Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

kukenzi
14. máj 2009

dadi, to nechapem ani ja 😅, inac tiez stale neverim tomu, ze cakam dievcatko 😅 a na mene sme sa dohodli asi min. tyzden 😀

dadka212
14. máj 2009

Kukenzi presne sa viac bojím toho, čo bude po pôrode, ako zvládnem 2 deti....a hlavne keď to prvé je jak také tornádo 😀

katka1981
14. máj 2009

dadka, no uz som aj tento nazor pocula, co mi pises, dufam, ze to bude aj moj pripad. Ja sa tiez ale vidim ako hucim pri porode ako diabol. Ja som hrozna citlivka. Hoci sa hanbim ako pes a ani ako male decko som u lekara ani slzu nevyronila, ani ked mi ako 4 rocnej brali mandle bez umrtvenia, alebo mi sili hlavu v osmich rokoch ale odvtedy som horsia. Joj vidim ihlu a uz sa trasiem. Depilacia voskom nehrozi. No dufam,ze to dopadne dobre.

kukenzi
14. máj 2009

dadi, no co, druhe bude hurikan a snad neskoncime hned na psychiatrii 😀 nas mato je tiez riadne tornado, ale inac rozumny a pocuvny chlapcek, len ma svoje detske maniere

dadka212
14. máj 2009

Kukenzi ani ja tomu stále neverím, ani si neviem prestaviť, že budem kupovať bábiky namiesto kamiónov 😀

Kati ja som tiež citlivka ale kričať fakt nemáš kedy keď robíš to, čo ti kážu 😉 ja som tam "držala hubu a krok" a všetko išlo super 🙂 poslúchala som ich naslovo 🙂

katka1981
14. máj 2009

kukenzi, ano tam dole. Ja som inak videla panensku blanu prvykrat dva dni dozadu na nete, nestihla som si to obzriet v zrkadle skor 😀 to ma ani netrapi. Len aby som este niekedy mala chut a aj nieco z milovania.

dendulka999
14. máj 2009

Ahojte baby, poradte ... bude tam zajtra Dr. Oravec?? Inak Dadka teba som tam videla v pondelok ešte ten minulý, som sa ta pýtala že či si posledná?? Som fakt nevedela ako to tam chodí.. Teraz už viem...
Som ti obdivovala kučeravé vlasy, aj som chcela vždy kučery 🙂 🙂

tehula
14. máj 2009

hehe, ja sa z vas pocikam. Zlate, vy by ste mali robit prednasky, upokojilo ma to dost.

kukenzi
14. máj 2009

katka, nikto z nas nevedel pred prvym porodom odhadnut, ako bude reagovat.

inac tu niekto prirovnal porod k adrenalinovemu sportu a tymto smerom sa ja tentokrat idem vydat a chcem ten porod precitit do spiku kosti, nemyslim tie "bolesti" ako take, ale sledovat svoje telo a babatko vo vnutri a skusit sa vzit do jeho situacie... blba som, ze? 😀

katka1981
14. máj 2009

Aj ja som snivala vzdy o kuceravych vlasoch, ale mne ani trvala nepomohla 😀

dadka212
14. máj 2009

Kukenzi to som bola ja 😀 plánujem si to užiť, šak je to naposledy, teda prezatial 😀 a nie si blbá tak to beriem aj ja 😀 😉

Dendulka áno pamätám si ťa 😵 a dr. Oravec je tam tuším iba v pondelok a piatok takže by tam mal byť...

akejka
14. máj 2009

no dadka, ja som musela kričať. Mne už nebolo pomoci, jedine sekcia 😢 praskla mi jazva po 1. sekcii a to boli neskutočné bolesti, ani dr. mi už nekázali predýchavať, skôr, že to mám nejak vydržať...a hlavne mi zakázali tlačiť. Doktorom okolo mňa (boli 3, vrátane primára) bolo úplne jasné, že mám zvieracie bolesti, ktoré sa predýchať jednoducho nedajú.

dadka212
14. máj 2009

ja som snívala o rovných 😀 ale už som spokokojná s tým čo mám 🙂 čo mi iné zostáva

Inak ma napadlo Katka moja kamoška napríklad nikdy nezažila orgazmus a po pôrode ich má pri sexe aj viackrát za sebou 😉

kukenzi
14. máj 2009

kati, chut na milovanie mam tu istu... a sa tu smejem, ze si si neobzrela panensku blanu 😀, fuuu, tak to ma ani nenapadlo 😀

presne ako dada pise, ja som tiez pocuvala na slovo a nebol cas na kricanie

dadka212
14. máj 2009

Akejka tak to áno to chápem, ale ja myslím keď je všetko v poriadku, nie taký "prípad" ako si ty....

akejka
14. máj 2009

ja tomu hovorím, kto nezažil, netuší. ale som rada, že mi v pôrodnici z personálu nik nenadával, že kričím. Aj keď to, čo ja nikto z nich nezažil na vlastnej koži. Hlavne chlapi boli veľmi súcitní 😉
Podľa mňa hneď zistili, že to nemám "obyčajné" kontrakcie ako ostatné maminky a že sa niečo deje...

kukenzi
14. máj 2009

dadka, to si bola ty 😀 ja chcem tri deti, ale to tretie az odstupom casu, ja nechcem stale rodit ako jablonka 😀

katka1981
14. máj 2009

tehula, no vidis, a ani sa nemusis na nic pytat a vsetko sa dozvies, vdaka mojim infantilnym a vydesenym otazkam. 😀 Cakam kedy zaberie canesten 😀

kukenzi
14. máj 2009

akejka, ved toto co si si ty prezila je uplne ine, to ta uplne chapem, ja by som tiez urcite kricala a aj plakala 😔 ☹

dadka212
14. máj 2009

Katka aj moja kamoška sa ma občas pýta také otázky, že sa pousmejem ale čaká prvé dieťa tak je to normálne aj ja som mala všelijaké otázky 😉

Kukenzi pri tej našej plodnosti si my musíme dávať veliký pozor asi aj pristúpim na antikoncepciu 😅 ale nám 2 stačia 😎

dadka212
14. máj 2009

Akejka veď hovorím, že to je iné...ja by som tiež kričala to musí byť neskutočná bolesť keď ti zaživa praskne jazva au 😔

kukenzi
14. máj 2009

aj ja som mala pred prvym porodom vselijake otazky 😀

dada, ja nechcem antikoncepciu 😝 ale cez vikend tu bola moja svokra a to je sakra ina chodiaca antikoncepcia 😝 🙄 😠 😝

katka1981
14. máj 2009

kukenzi ale nie je to divne, ze ani neviem ako dole vyzeram? Ja sa len muza pytam, som tam ina? Mala som to aj predtym? No a uznaj, neviem ani ako vyzera panna? No to som teda, ze? Ale ved v pohode, sledovat si mame len materske znamienka, lebo tie su nebezpecne 😀 To je mozno asi cele o tom, ze ja si ani neviem predstavit mat babo, a venovatsa mu naplno ajked budem unavena....ako to budem zvladat a ci budem mat aj na ine prijemne veci naladu.... lebo odkedy som tehotna, sex mi nechyba, muza totalne zanedbavam, len som stal na koniku, chudak, ja by som taku zenu uz vyhodila z domu 😀

dadka212
14. máj 2009

NO niektoré svokry sú také 😀 ale aj mamičky aby sme zas nekrivdili 😅

Katka veď uvidíš ako to bude 😉 inak aj ja som teraz taká, sa mi nič nechce len za počítačom lapím 😅

katka1981
14. máj 2009

Joj baby by ste neverila aka je svokra antikoncepcia. Napisem vam co sa nam stalo. Byvali sme v jednoizbaku, pre mna tobol horor (v podnajme), lebo predtm sme byvali u nasich na dome a ked bol dom prazdny, jaj to boli casy 😀 v tom jednoizbaku bolo pocut kazdeho suseda, cize ja som z toho nic nemala, lebo som musela cusat a mysliet len nato aby som ani nedychala. Tak som sa nevedela dockat kedy sa prestahujeme do domu. Az raz to prislo. Po troch rokoch cusania. Mali sme vonku dvoch brigadnikoch, mladych chlapcov, co nieco este robili na dvore, ale bolo iste ze oni nedodju donutra takze pohoda. A tak sme sa rozhodli ze mohli by sme si na chvilu lahnut. Bolo leto, huracavy, izbu sme mali vtedy v suterene, kde bolo asi 18 stupnov, no uzasne nieco. A ked sme sa tak vyzliekli, ze nas aj kadeco napadlo, v tom ta hnusna antikoncepcia, uz skriekala za dverami. Boze, a to som mala zrovna plodne dni a v plane nasu malu. No jasne cely vikend mi pokazila. A preto som otehotnela az na druhy mesiac 😀

kukenzi
14. máj 2009

kati, no bude to po porode ine... cely svet sa bude krutit okolo sophie 😉 ale ak mas fajn partnera, vzdy ostane cas aj na prijemne chvilky, aj na kamosky... akurat si to budes musiet casom zorganizovat... ved porodom zivot nekonci 😉

slnecnica11
14. máj 2009

kocky,musela som vas od 12-tej docitat a pekne sa teda bavim 🙂
myslim ze ste zjedli"vtipnou kaši" 😀

katka1981
14. máj 2009

Baby a viete ze ja som vlastne az teraz dosla nato, ze preco som neotehotnela hned v prvy mesiac? No jasne, svokra je za tym. Dokelu. Vidite 100% ucinnost.

kukenzi
14. máj 2009

katka 😀

dadka212
14. máj 2009

Kati 😀

Slnečnica aspoň, že sa bavíš 😀 šak sa nemôžeme stresovať ale podporovať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre