• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

5. novembra 2017 
a ja zas by som uz chcela malu mat pri sebe ale rodit ee :frowning2: :grinning:
26. jún 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka...ale nejako z teba musí výjsť :wink: neboj to zvládneš :wink:
26. jún 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas, tak to je dost dobry napad :grinning:
26. jún 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi ze? som uz dneska aj rozmyslala ze jak to ta priroda zariadila ze sa rodi v bolestiach, nemohli by sme radsej sediet na vajickach a potom sa male vyliahne? :grinning:
26. jún 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas, ale vytlacit tolko vajicok je asi vacsia bolest ako vytlacit jedno babo :grinning:
26. jún 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki, sak len jedno vajicko a to by som strazila jak oko v hlave :grinning:
26. jún 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vajicka by boli male, aby akurat presli a potom by rastli ked by sme na nich sedeli :grinning:
26. jún 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas, aha, ale to by si musela take male vyjicko, ktore by pri sedeni rastlo, aby si mala take krasne male babatko
26. jún 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy...šak sme neni sliepky, aby sme vajcia znášali :grinning: :grinning: :grinning: dosť čo si na nich chlapi sedia, nie ešte aj myyy :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, hej, hej pravdu mas
26. jún 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence, ahoj Innes

Tak dnes sme sa nestihli :frowning2:(( Išla som dnu 3 v poradí a potom sme s mužom utekali na pohotovosť, lebo sa mi na malíčku na nohe urobil taký kožný hematómik, ktorý mi praskol a liala z neho krv.

Bohužiaľ som na tom veľmi podobne ako ty. Naša micka sa na svet teda ešte vôbec nechystá. (čo je to tá skratka CS?) Je ešte vysoko a ja sa vôbec neotváram. Ach jaj. Keď povedal, že tak na budúci týždeň sa uvidíme znova, znel tak presvedčivo .... Ja by som už najradšej rodila. Musím byť ešte trpezlivá.

Majkas - tá Eva v tom raji nemala byť taká strašne zvedavá na chuť jablka - ako by nám bolo teraz dobre. Bohužiaľ však detičky prichádzajú na svet v bolestiach. Neboj ty to už o chvíľočku budeš mať za sebou. Okrem toho tie bolesti sú ohraničené časom - maximálne 20 hodín (alebo menej) a potom je koniec, potom príde úľava. Na toto treba myslieť. :slight_smile:)))
26. jún 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím, že som dnes z nemocky videla odchádzať luciu - ale bola 2v1. Myslím, že to bola ona. Jej manžel je môj bývalý spolužiak z VŠ. Aspoň si myslím, že to boli oni. Richarda som spoznala na poslednú chvíľu, len on ma akosi nevedel zaradiť.
26. jún 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozik a čo je so suzi? Innes stretla si sa s ňou? Zajtra už isto ide na vec.
26. jún 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beju ahoj :slight_smile:

no škoda, že sme sa nestretli...a nepríjemné s nôžkou :frowning2: a CS je cervik.skore....vlastne ako je krčok pripravený na pôrod, čím vyššie CS, tým bližšie k pôrodu...takže ja ešte skoro vôbec na pôrod som neni..a vyzerá to tak, že sa v tej pôrodnici stretneme :slight_smile: a ja idem zase v piatok na poradňu, ak sa dovtedu nič nezmení :slight_smile:
26. jún 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a lucka sa mi neozvala...ale keby porodila, tak by mi asi napísala, tak je možné, že to bola ona :slight_smile:
26. jún 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beju a neboli ste okolo 9 v lekarni pri vchode do polikliniky? sa mi zda ze ste prave vychadzali ked som isla na polikliniku
26. jún 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a susy si ráno o 8 robí nástup do nemocky a idú na vec :slight_smile:
26. jún 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas je to možné - kupovala som si olej na bruško a puzdro na cumlík a potom sa spustilo to krvácanie na malíčku.

Nevšimla som si ťa. :slight_smile:

innes, tak mi nakoniec asi fakt budeme spolu rodiť, ak si to tí naši drobci nerozmyslia skôr.

a že červik. skore xixixixixixixixixixixixi
26. jún 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááááj tak nech sa teda silno suzy držká ..... zajtra už bude Maximko na svete. Len nech im všetko dobre dopadne!!!
26. jún 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beju...tak červik ma nenapadol :grinning: :grinning: :grinning: ale inak je to cervikálne :wink: budem rada, ked sa stretneme, lebo všetky čo majú TP blízko mňa, začínajú rodiť :grinning: tak aby som tam nakoniec neostala sama :sweat_smile:
26. jún 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beju to prezijem, ja som si tiez nebola ista ci si to ty :slight_smile:
26. jún 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beju, ze červik. skore :grinning:
26. jún 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže cervikálne skóre je to? ..... xixixixixixixixixixi no ja som hviezda jasná.
26. jún 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beju...prvé tehu som ani nemala šajnu o CS, až teraz sa to učím :grinning: hlavne, že vieš ako si na tom, či ideš rodiť, alebo nie :wink:
26. jún 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, uz ale fakt smykajte rodit :grinning: , lebo co uz vy tu preberate... od vajec k červikom...normalne psycho :grinning:
26. jún 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi sak nam dopraj este trochu radosti :slight_smile:
ci potom nas caka este vacsia? :grinning:
26. jún 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, no taka laktacia ma tiez svoje "čaro" :grinning:
26. jún 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mam tesit? :grinning:
26. jún 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co ine ti zostava? :grinning:
26. jún 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musíme si nejako spríjemniť to čakanie :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to