Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

mata1978
19. máj 2009

ahojte babulky hlasim sa z antolskej, dnes o 12.31 prisiel na svet Marco, ma 3500g a 53cm. Sme zdravi a mama ubolena.

katka1981
19. máj 2009

Ja som mala vzdy cs 0 cele tehu. v 35. 2 body, v 37. a 38. 0 bodov.Vzdy bolo vsetko v poriadku, a od 37. je udajne zrely, takze mne tie cisla nic nehovoria....

rybca
19. máj 2009

mneme - mam akurat tvrdnutiebruska, ale to kvoli vetrom a inac len obcas nejake pichnutie, a tak

mati - gratulujem...🙂

mneme
19. máj 2009

mata, srdecne gratulujem, marco ma uplne ukazkove miery 🙂 zelam obom vela zdravia a mliecka. ked si najdes cas, napis nam viacej

katka1981
19. máj 2009

Mata gratulujem, parada!!!!!!!!!!!!!

kukenzi
19. máj 2009

mata, gratulujem k syncekovi 😵 nemala si cisarsky?

katka1981
19. máj 2009

kukenzi, ja som sa to chcela spytat 😀

mneme
19. máj 2009

ok, baby, prestavam chaosit s tym blbym CS - kaslem jednoducho na to. ja len ze oravec sa vzdy tvari ako ze - "hmmm, to je nezrele.... 🙄 " vsak mam este chvilku cas, len - to urcite vsetky poznate - nervozita sa s pribudajucimi dnami trochu zvacsuje 😨 a ja si to celkom neviem podla mojich telesnych pocitov predstavit, ze by som kazdu chvilu mohla porodit. na jednej strane sa neviem dockat, na druhej strane mi je s babatkom v bruchu tak fajn (ak opomeniem tie brutalne kopance, co obcas dostavam) - skratka, stala som sa obetou tehotenskej demencie 😀

kukenzi, rybca - s tymi poslickami ste ma potesili - ja zatial vobec neviem, co to je 😕

certica
19. máj 2009

prisla som mrknut na nove prisrastky 😀 - matka gratulujem a takisto dodatocne skovke 🙂
a este som bola zvedava na teba, katka 😉 a vidim, ze riesis skratky v knizke 😀 ... OP - by mali byt ozvy plodu a z toho, co si napisala, si tipujem, ze OP 141, co by znamenalo pocet uderov srdiecka za minutu.

mneme
19. máj 2009

ved mata isla len v pondelok no nemocky - to by ju po sekcii tak skoro domov hadam nepustili?

hav
19. máj 2009

mata1978, blahozelam a zelam vela radosti z babatka a nech je vsetko OK 🙂

kukenzi
19. máj 2009

mneme, ani po normalnom porode by ju nepustili na druhy den domov, preco myslis, ze je doma? ved vravela, ze sa hlasi z antolskej. ona mala niekoho zazmluvneneho? lebo dnes ked som cakala u dr. havaldu, tak mal 2 cisarske.

tehula
19. máj 2009

ahojte> Mati gratulujem k miminku, nech su coskoro doma.

No vidim, ze s CS vela neporiesime. Hoci sme zrele, nezrele, vsetky mame nulu alebo male cislo 😀 Ja to kaslem, dnes som mamu spovedala, tak ona ani nevedela, co to je, ale ze ked sla prvykrat rodit, ze nezrela bola a pritom hladky porod bez nastrihu a takmer bez nejakych bolesti. Ked rodila druhe, nechali ju dotrhat sa, bolesti jak svina....no des.

Dievky, aj vy mate pri chodzi take menstruacne bolesti? Ja to nemam ako opisat, lebo ono to nie je len bolest v krizoch ale mna v bruchu boli jak pri menzese furt, ked som na nohach

miluska.h
19. máj 2009

Mata: gratulujem k syncekovi 🙂

mneme
19. máj 2009

nie, kukenzi, zbrklo citam - ved mati sa syncek narodil dnes (teda kedze je uz po polnoci tak vcera), najprv som pochopila, ze uz je doma z antolskej. no vsak uvidime, ked podrobnejsie popise porod...

tehula, tak ja bolesti zatial nula bodov - to by mali byt uz ti "poslickovia"? Mna doki v pondelok na poradni pripravoval na to, ze by som uz aj nieco take mohla zacat pocitovat, popisoval to ako menstruacne bolesti, takze aj v tvojom tt je to uz asi normalka (aj ked predpokladam ze nie prijemna) 😉

katka1981
20. máj 2009

Ja nemam mens. bolesti ani tvrdnutie nepoznam, okrem pohybov malej co je niekedy akoby stvrdnutie, a boli ma len panva a chrbat od roboty ale niec len tak.

tehula
20. máj 2009

mneme: poslickov som uz mala aasi od 32tt sem tam, to je trochu ine....to bolo aj so stahmi maternice, ale tieto bolesti su ine trochu. Neviem....mam pocit, ze je to z tej vahy brucha asi, lebo mna to boli permanentne a ti poslickovia tiez prichadzaju len sem tam.
Preto nechcem nebodaj prenasat, lebo uz teraz sa citim naprd nemozna 😒

katrin79
20. máj 2009

tehula: ja som mala tieto menstruacne bolesti dve noci po sebe, presne som si pripomenula na chvile, ked som kazdy mesiac mala svoje dni, ale rano mi to vzdy preslo, ja to mavam len ked lezim v noci, myslim, ze je to normalne

tehula
20. máj 2009

Katrin79> tak to si ma ukludnila, mne to uz bolo divne, ze ziadna babula si tu na to nestazovala. Ja to mam skor cez den a pri chodzi, alebo pohybe, v lahu nie

slnecnica11
20. máj 2009

Gratulujem mate k malinkemu!
A zdravim holky 🙂

rybca
20. máj 2009

ahojte, tak ja som doma, zajtra idem na hospitalizaciu, dnes ma ani odspodu nekukala, len tlak moc, kukla na nohy ake ich mam opuchnute a vypisala objednavku na hospitalizaciu

susy
20. máj 2009

rybca, držím palec, nech to máte čo najrychlejšie a najpríjemnejšie za sebou. Už sa teším na fotky bejbiška 😀

rybca
20. máj 2009

diky a neviete ako to je s hospitalizaciou? na ake oddelenie ma daju? moze byt pri mne priatel? ako to bude, ked zacnem rodit? cak to nemusi stihnut prist.

susy
20. máj 2009

daju ta na rizikove. Ak sa nic nebude konat,asi ti daju vyvolavacku a budu cakat.stale budes behat na monitor. Ak ti zacne vyvolavačka učinkovat,potom to vsetko zacne.potom ta supnu asi na vzdycháren.(tu už doprovod pustia) Stale ta budu pozerat na kolko si otvorena.ak nebudes vela,zase sa bude len cakat.
na rizikovom doprovod nepustaju.
Ak budes na vzdycharni a pride sestricka ti povedat,ze ides na klistír, tak si zober wc papier,uterak a sprchac.A uz sa hned aj pobal na izbe,lebo po klistíre sa na izbu už nevrátis. Ked budes po porode lezat na izbe,tak tasku tam budes mat pod postelou.

susy
20. máj 2009

rybca, čo som ťa nastrašila ??? alebo už začal pôrod... 😀

rybca
20. máj 2009

susy - nie, len sme sa boli este prejst do obchodu..🙂 no dufam, ze co najskor pojdem na tu vzdycharen, aby nemusel priatel behat hore dolu, nebyvame totiz v ba a zase zbytocne byt cely den v ba len tak, tiez nebude bohvieco, no tak ale hadam to nejak zvladneme, ono by bolo tiez pekne keby sa maly narodil 23., to by sme boli vsetci traja narrodeni 23., len iny mesiac..🙂 jaj, no mne len malokto vyhovie..🙂))))))))))

mneme
20. máj 2009

rybca, drz sa, my ti tu zatial podrzime palceky 😉

tehula, tak vcera v noci som ti sice o tych bolestiach pisala pravdu, ale uz to pravda nie je. dnes doobeda som si po dlhej dobe pripomenula, ake to je mat menstruacne bolesti, konecne sa citim trochu ako normalna tehulka aspon s nejakymi symptomami 😀

takze poslickovia su stahy maternice, vlastne take neprave / nepravidelne kontrakcie, hej? tak na to si este rada pockam do buduceho tyzdna 😉

tehula
21. máj 2009

ahojte, pevne dufam, e dnes uz vsetky poctivo rodite, co ste uz mali termin. Ozvite sa potom, zvedave sme my s bruchami 😀

mneme> ano, presne tak

slnecnica11
21. máj 2009

ahojte kočky,tak ja som prisla z poradne a o 16-tej mame nastup
do nemocnice.Uz sa trosku zacinam bat,drzte palce 🙂

kukenzi
21. máj 2009

slnecnica, moc, moc drzim palce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre