• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

12. októbra 2017 
katrin gratulujem -)

a čakám netrpezlivo na mneme :wink: a katku :wink:
8. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, ja som prve tehu mala presne na termin a doki sa aj teraz vyjadril, ze ked prve na termin, tak ani to druhe nebudeme ponahlat
8. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a mneme podala nejake spravy?
8. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte je tu niekto kto chodí do poradne k pani Lipovskej?
8. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chodimk Rozenbergovy :slight_smile:
8. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli...prednáška je na are o 14h :slight_smile:

kuki...tak si ma teraz trochu potešila, ja moc nechcem, aby to bolo skôr, pár dní pred termínom môže byť, ale teraz ešte ee(koli DNP) :slight_smile:

dendi...ja chodím k oravcovi :slight_smile:
8. jún 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuki, diky za ciselko, posielam ti svoje v IP, daj vediet, ked budes rodit :grinning:

Ja sa len modlim, nech neprenasam :confounded: Som teraz cely byt povysavala, povytierala, brucho jak kamen, boze, nech sa cosi uz deje, lebo vyletim z koze :angry: :grinning:

To ani nehovorim, ze muz bol "zaneprazdneny" cely vikend, ze durime malu von a niiiiiiiiiiiiiiiic :grinning:
8. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin: gratulujem k Lauruske :slight_smile: to muselo byt super rychle, ked si este vcera vecer bola tu na MK :slight_smile:
8. jún 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, ja uz mam dnp splnenu, na materskej som do 30.4. a este mi ziadne rozhodnutie neprislo, prave tam vyvolavam a nezdvihaju, predpokladam, ze pockaju na RL, aby si overili, ci som splnila z dnp podmienku 270dni do porodu, lebo zo zamestnania uz narok mam. ty potrebujes dokedy vydrzat ako kinderko?
8. jún 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som dnes upratovala ako besna, aj vsetky kvety som osprchovala a nic :grinning: :rolling_eyes:
8. jún 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki...mne 270.deň uplynie 23.6., teda 24.6. už môžem rodiť :grinning: ja to budem mať len tak tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vraj dokial nebudú vedieť, či mám nárok na materské z DNP, tak mi nemôžu poslať materské ani od zamestnávatela, tak ak to do konca júna nestihnem, tak budem mesiac bez peňazí :unamused: vyplatia mi to potom všetko naraz v auguste
8. jún 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki...aj ja dnes upratujem, ale len tak lajt, ešte nechcem rodiť, ked už budem môcť, tak sa to toho opriem :grinning:
8. jún 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, jasne, ani mne nedaju ani zo zamestnania, az naraz, hoci som mala 270dni z dnp 17.5. a stale tam moj RL nemaju aj tak asi na neho cakaju. idem tam este raz zavolat. ja uz nemam ani rodicak ani matersku a neviem, kedy to dostanem, ale neva, aspon pride viac bubakov naraz, uz sa tesim, po tej almuznovej rodicovskej si prilepsim a aspon trochu sa priblizim k platu z prace.

... ale strasne sa tesim, ze kvôli životnému minimu sa zvýšia niektoré dávky. Prídavok na dieťa od januára o 74 centov, rodičovský príspevok od septembra o 5,55 eura.... sa pojdem zrovna opit :rolling_eyes: ... toto je ozaj vysmech vsetkym zenam matkam :pensive: :frowning2:
8. jún 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki...asi budú čakať na ten RL...ja som sa síce s tou tetou odtial dohodla, teda ona mi to navrhla, že aby som toho 24.6. prišla sa ukázať, že som ešte neporodila a tak mi vzniká nárok :slight_smile: tak tam prídem , vystrčím bruch a dostanem prašule :grinning: :grinning: či to tam potom nahodí, aby mi tie peniaze prišli a dodatočne jej donesiem RL...uvidím, ale počítam aj s tým, že peniazky neprídu :slight_smile: mesiac to vydržíme :slight_smile:

a o tých almužnách ani nepíš, je to na hanbu sveta...74 centov si môžu strčiť... to mi má pomôcť?? to mám na 3 plienky, ktoré mi mrňús ototo za pol dňa, možno ani to nie...a rodičovský by mal byť aspoň ako minimálna mzda, z toho sa nedá vyžiť :rolling_eyes:
8. jún 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, ved to ma napadlo sa tam prist ukazat, ale neviem, ci to stihnem a hlavne kedy by som sa tam trepala. stale mi to nezdviha, mozno je na dovolenke, lebo doteraz mi to hned zdvihla.

ved to, ze sa staras o novych volicov a nikto ti neda ani min. mzdu :frowning2: clovek odvadza dane ako blb, ma vysoku skolu, ovlada cudzie jazyky, ma odpracovane nejake roky a ma tolko, co hocijaky cokoladovy, ktory v zivote statu neodviedol ani cent, rodi od 14r. :rolling_eyes:
8. jún 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki..no šak uvidíme, ako to bude nakoniec...a tiež sa vcelku teším, ked by mi to prišlo naraz tie materské...hádam by sa z toho dalo potom aj niečo odložiť(ked prídu tie horšie časy s rodičákom :rolling_eyes: )

možno by sme mali aj normálne príspevky, príplatky, prídavky...ale ked to tamtí čierni zneužívajú a rodia ako na páse(česť výnimkám)...je ich ako hadov...a potom mi obyčajní ludia na to doplácame :rolling_eyes: prídu im prídavky na 10 detí a všetko to preslopú, prefajčia...a netrápi ich, že detiská nemajú čo jesť...hlavne že oni sú spokojní :angry:
8. jún 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som kuk tabulku junoviek a katrin79, ze dlzka porodu 45minut :astonished: :dizzy_face:
8. jún 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw, to aj ja chceeeem, taký krátky pôrod :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli... ktory den chodis rozembergovi? ja som u neho bola vo stvtok rano, srasne mily doktor.

kuki... fakt dobra dlzka porodu a tebe sa este nechce rodit? :slight_smile:
8. jún 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gertka, praveze ja by som rodila, len co uz s mojou tvrdohlavou dcerou :sweat_smile:
8. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuki> kde si nasla tie dlzky porodov? To som nepochopila, ze kde v junovkach.

Ja som dnes makala jak sroub, potom bola peso v meste a riadne sa nachodila.....ked to uz dnes nepojde von, tak aspon zalomim spankom spravodlivych :grinning:
8. jún 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gertka ja chodim k nemu tiez vo stvrtok a asi okolo 10-11 som tam bola minule a tento stvrtok tiez.Stretneme sa tam ? :confused: :slight_smile:
8. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki... tak dufam, ze ten moj last action hero v bruchu tvrdohlavy nebude. okrom toho ze sa mrvi doslova ako voš pod chrstou a mal by byt tvrdohlavy po tatovi...tak neviem asi do konca jula neporodim :grinning:

tehula...uz sa snazis vystrnadit von?

inak dnes som sa v lekarni dozvedela, ze tymian podporuje kontrakcie ale jeden caj tomu nepomoze a v skorom tehu to moze sposobit potrat.
8. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli... ja chodim dr. jancokovi on robi vo stvrtok od 8-10 ale min tyzden ma vysetril dr. rozemberg lebo mal moj dr.po nocnej. este neviem ci pojdem sama alebo ma dovezie mm a hlavne o kolkej a neviem ci pojdem na uz vo stvrtok alebo az v pondelok.
8. jún 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku kinderka :wink:
8. jún 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
8. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
So smutkom ale aj radostou vam oznamujem, ze mi dnes skoncil dovolenkovo-poznavaci pobyt na Antolskej. Tak som bola znicena ked som prisla domov, nevyspata, ze len co som prebalila a nakojila malu, zalilao ma tolko energie, ze som stihla vysat, upratat, a neviem co mi zas strasi, ze furt musim nieco robit. Mam vela zazitkov a len co budem mat viac casu, tak vam napisem. Zajtra k nam pride na tyzden maminka, tak sa chcem venovat aj jej ale najdem si cas aj na Vas, aby som Vam vsetko popisala. Len v skratke, porod uzasny, pobyt na Antolskej skvely a moje dievcatko - najlepsie a najkrajsie na svete.

Katrin79 ma krasnu Lauru, - malinke uska, malinky nostek, strasne sa podoba na Katku. Mala nenormalne rychly porod, ale ved vy o tom asi viete. Ja som ju dnes konecne videla osobne aj s jej krasnym pokladikom.

Prosim sestricku Majku, aby mi napisala IP.
8. jún 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka este raz gratulujem a tesim sa na tvoje zazitky :slight_smile:
8. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeje kati, tak som najpv citala ip, az teraz kukam, ze si hodila nejake pismenka aj zdes :wink: . som na teba pysnaaa! :grinning: drzte sa :slight_smile:
8. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok