Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

lusil2005
24. apr 2007

llaura ked vojdes do nemocnicnej casti, pojdes stale rovno cez tu chodbu presklennu az k vytahom, a za vytahmi je anisteziolozicke odd. tam vojdes a tam to je 🙂

llaura
24. apr 2007

lusil dakujem za odpoved 🙂 snad to najdem 😀

lusil2005
24. apr 2007

jeeezis pisem jak hotentot. anesteziologicke 🙂
a za malicko

helen155
25. apr 2007

Ahojte maminky, diddi ďakujem za radu je to fakt dobrá stránka 🙂
chcela som sa opýtať, neviete čo je na tom pravda, že nemôžem mať v pôrodnici šlapky s čiernou podrážkou ?

diddi
25. apr 2007

cau helen....vitaj!!!
fuha, o tych slapkach nic neviem...ale opytam sa v piatok na poradni...ale myslim si, ze ti nikto nebude pozerat na nohy...skor na brusku 🙂..ja si beriem take, ktore obujem, kedze som nenormalne opuchla a neliala sa vodou...beriem si tie ortopedicke,daju sa nadstavit na sirku..zober si ale dvoje slapky, jedny do sprchy a druhe na nosenie

certica
25. apr 2007

tak teraz si spominam (diddi mi pripomenula 😀 ), ze ja som cely cas este aj na rizikovom brazdila nemocnicne priestory v ciernych sandaloch scholl-kacoch(teda aj podrazka) 😉

helen155
25. apr 2007

Fuu to mi ale odľahlo, bo mám oboje s čiernou podrážkou tak som sa zľakla, že budem musieť bežať kupovať nové..

diddi
25. apr 2007

helen, kasli na slapky! 🙂 ozaj, ak mas fotky, tak ich supni do albumu

lusil2005
25. apr 2007

helen asi nieeee. minule ked som cakala na uzv a dosli tam baby z nemocnice, mali cierne slapky. ani neviem preco som si to vsimla 🙂

ajuskamimi
26. apr 2007

ahojte baby,

chcem sa opytat, nepoculi ste niektora nieco o nejakom teste na zistenie prahu bolesti? Vraj sa to robi aj pred porodom, aby sa vedelo, aku bolest rodicka znesie a ci potrebuje epidural alebo nie, viete o tom nieco?

certica
26. apr 2007

ajuska, tak to aj mna zaujimalo, cisto zo zvedavosti, aky prah bolesti mam. o tom som teda nepocula

ajuskamimi
26. apr 2007

mne to vcera vravela kamoska, ze nieco take existuje a vraj sa to robi bezne, lenze tiez to vedela len od jednej kamosky a nic blizsie k tomu povedat nevedela, tak skusam tuto otazku polozit sem, mozno sa niekto najde, kto to absolvoval 🙂

ivka07
26. apr 2007

ajuska, uz si bola u svojho doktora, včera totiž zoja zistila ked bola na poradni, že na antolskej nebeu už ani do poradne. Ja tam mám isť buduci tyžden a neviem co mám spravit či mám rovno ist na kramáre alebo sa ist spýtat na antolsku či je to naozaj pravda. Už začínam mat na to nervy.

ajuskamimi
26. apr 2007

IVKA to fakt? Nie este som nebola u neho, objednana som az na 09.05.2007, tak som zvedava, co a ako. No to ma porazi ak teraz posledny mesiac budem musiet behat do poradne niekde na Kramare alebo do Ruzinova.

ivka07
26. apr 2007

ajuska, ano mi nevrav som z toho na nervy všetko absolované na antolskej a teraz lietat a pýtať sa či ma niekde vezmú, ja neviem fakt neviem čo robiť.

adetka
26. apr 2007

ajuska... neviem o tom... a mne by to urcite pomohlo... by moj porodnik zistil, ze mi ma pustit aj druhu davku epiduralu 😖

drzim vam palce... nemate to s tym stavom na Antolskej vobec jednoduche... ale kedze rodite az za nejake 4 tyzdne... radsej sa skuste opytat... do vtedy podla mna s malovkami skoncia... aby ste sa neprehnali 😉

ajuskamimi
26. apr 2007

ja si tiez myslim, ze to do nasho terminu porodu dokoncia aj ked u mna je najvacsia pravdepodobnost, ze ak maly ozaj nebude nejak velky, tak mi termin presunu na maj. No neviem, uvidim v najblizsej poradni, mozno ze takto posielaju do poradni do inych porodnic iba tie, co maju termin v maji

ivka07
26. apr 2007

ajuska, lenže mi sme tak na prelome a aj u mna to vychádza o týžden skor už od prvého ultrazvuku.

inge23
26. apr 2007

ahojte. ja som vcera bola v poradni na Antolskej a je pravda, ze tam bolo malo tehuliek aspon pre dverach c.27...tak neviem. bola som aj na oddeleni a mozem vam povedat, je to tam na zblaznenie 😕 ...mamicky su po 3 na izbach okrem nadstandartu, tam su normalne 2. porodnica by mala byt vraj hotova, ale na odd. nic nevyzeralo, zeby sa malo malovat, tak fakt neviem...

ivka07
26. apr 2007

inge, ja mám ist zrovna do tej poradne č.27 ale nakoniec tam ani nepojdem, pojdem na kramáre rovno lebo zbytočne by som sa prehnala.

diddi
26. apr 2007

porodnica je uz od stredy vymalovana..teraz maluju sestonedelie na 2 tyzdne a potm 2 tyzdne rizikove...p.Jezikova hovorila,ze tiez su po 3 na izbach...ale to mi uz je jedno na tych par dni 🙂

inge23
26. apr 2007

ivka ak nemas dohodnuteho lekara, tak tam asi fakt radsej nechod, ale ja by som si mozno skusila zavolat, nic za to nedas 😉

adetka
26. apr 2007

dievcata... ale vsak my sme boli na sestonedeli po troch na izbach, aj ked nemalovali... a neustale na nas tlacili, aby sme si co najskor zbalili veci.. lebo stale prichadzali nove rodicky... 😒

ajuskamimi
26. apr 2007

aaaaaaaaach jaj, to je situacia, do prdelky 😠 ja mam ist do dveri cislo 25 k tomu mojmu gynekologovi Dr. Scholtzovi, kedze je od zaciatku mojim gyndosom, tak uvidim co mi povie, potom sa rozhodnem. Ak to bude o tom, ze ma nadalej bude brat do poradne iba v pripade, ak si ho zazmluvnim, tak sa asi tiez hodim na Kramare, mam to blizsie z Karlovky ako Ruzinov.

IVKA ked budes mat po poradni s tym Dr. Prochadzkom, daj mi potom ak budes moct nejake infosky cez IP. Ked budem musiet prejst na Kramare, tiez si budem musiet najst nejakeho lekara a fakt okrem Cunderlika tam nikoho nepoznam.

ivka07
26. apr 2007

ajuska, napíšem ti ako som dopadla. ja odmietam platiť lekára len preto že malujú.

ajuskamimi
26. apr 2007

IVKA dakujem 😉 ja som sice vravela, ze prinajhorsom si ho zaplatim, ale neurobim tak. Ak ma nebude aj nadalej brat do poradne normalne, tiez pojdem na Kramare a na Antolsku kaslem.

lusil2005
26. apr 2007

cafte baby. no kazdy vravi nieco ine. Dubcakova vravela ze este taky mesiac, Rozemberg tvrdi ze do polky maja to bude hotove.
akurat sa chytal za hlavu ze si asi prenajme sukromnu porodnu miestnost na maj lebo ze ma tolko bab zazmluvnenych ze uz moze rovno nocovat v nemocnici 😀
ale po mne isla nova kocka, ktora ku nemu isla prvy krat a myslim ze este nevedela ci chce zmluvu, a v pohode ju zobral. to bolo v utorok.

megie
26. apr 2007

Ešteže ja budem rodiť v novembri 😵 😀
Tiež mi je Antolská sympatická...Aj čo tu čítam, aj kolegyňa hovorila, že to tam bolo celkom OK.. 😉

lusil2005
26. apr 2007

inac - ja som sa rozhodovala medzi ruzinovom a antolskou a co sa tyka ruzinova, hovorili mi ze ked budem chodit do poradne, mam ratat s takymi 2-3 hodinkami cakania Oo. tu ked idem do poradne tak max. 2-3 mamicky su predomnou. nehovoriac o tom ze v ruzinove ked nemas zmluvu s lekarom, nemozes chodit k jednemu. chodis do poradne pre nezmluvne pacientky kde sa ti kludne moze stat ze kazdy tyzden chytis ineho porodnika. tu chodis k jednemu ci mas zmluvu alebo nie. to je tiez dobry rozdiel podla mna.

megie
26. apr 2007

lusil, tak to teda je... viva Antolská 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre