Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

valmra
16. apr 2009

skovka: dakujem za info

labudka
17. apr 2009

Ahojte, takže som volala na ultrazvuk na Antolskú a tak ako Skovka povedala mám ísť najskôr do ordinácie, dvere 25,27, tak tam dnes pôjdem, no uvidíme, ak bude v pohode lekár možno si skúsim vypýtať lístok na cvičenia pre Ježíkovú 🙂
Trošku sa aj bojím, že čo mi povie ten kto tam bude, nie som príliš výrečný typ, aj ked som ráno volala na UTZ tak som mala presne napísané čo chcem povedať, aby som náhodou v strese na niečo nezabudla 😀
asi prídem do ambulancie a prvému kto sa mi postaví do cesty, tak dám ten lístok od lekárky a budem čakať čo bude 😀 😀 dúfam že to nebude upratovačka a nevyhodí mi ho do smetí 😀 😀 a ja budem držať ústa ako hluchý dvere 😀 😀
no ale aj tak bude to moja prvá skúsenosť s Antolskou gynekologiou, tak mi držte palce

janne6969
17. apr 2009

Ahojte. Labudka ja som tam volala v utorok a mne nic nepovedala, ze musim ist najprv k lekarovi. Tak dufam, ze ma nevyhodi z toho ultrazvuku. Ale jej chyba, mala mi to povedat. Ved odkial to mam vediet? Ani moja doki mi nic take nevravela, tak nech si trhnu.

labudka
17. apr 2009

Ahoj Janne tak možno som to ja tej pani z UTZ zle povedala 🙂 no ved uvidím, potom napíšem ako som dopadla

dadka212
17. apr 2009

Katka no čo som tam bola ja, tak si bábo nemohol chytiť....ale on sa aj bál, aj doma 😀

Labudka tak keď si taká "stresmenka" tak určite nechoď k dr. Janáčovi na 27 😀 teda podla mňa je v pohode, len dosť mamičiek od neho odchádzalo aj s plačom, on je taký svojrázny 😅

janne6969
17. apr 2009

Dadka ty si rodila prvykrat na Antolskej? A u koho? Ja tam totiz nikoho nepoznam a tiez netusim ku komu by som sa mala zahlasit. Daj skusenost--

dadka212
17. apr 2009

Janne áno rodila, ale u koho ti nepoviem, lebo kontrakcie som mala 3 dni a ani ma nenapadlo opýtať sa ako sa volá, zabudla som sa aj opýtať či som ozaj porodila chlapčeka to ma napadlo až po tom čo ma prevážali na šestonedelie 😅 ale bola to taká mladá doktorka, strašne zlatá ale viem, že to nebola Greksová,Dubčáková,Maľová ani NIžňanová lebo tie viem ako vyzerajú 😝
a do poradne som chodila k Janáčovi 😀 aj teraz by som chcela ale v podstate je to jedno, kto tam bude, tam pôjdem 🙂
najprv som chcela zazmluvňovať, ale poslednú dobu ma to prešlo, šak nejako musí ísť maličká von a doktori sú tam v podstate všetci odborníci, takže sa nemám čoho báť 😉

janne6969
17. apr 2009

Ani ja som sa nerozhodla pre zazmluvňovanie. Tiez si myslim, ze su tam len odbornici. Tak hadam nejako porodim. Fuha tebe sa to uz riadne blizi. Ja by som chcela rodit 1.6. Ale to je len take moje zbozne zelanie 😅
A do tej poradne sa tam mam kedy zahlasit? Lebo k mojej doki idem az o 3 tyzdne. Nebude to uz neskoro, ked tam pojdem az potom?

adulka55
17. apr 2009

Jane6969: Ja som bola prvý krát na poradni len teraz v stredu a bez toho aby to moj doky vedel, lebo sa stále k tomu nemal aby som išla tam.. stále ma objednával u neho tak som išla sama 😀

tak si nemyslím že by bolo neskoro 😀 ak pojdeš o 3 týždne 😉

rybca
17. apr 2009

janne - ani ja nejdem zazmluvnovat, a k porodnikovi idem prvykrat buduci tyzden, dufam, ze tam nebudem stresovat..🙂

janne6969
17. apr 2009

Super. No lebo ja som citala, ze v poslednych dvoch mesiacoch treba chodit castejsie a mna ta moja stale vola len raz za mesiac. Tak som z toho mierne zufala.
Ozaj na tu prednasku o porode mozem uz ist napriklad teraz? Musim nastudovat kontakt a prihlasim sa tam.

adulka55
17. apr 2009

Ja som chodila k svojmu každé 3 týždne a teraz budem každý týžden na antolskú... to sa chodí ten posledný mesiac každý týždeň.. 😉

rybca
17. apr 2009

janne - mne chcela spravit doktorka poslednu poradnu spolu s kultivaciami, ale nejak na to zabudla, musela som jej pripomenut aj zelezo co mi chcela este predpisat a tak rychlo ma odbavila, ani nezaznacila nic do knizky, uz budem rada, ked si pojdem po vysledky z kultivacii a cau parky, odchadzam do nemocky.🙂

janne6969
17. apr 2009

Oki. Len v tehotenskej knizke to mam tak predtlacene, ze predposledny mesieac kontrola kazde 2 tyzdne a posledny mesiac kazdy tyzden.

skovka
17. apr 2009

Ja som bola u svojej lekarky naposledy v 34 tyzdni a o tyzden som isla na antolsku, ale len preto, lebo doktorke sa nieco nezdalo, tak ma tam poslala na ultrazvuk. Ale myslim, ze normalne beru do poradne tak okolo 36, 37 tyzdna.
A na tu prednasku o porode sa netreba nikam prihlasovat, prides a hotovo. Najblizsia je myslim tento pondelok.
ZuziD kdeze si, zeby si uz ostala v nemocke? Ako dopadla poradna?

dadka212
17. apr 2009

Janne mňa moja doktorka pošle sama na Antoslkú so všetkými vyšetreniami, teraz idem v pondelok na poradňu potom zas o 2 týždne k mojej a potom už na Antoslkú 🙂 čiže na Antolskú pôjdem keď budem v 37tt 🙂 tak som bola aj pri prvom a všetko v pohode 😉

akejka
17. apr 2009

ahoj katka.ott, gratulujem k dvojičkám. Prečo ti urobili urgent sekciu ? Bolo prvé bábo zle otočené tváričkou ? Tvoj pôrod mi hrozne pripomína moje dva - teda tie konce hlavne...tiež som bola 2x na pôrodnom stole, tlačila a zrazu urgentné sekcie v celkovej anestéze, na spinálku nebol čas...
na Antolskej sú na takéto pôrody machri, zvládajú to super... 😉

janne6969
17. apr 2009

Tak uz som celkom kludna. Skusim teda kd budem mat cas, tak vybehnut na tu prednasku. 13:30? Ci to sa mi zdalo?

emjee
17. apr 2009

katka moze si ho pomojkat - moj muz nebol pri porode, lebo pri sekcii nedovolia, ale cakal vo vedlajsej miestnosti a hned po osetreni mu maleho dali do ruky, dokonca ho sestricka aj odfotila https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

katka1981
17. apr 2009

emjee, ty si uzasny poklad dakujem ti jupiiiiii 😀

emjee
17. apr 2009

baby a ked nejdete zazmluvnovat (ani ja som) tak staci prist bez ohlasenia do akejkolvek ambulancie 23-27 a oni vas bez problemov zoberu, hned sa opytaju ci chcete alebo nechcete zazmluvnit a potom uz vam kazu len kedy prist na dalsiu kontrolu

emjee
17. apr 2009

a v poradni na antolskej som bola prvy krat v 36tt (bez vedomia mojho dokiho, lebo som bola najprv u neho v poradni, ale bolo tam vela ludi a on nikde, tak som sla na antolsku) bez akychkolvek vysledkov (lebo moj doki ... no skoda reci)

terezka044
17. apr 2009

no som bola dnes na uzv, pytala som sa na tie prednasky, poslali ma vedla, tam ma poslali zase tam, ze nikde nevedia.. tak som sla rovno na fyzioterapeuticke oddelenie kvoli cviceniu a tam mi povedlai.. ale tie prednasky nikto nevie ze kde a co, chcem tam ist 4.maja, ale neviem cis a treba objednat alebo co? 😕
chodite tam niekto prosim, ze by ste sa opytali? najblizsia je tento pondelok o 12.30, ale to nestiham, mam poradnu - tak ci by som mohla ist na tu 4teho. 😕

arabeska
17. apr 2009

tak ako pise emjee ,dietatko daju pomojkat ale iba na xvilocku.moja svokra maleho tusim aj podpisovala.dokonca ked som lezala na izbe po sc tak muza pustili za mnou a potom nam doniesla sestricka branuska a nexali nam ho asi pol hodku takze si ho pomojkal aj on 🙂

zuzkad
17. apr 2009

skovka 😉 😉 som doma, nerodim este...praveze naopak...sa nam to riadne potiahlo, pretoze aj po vysadeni magnezia sa nic nedeje ..tyzden ho neberiem a som zatvorena stale ...maly je sice strasne dole ale nic ...samozrejme, ze na silu maleho tahat nechceme...cize cakame...som prekvapena, ze od 5 mesiaca tak vystrajal...a teraz ked uz som aj pripravena rodit nic...ale pocula som, ze z magnezia dost mamiciek nakoniec aj prenasalo...uz ho ale neberiem...snazim sa mat dost pohyb a dufam, ze to pride do terminu....mozno ma nakoniec predbehnete 😀 😀

Dnes ma priserne boli hlava..ale to z toho pocasia co mame ☹ ☹ ja milujem slniecko a nie toto skarede pocasie 😠 😠 dufam, ze coskoro sa to zlepsi 😉 😉

rybca
17. apr 2009

zuzka a kolko, kedy si brala to magnezium? aj ja beriem jedno vecer

terezka044
17. apr 2009

ja beriem zatial 5 tabliet denne 😕

andreb
17. apr 2009

ahojte, mam na vas otazocku, co sa tu uz urcite riesila....kam treba vlastne ist a ako postupovat, ked to na mna pride?

zuzkad
17. apr 2009

rybca ja som od konca 4 mesiaca brala 3xdenne 1tbl 500g a od 6 mesiaca 4x denne, lebo sa mi rychlo maly posunul zase nizsie a skratil sa mi krcok ...tak som brala az do sviatkov teraz...asi preto tak silno drzim pokope...aj ked maleho hlavicka dost tlaci na krcok...cize dufam, ze povoli vcas 😉 😉

andreb : janulik co uz je maminka mi poslala dobre poznamky z prednasky na Antolskej co bola...ak chces je tam dost dobre vsetko popisane...pokyn co a ako ked to pride na teba...posli mi do IP mail a ja ti ho preposlem ... 😉 😉 😉 😉

booze aka je buuurka ...nemam to rada...a moj havinko ma paniku...tak sa schovava v kupelke chudatko moje male ☹ ☹

rybca
17. apr 2009

a tak to je omnoho viac ako ja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre