Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

kukenzi
4. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem katuske 😵

katrin79
4. jún 2009

baby, pamatate jak tu furt stresovala, ze sa boji, ja som taka vytesenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, asi nebudem ani spat 🙂

kukenzi
4. jún 2009

no katka vyzera, ze mala fantastikus porod, ked uz by sla aj poupratovat 😀 vtipnaaaa 😀 a tak sa bala nastrihu.

kukenzi
4. jún 2009

zeby som zacala aj ja stresovat, aby som mala taky fantasticky porod? 😀

katrin79
4. jún 2009

presne, furt len o tom hovorila, ako ju budu strihat a zasivat a ako nebude moct potom normalne existovat a pozrime sa....

kukenzi
4. jún 2009

a nasli jej teda volne miesto?

katrin79
4. jún 2009

kuki: tak urcite hej, ked porodila, snad nie je na chodbe 🙂 ved v priebehu dna urcite nejake maminy prepustili

kukenzi
4. jún 2009

katrin jasne, to bol for 😀

inneska
4. jún 2009

gratulujem aj ja katke a vítam na tomto svete aj sophinku...nech sú zdravučké 😵 a tešíme sa 🙂

certica
4. jún 2009

no, vymyslala kadejake scenare, dokonca chcela, aby som bola ja jej porodnik 😀 . a aha ju 😉

skovka
4. jún 2009

Aj ja dodatocne gratulujem Dadke, Hav aj Slnecnici. Dadka aj Slnecnica, zda sa, ze ste mali celkom rychle porody, a vsetko slo hladko.. Moj porod bol tiez pomerne rychly a uz si na bolesti ani nespominam, dokonca ani sitie uz necitim, takze babule ktore to este len caka - ziadne strachy, tento rok sa rodi rychlo a bezbolestne 😉 😵
Katke moc gratulujem a tesim sa na fotecky.

emjee
4. jún 2009

jeeej katke gratulujem 🙂 este sme v noci preberali take netypicke priznaky, ci uz je to ono alebo nie a ono to bolo ono 🙂 teda sophinka 🙂

tehula
4. jún 2009

gratulujem Katke1981 k Sophinke. Juj, tak ta moze ist reklamu robit EPI NU, uz si hlavu trieskam, ze som si to nekupila, Ked ma bobros zradi a dopara sa pri mojej mikro dcere, tak .... 😠
Ale aj tak, uz to chcem mat za sebou.

a inak to ma tesi, ze je taky natresk, dufam, ze nas pustia potom co najskor domov.

Katrin, predpoved od stredy je hruza, ze zas 28stupnov. Podme rodit, kym sa da dychat 😀

janne6969
5. jún 2009

Ahojte.
Tak oficialne gratulujem k novym babatkam. Katka mala super porod. Juj kazdej by som taky dopriala.
Ja zacinam mat strach ani nie tak z porodu ako zo sitia. Citala som co Dadka pisala a normalne mi az zle zostalo. Ja nechcem sitie ☹

katrin79
5. jún 2009

tehula: to vazne? zase maju prist velke tepla? to nic pre nas, mne v tom teple hrozne puchli clenky, teraz to je super a ked si predstavim, ze znova to zacne....no idem dohovarat malej 😉
daj vediet, co nove na poradni?

janne6969
5. jún 2009

Aj ja som bola v tom telpe ako balon. Teraz je to ovela lepsie. Tak to aby som do stredy porodila 😅
Ale v pondelok na poradni sa s dokim hadam nejako rozumne dohodneme, ze to chcem uz mat za sebou 😅

kukenzi
5. jún 2009

ahojte,

som myslela, ze ked dojdem, tak uz bude lauruska na svete. katrin ako sa citis?

takze vsetky do stredy rodime? 😀 a nejake znamenie nebudeme mat, aby sme sa tam spoznali?

ja som taka rada, bola som dnes u zubara a tak mam cely chrup pred porodom v poriadku, jupiiii 😵 , ale ked som prisla domov, tak sa maly na mna ani pozriet nechcel 😔 , on urcite nieco citi, pretoze som mu vysvetlovala, ze ja pojdem do nemocnice po sestricku, budem tam spinkat a on bude doma s babkou a ocinom ... spaval cele noci 11-12h a teraz spi sotva 8hodin a pyta sa k nam do postele 😕 , taketo som teda nepoznala... no som zvedava, ci ma spozna, ked sa vratim z porodnice a este aj s "votrelcekom" do zabehnutej domacnosti ☹

katrin79
5. jún 2009

kuki: tak laure by som dnes neodporucala, aby sa narodila, ma totiz meniny a to jej nemozem urobit, ze by mala v jeden den oba sviatky 😉

kukenzi
5. jún 2009

katrin, prave som sa chystala napisat, ze dnes herecka oslavuje meniny, nech este den pocka

kukenzi
5. jún 2009

ja som povodne zvazovala lenku, ta mala vcera meniny a bala som sa, ze budem prave vtedy rodit... no uuuups a este o porode ani chyru ani slychu

katrin79
5. jún 2009

no ja som tiez mala dilemu, lebo vsetky mena co sa mi pacili boli v juni, tak ja za to nemozem, ze to takto blbo vyslo, hadam sa na mna nebude za to hnevat....inak dnes sa citim uplne super, nic ma neboli, takze dnes sa rodit nebude isto, aj v noci som celkom dobre spala...lekar sa trosku sekol, dufam, ze ked pojdem v utorok na poradnu mi nepovie, ze sa krcok znova zatvoril, ma porazi 😀

katrin79
5. jún 2009

som zvedava s akou info dojde tehula , dufam, ze si ju tam rovno nenechaju ako katku vcera

janne6969
5. jún 2009

To sa hadam nestane. Takze v stredu sa vsetky vidime na sale 😀 a skupinovo rodime.

janne6969
5. jún 2009

Idem si ja niekam na obed. Mam chut na palacinky 😝

kukenzi
5. jún 2009

tehula ma o kolkej poradnu?

kukenzi
5. jún 2009

inac ja mam odvcera taky suchy drazdivy kasel, tak som volala dokine, co si na to mozem dat, lebo nechcem, aby sa to rozsirilo, tak vraj mucosolvan, lebo neobsahuje alkohol, ale v lekarni mi dali hedelix, tak si davam ten.... to len aby som nemala cele tehu v pohode, tak sa to na konci musi dobabrat 🙄 ... prve sa nedobabralo za cely cas... no nic, musim ist rodit bud. tyzden na beton, lebo sa zacina na mna lepit vsetko ako na katku1981 😖

katrin79
5. jún 2009

janne: no sa mas, ze palacinky 😉

katrin79
5. jún 2009

tehula vravela, ze dnes rano ide na poradnu, tak cakam, ze sa kazdu chvilu ozve
inac kuki mam pocit, ze ked zacinas mat vsetky mozne choroby, tak to je zaciatok porodu, kukni na katku, ta mala asi vsetky choroby ku koncu 🙂 ale neboj, hadam to prejde, ked len kasel tak to by ti mal hedelix pomoct...no bodaj by si mala pravdu, ze v stredu hromadne rodime, to by bola aka sranda 🙂

akejka
5. jún 2009

katka gratulujem 😉 Aký mala pohodový pôrod, na to, ako stresovala...to je zaujímavé 😀
Čakáme na 😉 podrobnosti z priebehu pôrodu, držte sa

majkas
5. jún 2009

ahojte,

jeej katke gratulujem k malinkej Sofinke, mam pocit ze ako si to odzila pred porodom, tak o to pohodovejsie to bolo 🙂

ale vsimate, ze posledne dojmy z porodov su len pozitivne?

katrin, kuki, janne tak to som teda zvedava na tu stredu, potom dajte vediet 😀

hej a o mneme neviete nic? asi to uz ma tiez za sebou, ked v utorok mala nastupit do nemocky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre