Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

katrin79
26. máj 2009

majkas: zavolaj si do ambulancie a povedz sestricke, ze chces prist prvykrat na poradnu k dr. havaldovi, ona ti povie kedy mas prist....mna sa pytala kedy idem poslednykrat k mojej dokine, co som chodila predtym a povedala, ze ten dalsi tyzden mam prist k nim, tak som bola dnes prvykrat

dendulka999
26. máj 2009

Ahojky Katrin ty si budeš Havaldu zazmluvnovat??
Inak ja tiež malej dohováram nech sa ponáhla a stále nič.. 🙂 Možno sa tam stretneme 😉

katrin79
26. máj 2009

dendulka: ano, dnes som vypisovala zmluvu a buduci tyzden mi ju da potvrdenu, ty ho budes mat tiez k porodu?

dendulka999
26. máj 2009

Ja praveže neviem , či si mám dakoho zazmluvnit.. ešte stale nad tým rozmýšlam..

katrin79
26. máj 2009

a ku komu chodis teraz na poradne?

tehula
26. máj 2009

katrin> nemyslis vazne, ze este furt tam to svetlo nesvieti 😲 Totiz, ja len pocuvam baby z cakarne, jak furt hundru, ze je tam tma. Ja odpadnem.....no asi fakt treba doniest aj ziarovku.....a uz davno som tam nevidela tu tetus s upratovacim vozikom, takze ani nechcem vediet, v akom stave su tie wcka.
Ja sa priznam, ze mam fobiu z takych hajzlov, ja chodim na poradnu dehydrovana a cestou domov ma krci uz v MHD z plneho mechura, ale mna tam na tie wcka nikto nedostane 😖 Tak dufam, ze na oddeleni budu v lepsom stave, lebo namojveru sa odrodi doma 😀

tehula
26. máj 2009

ozaj a co nove s CS skore? pochval sa 😉 Vyzera to na nejaky skorsi termin?

katrin79
26. máj 2009

tehula: no obavam sa, ze tma na wc bude este dlhodobo 🙂 lekar mi dnes nepozeral krcok, len mi prehmatal brusko a pozeral posledny ultrazvuk zo stredy, kuka, ze vaha odhadovana 3400 g, hovori, ze to mam teda pekneho macka, no tak ja neviem, ci sa mam uz teraz obavat porodu, lebo porodit 4 kg babo asi nie je velka sranda...ale vzhladom k tomu, ze ma pozerala v stredu moja dokina hovori, ze dnes nemusime robit podrobne vysetrenie, ze mi ho urobi buduci utorok, takze potom budem mudrejsia, som zvedava, ako to zhodnoti.

katrin79
26. máj 2009

tehu: zajtra to plati ???? lebo ja idem

tehula
26. máj 2009

katrin> plati. Stretneme sa pri hl. vchode cca 13.45?

dendulka999
26. máj 2009

Katrin ja som chodila k Oravcovi ale ma dovku tak teraz chodím Lipovskej,

katrin79
26. máj 2009

tehu: oki dohodnute 😉

kobolova
26. máj 2009

Ja som mala dnes tiez "pokec" s Havaldom, najviac ma zaujimalo, na kolko by asi odhadol vahu malej, kedze sa mi zda, ze brusisko mam vacsie ako baby, co sa chystaju rodit tento tyzden 😀 ... Ked mi povedal, ze to odhaduje tak na 3 kila, skoro som spadla zo stola... V rozmeroch panvy mam totiz posledny udaj 19, mal by byt 20 a moj gynekolog mi "hrozil", ze ak bude mat okolo 3 kil, tak to pojde, ale ak bude tazsia, asi sa nevyhnem cisarskemu, co by som teda hrozne rada...
Na ultrazvuk idem az o 2 tyzdne, a asi dovtedy nebudem nic jest 😀 , aby mala uz viac nepriberala 😀 ... nechcem ist cisarskyyyyyyym!!! 😠

katrin79
26. máj 2009

kobolova: prave pozeram do tehu knizky, ja mam rozmer panvy ten posledny 20, no ale aj tak si neviem predstavit vytlacit nejake 4 kg babo, ja sa dokiho spytam buduci tyzden....a ako ti odhadol vahu? ked ta zdola vysetroval?

certica
26. máj 2009

terezka, blahozelam, akurat som zahliadla album, krasne babo 🙂

majkas
26. máj 2009

katrin dik za info, skusim tam zavolat a uvidime co mi povedia

katrin79
26. máj 2009

majkas: urcite ta zoberie, nemusis sa obavat 😉

tehula
26. máj 2009

kobolova: mne sice panvu este nikto nemeral ale ja mam zas krive brucho 😀 Dnes sa na mne aj kamoska smiala. Mala ma 2550g a je iba napravo

marika6
26. máj 2009

prosím Vás, vôbec neviem ako to chodí na Antolskej čo sa týka tých posledných návštev u gynekologa v nemocnici.
ked si vyberiem lekára chodím už len k nemu, alebo sa tam striedajú??
Pani Dr. Nižňanská robí tieto poradne?
Ak nie ona potom koho odporúčate?
Chcem sa tiež spýtať koľko nechávajú prenášať na Antolskej + či robia veľké caviky kvôli cisárkemu?

miluska.h
26. máj 2009

baby nespoliehajte sa na odhad vahy podla ultrazvuku... udajne je tolerancia plus minus pol kila... mne tyzden pre porodom odhadli skoro 3,8 kg a Tomasko sa narodil s vahou 3040 gr 🙂

jasminet
27. máj 2009

baby nestraste, ze to posledne cislo panvy by malo byt 20.
ja mam zapisane 18 v tehu knizke, ale som bola vcera u dr. janaca a ten mi hovori, ze vy ste stvorena na rodenie, vysoka, siroka panva... tak neviem 😀

dadka212
27. máj 2009

ja mám to číslo 22 tak hádam to bude aj tentoraz v pohode 🙂 ale všetci lekári, keď ma zbadajú hneď sa opýtajú na výšku a potom kolko vážilo bábo, keď poviem, tak či bol prvý pôrod bez problémov 😝 toto bábo bude väčšie tak hádam to bude ok 😝

inak včera som aj ja bola u dr.Janáča a bol úplne zlatý 😵

dadka212
27. máj 2009

a ešte mi dr. naordinoval vela sexu a menej jedla (nie preto, že by som ja vela pribrala zatial 7kg) ale aby bábo nepriberalo už vela...

tehula
27. máj 2009

dadka> tebe tu panvu meral Oravec? a kedy asi v ktorom tt?
Hehe, to ti povedal, ze vela sexu? 😝

dadka212
27. máj 2009

Tehula panvu mi merala ešte moja gynekologička na začiatku tehu...tuším som bola v tom 12tt 😝

no dr.Janáč mi povedal, že menej jedla aby bábo nepriberalo a vela sexu nech už ide von 😀 tak od dnes začíname povinne, aspoň si to tato užije pred šestonedelím 😅

jasminet
27. máj 2009

dadka - som si myslela, ze si to bola vcera ty - ja som bola pred tebou, ta v modrom 😀

jasminet
27. máj 2009

inak - k tomu janacovi - baby tu na neho hufne nadavaju, ale aj podla mna bol uuuplne v poho...

inneska
27. máj 2009

dobré ránko 🙂

babulky, tak v piatok tam už oravec bude?? či mu mám radšej zavolať, aby sme sa tam neprehnali... 🙂

tehula
27. máj 2009

inneska< v piatok tam uz bude 😉 aj ja sa chystam

dadka212
27. máj 2009

Jasminet jéj už asi viem, v tých modrých šatách ako keby riflových? 😕 lebo podla fotky by som ťa ťažko spoznala 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre