Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

katka1981
9. apr 2009

mne ocna povedala ze kvoli ociam mojim CS netreba ale vraj papier od psychologa pomoze. Takze ak by som sa psychicky necitila na porod, tak si zozeniem papier. Ale zatial to neriesim.

pikino
9. apr 2009

zeby som si obstarala nejaky posudok z pezinka? 😀 v mojom momentalne psychickom rozpolozeni by to nebolo take tazke 😀

no nist v stredu so mnou sce ist do poradne aj manzo. tak som zvedava co poriesi. ale fakt neviem co zmoze chudatko dokina, ked im primar zakazal robit sekcie.

leahl
9. apr 2009

baby, neviete kedy je na antolskej riziková poradna a či ju robí aj dr.dubčáková...dnes ma moja doktorka poslala na rizikovú poradnu a už budem chodiť len tam -

katka1981
9. apr 2009

pikino, kto je primar?

pikino
9. apr 2009

katka to neviem na zmluve je nejaky Petrenko, tak asi on.
este sa spytam jednej holky co unho dnes bola kvoli terminu na sekciu.

leahl neviem ci ma dubcakova rizikovu poradnu. nemala som ten pocit.

katka1981
9. apr 2009

pikino, dakujem. Inak to znie ako rusky korculiar 😀

pikino
9. apr 2009

hihi myslis pluscenko. 😀 keby mi odsuhlasil sekciu tak v klude aj toho. 😀

katka1981
9. apr 2009

Pluscenkov bratranec. Preco chces CS? Kvoli strachu?

pikino
9. apr 2009

ano, ale nie o seba ale o mimi. bojim sa aby nieco nedosrali ked ju budu tahat ritkou. ☹

maminahenika
9. apr 2009

Čaute kočky,tak aj my to máme za sebou. Dnes o 10:35 sa mi narodila dcérka Antónia,je usmievavá a krásna 🙂 dnes nás tu bolo vela,6 sekcií a ešte niekolko spontánnych. Odporúčam Antolskú,je tu fajn,sestričky super. Zajtra popoludní za vyberiem na šestoned. a ešte napíšem 😉 ináč po sekcii mi priniesli malú aj 2x. No majte sa a dobrú noc babenky 🙂

zuzkad
9. apr 2009

jeeeeej Henika gratulujem....tesim sa, ze to mas za sebou a tesim sa na prve foto 😉 😉 😉 drzte sa a tesim sa na podrobne popisanie co a ako 😉 😉

katka1981
9. apr 2009

maminahenika, srdecne gratulujem a napis nam vsetko okolo porodu ako sa citis, ci mas velke bolesti..... skore zotavenie a obom vela zdravicka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katka1981
9. apr 2009

zuzkad, aka zlata ze nam pise ze?

miluska.h
9. apr 2009

Henika gratulujem k malinkej a zelam vela zdravicka 🙂 tesim sa na fotky...
Mna to caka na buducu stredu, ak dovtedy vydrzim.... 🙂

zuzkad
9. apr 2009

katka1981 je to mile...aspon vieme co a ako...som moc rada, ze su v poriadku obe kocky 🙂 🙂 juuj tak mame dalsiu maminku ...ktora budeme dalsia 😅 😅 😅

miluska ...aj na teba budeme mooooc mysliet...dufam, ze sa nam potom coskoro ozves, aby sme vedeli 🙂 😉 😉 😉

katka1981
9. apr 2009

mne sa uz rbia na bruchu strie a

certica
9. apr 2009

henika, takisto gratulujem 🙂

zuzkad
9. apr 2009

katka1981 ja mam na stastie pokoj a nemam strie...ale pocula som, ze v DM drogerii je nejaka "vazelina" ktora sa natiera na brusko a zevraj velmi dobre posobi a nechava pokozku pruznu ...dost kociek to pochvaluje, ale ja osobne to nepoznam...ja sa aj zabudam natierat 😖 😖

leahl
10. apr 2009

henika: všetko naj naj, tešíme sa spolu s tebou 🙂 pri mojom zdravotnom stave tam za chvílu prídem aj ja...včera som bola u lekárky a rovno mi vypísala lístok na rizikovú poradnu na antolskú, budúci týžden to tam idem obzrieť. chodíte tam niekto?

bibi1711
10. apr 2009

Ahoj leahl,
ja chodim na antolsku do rizikovej od 29 tt, dr.Dubcakova nema rizikovu, ale vzala ma, ked som povedala, ze si ju chcem zazmluvnit.

tehula
10. apr 2009

ahojte kocky.

henika gratulujem, taka pozitivna energia z teba srsi, ze v tej nemocke asi nebude tak zle 😀
Katka1981: ja strie nastastie nemam nikde, ale buhvi, co bude, az brucho splasne. Inak natieram sa z DMka s Baleou telovym maslom, je to super, vyborne premasti a voni jak cokolada 😀 Mna svrbi cela koza, jak mi chlpky vyrastaju, tak mazem, nech nie som total doskrabana,

Som ratala, tak po sviatkoch uz len 15dni odpracujem a vivat MD

leahl
10. apr 2009

bibi, ja som u dubčákovej rodila aj prvý krát takže si ju tiež plánujem zazmluvniť...strašne zlatá to osoba, musím povedať. nevieš, kedy máva ordinačné hod ? potrebujem sa tam objednať na konkrétnu hodinu? bude to možné? (malá mi nevydrží pol dna zatvorená v čakárni a nemám ju kam ,,odložiť,,)

bibi1711
10. apr 2009

Leahl, ordinuje stredu od 11 do tusim 12:30, ale minule dosla uz nieco po 10. Objednat sa tusim neda, ale ked dojdes okolo 10 do cakarne, tak ta v podstate vezme hned a je pravda, ze jej to ide velmi rychlo. A ordinacne ma este aj v piatok, ale tam chodi vraj strasne vela bab.

katka1981
10. apr 2009

tehula, prosim ta napis mi co mas presne na obale, lebo je ich asi viacej. Ja som hladala predtym mali na strie svoju znacku ale nenasla som to, asi nemali tovar.

leahl
10. apr 2009

bibi dakujem, v stredu tam budem musieť ísť...

tehula
10. apr 2009

katka1981> obal to ma okruhly ako velky krem od Nivea Soft, cize ziadne tuby ani flasky.....napisane je tam Balea Korperbutter (s prehlasovanym o) fuer trockene HAut. Vona je kakaova.....potom maju aj na normalnu pokozku jahodovu a vanilkovocitronovu vonu. Nie je to urcene priamo na strie, ale podlamna to super premastuje pokozku.........len buhvi, dokedy sa budem moct s tym mazat, lebo ked zacne hmyz, tak ma asi zozere z tej vone sladkej 😀 😀 😀 😀

KAti, ako sa drzis s vahou zatial? Uz ti zacala masova priberacka? Lebo ja kukam jak puk, ze na 60.5kg som sa zasekla a uz v podstate dost tyzdnov len okolo pol kila hore dole oscilujem 😲 To v takom 5mes bolo pol kila za den hore

katka1981
10. apr 2009

tehula, ja zle s vahou, strasne zeriem ale to z nervov lebo dokoncujeme dom a je to na nervy. Ja som mala 1.4. ked som isla na poradnu 6,6 kg navyse. A to som si tu vahu drzala plus minus 2 skoro 3 tyzdne, ze mi lietalo pol kila kilo. A po poradni sa vzdy rozozeriem a dnes mam uz plus 8 kg. Ale ja sa musim zacat krotit. Lebo som fakt zrala sladke na kila, v noci kadeco. Musime dokoncit dorabacky, lebo ked musis byt pri robosoch doma a sekaju ti schody a je tu buchot, bordel, tak len zajedam stresy. Predtym som priberala priemerne 2 kg mesacne. Raz 3 a raz 1kg mesacne. A teraz som za tyzden skoro 2 kila ale pokial sa posnazim, tak dufam, ze to do najblizsej poradne co je po 4 tyzdnoch udrzim ale bude to velmi narocne. Velmi sa tesim, ze mi jedna kocka poradli z DM mlete lanove semienka, lebo ja som ich cele neznasala, teraz si ich nasypem do musli a krasne zjem a chodim aj 2-3 x denne vylozit naklad 😀 tak verim ze to mi pomoze udrzat si vahu, len mi chyba pevna vola. Viem, ze su baby, kt. mozu robit cokolvek v tehu a strasne priberu ale ja za seba som presvedcena, keby som mala pevnu volu a civcila a jedla zdravo, tak som si ista ze priberiem menej. Ale ozaj ja nevydrzim sa tolko obmedzovat a nikdy som tolko slaniny a somarin nepojedla ako v tehu a Bohu dakujem, ze som na tom ako som, lebo som si myslela ze budem daleko tucnejsia, hoci viem, ze ked porodim, ze mi ten tuk z bokov len tak nezmizne. Strasne som sa chcela zmestit do 10 kg, ale neviem, asi to nevyjde, ved este mam daleko do porodu. Dakujem za tip na ten kremik, len sa bojim, ze ho nezacnem lyzat. Mne sa strie zacali najprv na prsiach, ale to sa mi robilo ajked som pribrala starsne zo stinej zlazy, ale tie vybludnu a budu dobre, potom na stehnach pod bedrovoch kostou, tiez som ich mala dost z puberty, len brusko bolo doteraz panenske, nastastie je to zatial len v oblasti kde robia cisarak, ale viem ze je to len zaciatok a bude to horsie a horsie. Lenze nakolko som mala v puberte strii na rozdavanie, to som taky tip. Len ma vcera palila koza ako po spaleni ale aj na rukach v predlakti, cele telo.

miluska.h
10. apr 2009

Ahojte kocky, zelam Vam krasne velkonocne sviatky 🙂
mne cele tehotenstvo manzel natieral brusko kremom proti striam Bioderma. je to zrejme ucinne, pretoze ja nemam ani jednu striu. som zvedava, do bude po porode.... 😒 ked sme ho kupovali prvy krat, tak sme sa rozhodli podla ceny, bol najdrahsi...ale myslim, ze zalezi aj od kvality pokozky. posledny tyzden som manzelovi zakazala natierat, lebo sa bojim, ze mi to sposobi kontrakcie, ze vraj sa nema vtedy brusko ani chytat ani hladkat.....

diddi
10. apr 2009

je to trochu inac...ta,ktora ma predisposicie mat strie,bude ich mat....moze sa natietat od hlavy az po paty,aj s masazou...na vsetkom sa zaraba....zial 😠

katka1981
10. apr 2009

urcite , mne by nepomohla ani svatena voda.

miluska, myslim ze to na kontrakcie nema vplyv, ked si jemne brusko natries.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre