Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

tehula
10. jún 2009

kuki, myslela som si, ze to s plucami daco bude akoze trening, lebo vlastne zacinalo to az v 8mesiaci....

..no ja by som asi sla domov na reverz. Nemozu tam nikoho v takych podmienkach drzat 😠

janne6969
10. jún 2009

Fiha, tak dufam, ze na Antolskej nepomrzneme 😀

majkas
10. jún 2009

ahojte,

sa hlasim ze az na gyn vsetko vybavene a este sme sa aj po meste poflakali 🙂

a kde chcete zmrznut? na antolskej v takom teple? len aby sme o studenu vodu este neprosili 😀 aj ked na kontrakcie asi nic moc ale na osviezenie... 😀

baruskah
10. jún 2009

Ahoj...
majkas, to si toho postihala vela, ja uz vobec nic nevladzem. najradsej by som spala...
no ved uvidime, neznasam studenu vodu...

majkas
10. jún 2009

barus ja mam take dni ze nevladzem nic a potom zase opak
a ked sa ti chce spat tak si proste pospi, ved potom uz toho vela nenaspime 😉

baruskah
10. jún 2009

majkas, to mas pravdu. len my s manzelom tak dokazeme prespat cely vykend....a ked spim, tak vobec nic neurobim....esteze stale niesu horucavy.....aspon to..
😎

majkas
10. jún 2009

no sak ked mas tasku do nemocky zbalenu tak mozes spat kolko sa ti ziada 😉

baruskah
10. jún 2009

az dnes som bola naposledy u svojho gynekologa, tak neviem co mi treba na antolsku, cosi som nasla na nete, veci nachystane a uvidim co este pridam alebo uberiem...buduci tyzden idem uz na poradnu do nemocnice, tak snad tam sa dozviem, vsetko, aj za tie cvicenia a prednasky....stale mam pocit, ze to nestiham vsetko....

tehula
10. jún 2009

no ak sa zajtra neozvem, tak je to tu. Strasne bolesti ma chytaju.....idem pozerat, ci sa to nejak zacne opakovat 😲
Dnes by som rodit nechcela, strasna unava na mna dolahla, nohy mam jak drevene, ledva sedim

kukenzi
10. jún 2009

tehula, cakaj ma, nikam bezo mna nechod 😢

baruskah
10. jún 2009

kuki,ja ti tak zavidim, ja este 4 tyzdne, cele tehotenstvo sa mi nezdalo take dlhe ako tieto posledne tyzdne....

kukenzi
10. jún 2009

baruska v prvom tehotenstve boli posledne dva tyzdne nenormalne dlhe, teraz je to v pohode, hoci odkedy viem, ze som otvorena, teda viem to odvcera, tak som ako na ihlach a toto cakanie je strasne.

majkas
10. jún 2009

baruskah uz len necele 4 😉 ja uz tiez odpocitavam, sak sme na tom rovnako ja mamlen o 1 den skor termin 😉

kukenzi
10. jún 2009

a hlavne viem do coho idem a s najvacsou pravdepodobnostou uz ani EPI mi nedaju ☹

baruskah
10. jún 2009

ja som sa stale nerozhodla,uvidim ked budemrodit, ci si dam alebo nie....neviem do coho idem, ale maleho sa uz neviem dockat....dnes som bola u lekara a krcok mam na 100% uzavrety...robil si srandu, ze ako na zaciatku tehotenstva, tak snad nebudem prenasat...

inneska
10. jún 2009

ahojte 🙂

tak prednáška za mnou, zaplatené ešte neni..uvidím, čo povie oravec...vraj mám hraničnú hodnotu zrážanlivosti(???), tak neviem, či mi ju vôbec budú môcť pichnuť..no ako keby som rovno nevravela oravcovi, že to nechcem 😀 😀
no ale uvidím, čo doki na to 🙂

inneska
10. jún 2009

kuki..a prečo by ti nemali dať EPI? 😕

kukenzi
10. jún 2009

inn, lebo ja som bola vcera otvorena na 2-3cm a druhorodickam sa prave vtedy picha epi, aspon tak to vravela ta anesteziologicka. ja sa uz len modlim, aby to bolo aspon rychle a nevycerpavalo ma to zbytocne... prajem si porod ako katrin 🙂

inneska
10. jún 2009

kuki...tak toto na prednáške nevravel, spomínal len že sa to pichá ked je žena otvorená na 3-4cm...a šak sa pýtal, kolko je nás tam 2rodičiek..a nič nepovedal 😒
spýtam sa spolutehulky, ako je to u druhorodičiek s epi, je tiež anesteziologička 🙂

a to si všetky želáme pôrod ako mala katrin 🙂

kukenzi
10. jún 2009

inn, spytaj sa prosim, ja som sedela rovno vedla anesteziologicky a vravela, ze sa to picha pri 4-5cm a u druho a viacrodiciek pri 2-3cm... dufam, ze ma potesis 🙂

inneska
10. jún 2009

kuki, tak je to tak ... druhorodičkám sa pichá pri 2-3 cm otvorení 😅

kukenzi
10. jún 2009

inn, no nepotesila si ma, tak mne ostava len dufat, ze to bude rychle ako u katrin 😅 a idem sa na to hadam vyspat. vcera som sla do postele po 22h a zaspala o 3h, tak ak sa to ma aj dnes opakovat, tak smaram radsej do postele. ale poprsalo, tak sa bude hadam spat lepsie, vcera mi bolo strasne teplo 😝

tehula
10. jún 2009

Kuki neboj, bol to plany poplach, nerodim 😠 Zato sa mi pusta mleko 😀 😀 😀 som v soku normalne 😅 Inak spis asi ako ja, otras

inneska
10. jún 2009

idem aj ja spať...to cestovanie do BA ma vždy strašne zmôže 🙄

tak sa dobre vyspite 😉 dobrúúúú 🙂

zuzkad
10. jún 2009

Ahojte kocky,

neviete mi poradit kedy sa chodi na klbiky ?? Su tam pondelok a stvrtok ?? alebo utorok a stvrtok ?? Ako to tam prebieha ??

monuska143
11. jún 2009

Ahojte,
Prosim o radu. Chcem rodit na Antolskej ale este nikdy som tam nebola. V piatok ideme s manzelom prvy krat. Neviete mi poradit kam ist? Moj doktor mi povedal - ,, Pridete tam a poviete ze tu chcete rodit", ale podla mna to nie je take jednoduche... ☹
Dakujeeeem!!!!

kukenzi
11. jún 2009

monuska, tak ako povedal tvoj doktor, pojdes do poliklinikovej casti na prizemie a tam si sadnes pred niektore dvere, ked ta zavalaju dnu, tak im len povies, ze si tam prvykrat a to je vsetko. zober si so sebou moc.

tehula
11. jún 2009

ahojte tehulky
kuki, stale nic? 😖 Ja tiez zatial v jednom kuse. Zajtra idem na poradnu, tak sa modlim, nech som aspon otvorena trosku.

Volala mi pred chvilkou Katrin, vsetky vas zdravi z nemocky, zajtra uz pojdu asi domov 🙂 Juj, tak na nu furt myslim

susy
11. jún 2009

tehu a ku komu chodis?

tehula
11. jún 2009

susy, k Oravcovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre