jezikovej, ci do poradne?

rybca
6. apr 2009

aha, no ja som to asi necitala cele..🙂 do poradne som mala na mysli..🙂 Kto je Jezikova?..🙂

skovka
6. apr 2009

K Jezikovej sa chodi na cvicenie a predporodnu pripravu, berie tehule od 30tt, ale musis mat papier od doktora z antolskej.

rybca
6. apr 2009

jaj, tak to nic, to chodim k Hrabcakovej..🙂

wiola
6. apr 2009

😉 ahojte babule,,

vidim Majka, ze si foto nahodila, super 🙂

ja som dnes tiez bola na poradni,..zatial vsetko ok,,len to teplo mi nerobilo nejak dobre 😒

Zuzkad 😎,paradicka ,..tak to budes mat sup sup za sebou ,... a s velmi peknou vahou 🙂

Skovka : fajne info si poskytla, vdaka 😉

zuzkad
6. apr 2009

Tehulky co ste boli uz na prednaske o EPI...je potrebne mat odporucenie od svojho lekara ?? Vysledky z krvi budem mat neskor, ale ked chcem ist aspon na tu prednasku..musim mat papier ??

monkula : dakujem za radu...ja viem, ze som len 36tt, ale kedze po dnesnej navsteve v pporadni to vyzera na porod do 2tt cize pre to tak do predu sa pytam 😉 😉 😉

wiola
6. apr 2009

nemusis zizi

zuzkad
6. apr 2009

ahoj wiola 🙂 🙂 nebola si nahodou dnes v poradni s manzelom ?? Bola tam jedna kocka ako ty...nebola si to nahodou aj ty ?? bola som na 23 cislo dveri ??

wiola
6. apr 2009

s manzelom som dnes nebola,,zato malu som mala so sebou 🙂 ,,,kedy si tam bola?

wiola
6. apr 2009

zuzik,,s tym malinikovym cajikom : mozes ho pit uz teraz s kludo aj trikrat denne 🙂 , viem od doktora,

on sa moze pit vlastne uz cely posledny trimester,..len rizikove babule by ho mali pit opatrnejsie,..teda neskor

wiola
6. apr 2009

ozaj ,,a aj ten cajik na podporu laktacie uz tiez v poho mozes zacat pit,,Vela kociek evidovalo lepsie vysledky pri takejto skorsej predpriprave.

zuzkad
6. apr 2009

tak nic, lebo bola tam jedna kocka a troska mi teba pripominala, ale nebola som si ista...bola som tam okolo 13,20 bola totaaalne plna cakaren, ale mna sestricka zavolala skor dnu...staraju sa o mna kedze som rizikova...len niektore tehulky to nevedia a jeduju sa ked ma zoberie skor 😖 😖
super tak ja si ten cajik uvarim uz aj dnes...aj ked som rizikova uz ak mam 36tt tak asi mozem ten cajik pit s kludom...a mozem si dat do toho citron a med ??

wiola
6. apr 2009

😉 jasnacka, daj si tam co ti chuti. Mne ten cajik dost pripomina chut zihlavoveho,..takze medik isto 😀

wiola
6. apr 2009

ja som bola dnes na tej poradni o jedenastej ,,,zasa sme sa nemali moznost vidiet ☹

zuzkad
6. apr 2009

mnaaam wiolik tak si aj po panelaku uvarim hned 😉 😉 a pomaly zacnem teda pit aj ten na mliecko...aby mal moj maly veeela papat 😅 😅

uuuuf takze v stredu pojdem na tu EPI ...siiice sa mi nechce ale musim ☹ ☹ ...cize papier nepotrebujem ani vysledky z krvi...len tehu knizku 😉 😉 😉

troska mam strach uz ale zaroven aj sa mooc tesim ani sa mi nechce verit, ze budem mat synceka coskoro 😅 😅

wiola
6. apr 2009

veru 🙂 ,,Budes sikovna nova mamina, uvidis.Navyse mas aj fajn prax, vdaka sestre myslim 😉

rybca
6. apr 2009

zuzka - aj ja mam strach, ci to zvladnem..🙂 tu starostlivost..🙂

zuzkad
6. apr 2009

nooo pri krsniatkach som sa co to naucila aj mat trpezlivost...prebalovat, kupat...ale ine je na jeden den strazit...a ine mat to svoje mimi...ale ja sa spolieham na materinsky cit a ze to nejak samo pride 😉 😉

kolko tak moze mimi za jeden tyzden pribrat...ked ma teraz maly 2770g kolko by mohol mat o tyzden ??

skovka
6. apr 2009

Zuzu pozri v majovkach u Kodady v albume, tam su tyzdne a priemerna vaha. Ja sa uz na dnes lucim, tak dobru noc prajem..

rybca
6. apr 2009

zuzka - ja sa zase spolieham na to, ze mam ovela mladsie sestry a robila som instruktorku na detskom plavani a hlavne na ten materinsky instinkt sa spolieham, pre to ani velmi necitam kdejaku literaturu, lebo som pri nej zacinala mat pocit, ze sa to musim vsetko nasprtat naspamat

neviem kolko narastie za tyzden, ale tiez by ma to zaujimalo, my sme mali v 31tt uz 2.5 kg

zuzkad
6. apr 2009

neboj rybca budeme macherky maminy 😉 😉 😉 pojde nam to supeer...len to chce cas 🙂 🙂 🙂

idem mrknut tie vahy ..inac rybca ty mas peknu vahu mimina...teda mala si ...teraz bude urcite este viac...bude to pekne zivene babo 😉 😉 😉

skovka papa zajtra...teda v stredu 😉 😉 😉

rybca
6. apr 2009

zuzka - no dobre ma potrapi pri porode, ale o to bude asi mensi problem s hlavickou, bude pevnejsi krcik..🙂

sarianah
6. apr 2009

..naco sa pouziva ten malinikovy caj??..som o tom este nepocula..

zuzkad
no super super, za chvilu to uz budes mat cele za sebou..
..k tomu citronu..p. Jezikova na cviceniach hovorila ze posledny mesiac tehu by sa nemalo papat vobec citrusove ovocie, je to silny alergen pre babo, taktiez cokolada..v suvislosti s tou cokoladou, primar na sestonedeli nam hovoril, ze vzdy vie ked mamina papala cokoladu pred porodom, aj tyzden, dva pred porodom, ze potom sa babo narodi take flakate s cervenymi mapkami na tvaricke..a asi to tak fakt bude, lebo ja som sa cokolady uplne vzdala a narodilo sa mi krasne babetko, sa vsetci znami divili ze ako je to mozne, ze ma taku krasnu cistu tvaricku..

..tak maminy ked chcete mat krasne cistucke neflakate babetka tak sa posledny mesiac zabudnite na coko.. 😉

miluska.h
6. apr 2009

sarianah: o malinikovom caji sa pise tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zuzi: babo by malo priberat cca 250 gramov za tyzden, pozri :
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=35

sarianah
6. apr 2009

..ahaaa uz mi je to jasne...dik miluska.. 😉

katka1981
6. apr 2009

Kde sa da kupit malinikovy caj? V lekarni ho nepoznaju.

katka1981
6. apr 2009

miluska.h, dakujem, ty uz ten cajik mas?

majka86
7. apr 2009

no babenky, cize 14.04 idem na tu predpipravu k tete jezikovej na nejaku rehabilitaciu :o)) som sa taaak bala,ze ma nebude chciet vziat,ale bola som odhodlana sa "bit" za seba 😀
no ale veru sa cudovala,ked som jej povedala termin porodu, ale ked som jej vysvetlila, ze preco ma nechcela predtym vziat, tak priznala,ze ano,ze ked som nepatrila na antolsku, tak to ano 🙂 fuu, ale sa mi ulavilo

skovka aj ti povedala, ze na ake cvicko dnes ides?
no s tou cokoladou, to uz aby som zacala s odvykacou kurou, v poslednom case som na nej nejaka zavisla..

bibi1711
7. apr 2009

Tak ja idem dnes prvykrat na tu pripravu k pani jezikovej, som sice este len 33tt, ale chodim na antolsku, lebo som rizikova. Som zvedava, ake to dnes bude.
Mam aj jednu otazku, myslite, ze je bezpecne teraz cestovat vlakom cca 5 hodin? Strasne by som chcela ist domov na sviatky. Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre