Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

majkas
14. jún 2009

mneme dik a aj vy si uzivajte rodinkovsku pohodu s malinkou😉

kuki tak drzim palce, ak to uz je ono, tak nech to preehne co najrychlesie a najbezbolestnejsie 😉 budeme cakat na spravy

majkas
14. jún 2009

ninimimi dik za povzbudenie, dufam ze aj nam s malou to dobre dopadne

majkas
14. jún 2009

katrin, malinka je krasnucka, este raz gratulujem

tehula
14. jún 2009

Holky, kukine sa narodila Natalka 13.50, 52cm a 4000g. Juj, tak predsa a jaky vcelku rychly porod to bol.
Dufam, ze coskoro idem za nou rodit. Dnes sme behali cely den, som sa ledva dovliekla domov, boli ma cele ja. Ale isla som vam hned napisat novinku. Tak hadam sa dcera umudri. IDem sa vystret, trochu vydychnut.

certica
14. jún 2009

🙂 jeej kukenzi, taak sa tesim, ze ste ma posluchli 😀 . gratulujeme srdecne k malej-velkej slecinke. fakt slusne miery 😎 a rychly navrat domenko

majkas
14. jún 2009

kukenzi gratulujem 😉 velku slecnu mas a ozaj to bolo rychle sak si este o 9 konikovala 😀

zelam vela zdravicka, vela mliecka a co najskor ench ste doma a tesite sa komplet rodinka 🙂

majkas
14. jún 2009

tehu dik za zvestovanie novinky a teda nech sa aj ta tvoja uz umudri 😉 aj ked este mas nejake tie 3 dni do oficial terminu 🙂

inneska
14. jún 2009

jééé...kuki gratulujem k natálke 😵 😵 😵 to fakt bolo šikovno odrodené 😀 😀 aj my chceme tak rýchlo 🙂

tehulka..nech to už máš aj ty za sebou 😉

katrin79
14. jún 2009

no super, tak kuki to uz ma za sebou, tehula ty prosim ta dohovor malej, ze teda nech uz sa ponahla na svet, laura sa uz tesi na kamosku 😉

inneska
14. jún 2009

majka...som zvedavá, ako sa tu my budeme predbiehať, ktorá skôr porodí 😀 máme po sebe termíny 😉

katrin79
14. jún 2009

zienky, tie co ste boli v soc.poistovni nahlasovat babatko mozete mi prosim povedat kam treba ist? a treba aby som sla osobne, alebo to vybavi aj manzel? viem, ze soc.poistovna je na zahradnickej pri justicaku, len neviem kam tam treba ist a co mi treba

inneska
14. jún 2009

katrinka...musí prísť nejaká blavačka, ja ti neporadím 😅

tehula
14. jún 2009

dievky, ja stale nic. Muza som este vyhnala na bowling, ze dnes to zasa asi nebude 😀 Prave som dovarila super segedin, tak bude na 2dni co jest a uzijem si to, kym este nekojim. Inak mne sa brutal pusta mlieko, tak hadam s kojenim problem mat nebudem.

Inak Kukenzi mi pisala uz okolo pol tretej, cize predpokladam, ze porod bol malina a ona fresh jak nikdy 🙂 Len sme behali vonku a potom aj konik blbol, tak som vam napisala az podvecer.

Katrin, ved to, uz nech je to za mnou, pustila som si Lets Dance, ze hadam by som malu nan vydurila ako ty Lauru pred tyzdnom 😀 , inak ho vobec nepozeravam.

tehula
14. jún 2009

a so socialkou zial poradit neviem, aj ked som z BA, ale ved viete, ze sama som zistovala, co a ako. Inak papier mi uz dosiel, tak snad aj peniaze budu chodit

katrin79
14. jún 2009

tehula: no moja mala pred tyzdnom veru na lets dance zareagovala, takze ti drzim palce, nech sa to podari aj tvojej malickej 😉

susy
14. jún 2009

Ahojte. My sme dnes boli u našich pozriet na hodoch. chvilu som vždy sedela a vždy nejaky ten mokry fliačik na sukni, tak sme blbli, že možno aj plodovka 😀 . Ale nič iné makré neboloooo 😖

kukenzi gratulujem k miminečku 🙂

inneska
14. jún 2009

ahoj susy 😉 v júlovkach už máme aj dvojičky dievčatká na svete 🙂 a zopár adeptiek na pôrod 😀 a necvrklo ti, ked si mala mokro?? 😀

katka1981
14. jún 2009

mneme, ty sa na seba podla fotky vobc nepodobas, v realiy si stokrat krajsia, ja by som ta nespoznala. Ani ja vobec nestiham nic. Dufam, ze ta brusko boli cim dalej menej a ze Martinke sa dari, Drzte sa!!!

katka1981
14. jún 2009

Katrin79, ak budes mat nejaky problem, napis sestricke Majke, ja s nou malu konzultujem vzdy ked sa da, napriklad malu bolieva brusko a trapi ma to, lebo inak je tichucko a spinka a je pokojna, snad sa to cim skor upravi. Drz sa nech ta kojenie uz netrapi.

katka1981
14. jún 2009

Dobru noc vsetkym a bezbolestne porody prajem!!!

majkas
15. jún 2009

ahojte,

katrin ja ked som tam bola naposledy tak teta povedala ze treba odovzdat rodny list pre nemocenske oddelenie-to ti vyplaca matersku a potom treba aj jednu kopiu pre dochodkove poi + vypisat registracny list FO a este nejake vyhlasenie ze sa staras o baby. a vsetrko mozes odovzdat na podatelni na tej zahradnickej takze je podla mna jedno ci tam pojdes osobne ale to zanesie manzel, akurat by som si nechala podisat kopie ze ti to prevzali aby si mala nejaky doklad

ved ked si nie si ista tak tam zavolaj oni celkom ochtne vysvetluju akurat je niekedy problem sa dovolat 🙂

inn to som aj ja zvedava ze ktora porodi skor 🙂

marika6
15. jún 2009

prosím môžte mi niekto povedať, ako je to na Antolskej ked je cisársky rez-celková anestéza.
Prinesú Vám dieťa na priloženie ked sa zobudíte po narkoze, alebo až po xy hodinách?
Tiež, či bábetko môže ísť pozrieť manžel, ked žena ešte leží po narkoze?
A či vám po sekcii dávali na brucho neviem ako sa to správne povie - jednoducho nejakú záťaž, aby sa maternica sťahovala.
Ďakujem

dendulka999
15. jún 2009

No baby čítam že všetky máte potom a ja stále nič.........
Zajtra idem asi na príjem...

tehula
15. jún 2009

dendulka> mas niekoho kontretneho za porodnika vybrateho?

mneme
15. jún 2009

kukenzi veeelkeeeeeeee gratulacie k natalke 🙂

kati, cau, pozdravujem aj malu sofi. brusko je kazdym dnom lepsie a lepsie, fakt som neverila, ze sa to bude tak rychlo hojit. sice som trochu menej fyzicky vykonna, ale inak vsetko zvladam aj pri tom mojom zivom poklade.

katrin, socialku som riesila prave dnes - fotokopiu rodneho listu kvoli vyplacaniu materskeho treba predlozit na zahradnickej 135 - to je az pri slovanete. nemusis tam ist, moze to vybavit mm, alebo to staci poslat postou - tak som to urobila ja. okrem toho sa este do socialky treba prihlasit kvoli dochodkovemu poisteniu, formulare si mozes stiahnut z netu (v sekcii zivotne situacie, starostlivost o dieta) a to zase treba zaslat s dalsou kopiou rl na zahradnicku 31. tych papierovaciek pri narodeni babatka je tolko, ze by z toho aj normalneho cloveka chytilo baby blues 😒

marika, ako je to so sekciou v celkovej narkoze neviem, ja som mala spinal. babatko mi doniesli cca. 2 hodiny po prevoze na izbu na prilozenie, manzelovi ho este v ten den ukazali sestricky cez sklo. mozno ak mas planovanu sekciu, moze byt muz na chodbe a babatko mu daju aj do ruky - to neviem. a ta zataz, ktora sa dava na brucho - to je vrecko s pieskom 😉 drzim palce 🙂

kukenzi
15. jún 2009

ahojte,

len na rychlo zhrnutie:

prvy porod 15,5h, s epi, s nastrihom.

druhy porod 5,5h, bez epi, bez nastrihu. silne bolesti 50 minut.

marika6
15. jún 2009

dakujem za odpoved, nejak podvedome som vedela že je to vrecko s pieskom, ale nechcela som trepnuť nejakú blbosť. A teda dávajú ho??
Takže s tými babetkami to neni tak ako na Kramároch, že aj ked žene nevládze manžel k nemu môže chodť na novonarodenecké

skovka
15. jún 2009

Mneme, kukenzi aj katrin veeeelmi gratulujem k babenkam, nestiham uz moc konikovat ale obcas mrknem na stranku ake nove maminy mame. Pridajte fotky hlavne, som zvedava 🙂 Katrin Laurusku som videla, to je taky maly spuntik, zlata 🙂
A tehula drzim palce, nech uz je to cim skor tu 😵

gertka
15. jún 2009

kuki...gratulujem k Natalke, tak si mala krasny porod a teda malicka pekne narastla v brusku 🙂 nech poslucha a rychlo si na seba zvyknete....

katka1981
15. jún 2009

jupi, gratulujem kukenzi!!!!!!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre