Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

majkas
2. jún 2009

sorry za preklepy... 🙂

kukenzi
2. jún 2009

ze drahy ide na dovolenku 😀 na sluzobku som chcela napisat

kukenzi
2. jún 2009

majkas, ja viem, ze odchadza 20.6., to som sa ho pytala a ze prichadza 1.7. mi dnes povedala v cakarni jedna baba, ktora ku nemu chodi a ma termin 2.7.

majkas
2. jún 2009

teraz fakt neviem, to by som 2 utorky k nemu este stihla ale potom zase ist k niekomu inemu... a nevies ci ho bude niekto zastupovat?

majkas
2. jún 2009

dobru nocku kuki, idem do hajan

dadka212
3. jún 2009

ďakujeme babulky krásne za blahoželania, ste zlaté 😵

tehula ty ako vieš, že som bola v piatok na poradni? hm? ty si tam bola a neozvala si sa 😠 😀 😀

tehula
3. jún 2009

dadka> no nie som si sto percent ista, ale bola tam jedna brckava hlavicka, co uz brucho medzi nohami vlacila 😀 . Ale to uz som ja behala a hladala kde sa mozem na predoperacne objednat...
Dadi, takze si sla bez epi, ked som to pochopila, lebo ved ty si chcela bez ze vychutnat si to, vsak? 🙂

dadka212
3. jún 2009

Tehula ja som tam sedela a predýchavala slabé kontrakcie, mala som cop a také dlhé červené na sebe 🙂

no aj keby som chcela epi tak mi ju nedajú, lebo keď ma pozerali o 3-tej tak nišť a potom o 11-tej večer na 8 prstov, takže to šlo celkom rýchlo a hlavne to skoro nebolelo 😵

mata1978
3. jún 2009

ahojte babulky, ospravedlnujem sa, ze sa ozyvam az teraz ale skor to akosi neslo, velmi pekne Vam dakujem za gratulacie a zelam vsetkym maminkam cakatelkam aby to mali uz rychlo za sebou a mali pri sebe svoje male poklady a hlavne to vsetko zvladli v pohode. Sme doma 11 dni ale stale to bol kolotoc navstev, co sa uz aj na mne odzrkadlilo ked ze sa mi spravil na ustach herpes. Ziaden oddych a potom to takto vyzera. Som rada, ze ste nezanevreli na Antolsku a naozaj su tam ludia, ktori tvoria perfektny tim a staraju sa nielen o Vas ako o rodicku ale aj o Vas poklad. Ak niekto tvrdi, ze je to na sestonedeli stresujuce tak sa asi iba malo pyta a hanbi sa, pretoze poniektore sme si naozaj drzali brucha od smiechu ako tam bolo veselo a ubehlo to tam ako voda. Chcem sa podakovat celemu tymu ludi, ktory mali 19. maja dennu sluzbu na porodnici, pretoze tu podporu, ktoru mi dali som naozaj potrebovala a pomohli mi priviezt na svet krasneho anjelika. Patri im velke DAKUJEM. A hlavne doktorovi Havaldovi, ktory je fantasticky doktor a tak isto aj clovek. 😵 😀

kukenzi
3. jún 2009

no co katky, uz mate po????

henessi
3. jún 2009

Ahojte,chcela som sa spytat,ak budem mat sekciu tak bude moct byt pri mne priatel?

kukenzi
3. jún 2009

henessi, podla mna pocas samotneho cisaraku asi nie, ved to je normalna operacia, ale potom uz ano.

tehula
3. jún 2009

Dadka: zavidim, ze to uz mas takto rychlo za sebou 😉
Mata: gratulujem k Marcovi, pridaj potom nejake fotky ked budes mat chut

Kukenzi: neblbni, Katrin ma nemoze predbehnut 😀 hehe, ja asi fakt budem nakoniec prenasat, aby som si tie bolesti pekne uzivala. Dnes je den top, neviem sa odlepit zo zachoda 😠 davaju aj tak klistyr, neviete?

Henessi> neviem, ale asi je aj rozdiel, ci sekcia v spinale, alebo v celkovej anesteze. Ale mimi mu potom urcite ukazu. Neviem, ci moze byt pri zakroku

terezka044
3. jún 2009

hennesi pri zakroku byt nemoze, je to operacny zakrok a pri tom nemozu byt pritomne ine osoby ako lekari atd.

akejka
3. jún 2009

dadka gratulujem k maličkej. Na to, mala si dosť dlhý pôrod, ale super, že kontrakcie neboli až tak bolestivé...a hlavne nie až tak časté...to si fakt EPI vôbec nepotrebovala...
mrzí ma tá skúsenosť s dr. Hammerovou, odrodila aj mňa, ale ja som s ňou bola spokojná. Vtedy bola ešte sekundárna dr. pod dohľadom iného lekára a zachránili mi život - samozrejme aj malej urgentnou sekciou...takže toľko moje zážitky s ňou...

kukenzi
3. jún 2009

tehula, oni sa ta spytaju, ci klystir potrebujes, ci si bola na toalete. a teda ked predbehne katrin teba, co mam vraviet ja? a navyse druhorodicka.

katrin79
3. jún 2009

ahojte, kukenzi tak neviem aka druha Katka, ale ja som doma stale, nic nove, akurat som celu noc nespala, som sa prechadzala po byte a o tretej v noci pocitala v kolkych oknach sa svieti v panelaku oproti 🙂 zabavka jak naozaj, stale ma priserne bolelo podbrusko a krize si uz ani necitim, ale inak sa nic nedeje...

katrin79
3. jún 2009

kukenzi a ty si bola vcera u Havaldu a nic? krcok stale zatvoreny? ani na centimetrik otvorena si neni?

kukenzi
3. jún 2009

katka1981, ci sa mylim? ta bola otvorena vcera na 2cm

akejka
3. jún 2009

henesi - pri sekcii musí priateľ počkať vonku na chodbe...pustia ho odfotiť mimi, keď ho budú vyšetrovať, umývať...ale aj na chodbe bude počuť plač bábenka
😉

kukenzi
3. jún 2009

katrin, nevravel, ze som otvorena, takze som urcite konzerva

katrin79
3. jún 2009

pisem jak hotentot, malo byt, ze neviem ako je na tom druha Katka /nie aka/, jasne ze viem ktora 😀

kukenzi
3. jún 2009

katrin, esteze tak, takze tam malo byt namieso aka, ako. uz kukenzi chapenzi 🙂 😉 ona si vysnivala jeden z moznych terminov 3.6., tak mozno jej to vyjde.

katrin79
3. jún 2009

zienky, otazka: potrebujem do tasky na porod aj zupan? alebo ten si beriete do druhej tasky uz na izbu?

katrin79
3. jún 2009

kukenzi: no mozno uz je katka v nemocke, ved vecer este umyvala dlazky, mozno jej to pomohlo rozbehnut 🙂 hadam by som mala aj ja ist nieco robit, zeby som zacala okna umyvat? 😀

henessi
3. jún 2009

Dakujem vam 😉. A davaju aj nocne kosele alebo nejake veci ked nastupim do nemocky,aby som si nebrala zbytocnosti,Vdaka

certica
3. jún 2009

dadka, gratulujem 😎 . celkom interesantny porod 😉

katrin, dlazky treba umyt aj mne, kludne nabehni 😀

kuki, neukazuje ti to tu nejaky nizky tt, ked mas uz o 10 dni tp?

kukenzi
3. jún 2009

katrin, ja si ho beriem na izbu, ale niektore ho vyuzili uz pri porode, takze je na tebe.

kukenzi
3. jún 2009

katrin s oknami teraz opatrne, moja hyperaktivna sesterka mala malu pekne otocenu hlavickou, den pred porodom, mozno aj v den porodu to bolo, umyvala okna a mala sa jej pretocila, takze namiesto prirodzeneho porodu mala sekciu.

henessi, ak maju ciste, tak ti koselu daju, ale stane sa, ze nemaju, tak si pre istotu zbal svoju.

kukenzi
3. jún 2009

certica, nie. v piatok mi konci 39tt a bud. piatok 40tt. takze ukazuje presne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre