Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

majkas
26. jún 2009

a ja zas by som uz chcela malu mat pri sebe ale rodit ee ☹ 😀

inneska
26. jún 2009

majka...ale nejako z teba musí výjsť 😉 neboj to zvládneš 😉

certica
26. jún 2009

majkas, tak to je dost dobry napad 😀

majkas
26. jún 2009

certi ze? som uz dneska aj rozmyslala ze jak to ta priroda zariadila ze sa rodi v bolestiach, nemohli by sme radsej sediet na vajickach a potom sa male vyliahne? 😀

kukenzi
26. jún 2009

majkas, ale vytlacit tolko vajicok je asi vacsia bolest ako vytlacit jedno babo 😀

majkas
26. jún 2009

kuki, sak len jedno vajicko a to by som strazila jak oko v hlave 😀

majkas
26. jún 2009

a vajicka by boli male, aby akurat presli a potom by rastli ked by sme na nich sedeli 😀

kukenzi
26. jún 2009

majkas, aha, ale to by si musela take male vyjicko, ktore by pri sedeni rastlo, aby si mala take krasne male babatko

inneska
26. jún 2009

babyyy...šak sme neni sliepky, aby sme vajcia znášali 😀 😀 😀 dosť čo si na nich chlapi sedia, nie ešte aj myyy 😀 😀

kukenzi
26. jún 2009

inn, hej, hej pravdu mas

beju
26. jún 2009

Ahojte dievčence, ahoj Innes

Tak dnes sme sa nestihli ☹(( Išla som dnu 3 v poradí a potom sme s mužom utekali na pohotovosť, lebo sa mi na malíčku na nohe urobil taký kožný hematómik, ktorý mi praskol a liala z neho krv.

Bohužiaľ som na tom veľmi podobne ako ty. Naša micka sa na svet teda ešte vôbec nechystá. (čo je to tá skratka CS?) Je ešte vysoko a ja sa vôbec neotváram. Ach jaj. Keď povedal, že tak na budúci týždeň sa uvidíme znova, znel tak presvedčivo .... Ja by som už najradšej rodila. Musím byť ešte trpezlivá.

Majkas - tá Eva v tom raji nemala byť taká strašne zvedavá na chuť jablka - ako by nám bolo teraz dobre. Bohužiaľ však detičky prichádzajú na svet v bolestiach. Neboj ty to už o chvíľočku budeš mať za sebou. Okrem toho tie bolesti sú ohraničené časom - maximálne 20 hodín (alebo menej) a potom je koniec, potom príde úľava. Na toto treba myslieť. 🙂)))

beju
26. jún 2009

Myslím, že som dnes z nemocky videla odchádzať luciu - ale bola 2v1. Myslím, že to bola ona. Jej manžel je môj bývalý spolužiak z VŠ. Aspoň si myslím, že to boli oni. Richarda som spoznala na poslednú chvíľu, len on ma akosi nevedel zaradiť.

beju
26. jún 2009

Ozik a čo je so suzi? Innes stretla si sa s ňou? Zajtra už isto ide na vec.

inneska
26. jún 2009

beju ahoj 🙂

no škoda, že sme sa nestretli...a nepríjemné s nôžkou ☹ a CS je cervik.skore....vlastne ako je krčok pripravený na pôrod, čím vyššie CS, tým bližšie k pôrodu...takže ja ešte skoro vôbec na pôrod som neni..a vyzerá to tak, že sa v tej pôrodnici stretneme 🙂 a ja idem zase v piatok na poradňu, ak sa dovtedu nič nezmení 🙂

inneska
26. jún 2009

a lucka sa mi neozvala...ale keby porodila, tak by mi asi napísala, tak je možné, že to bola ona 🙂

majkas
26. jún 2009

beju a neboli ste okolo 9 v lekarni pri vchode do polikliniky? sa mi zda ze ste prave vychadzali ked som isla na polikliniku

inneska
26. jún 2009

a susy si ráno o 8 robí nástup do nemocky a idú na vec 🙂

beju
26. jún 2009

majkas je to možné - kupovala som si olej na bruško a puzdro na cumlík a potom sa spustilo to krvácanie na malíčku.

Nevšimla som si ťa. 🙂

innes, tak mi nakoniec asi fakt budeme spolu rodiť, ak si to tí naši drobci nerozmyslia skôr.

a že červik. skore xixixixixixixixixixixixi

beju
26. jún 2009

jáááááj tak nech sa teda silno suzy držká ..... zajtra už bude Maximko na svete. Len nech im všetko dobre dopadne!!!

inneska
26. jún 2009

beju...tak červik ma nenapadol 😀 😀 😀 ale inak je to cervikálne 😉 budem rada, ked sa stretneme, lebo všetky čo majú TP blízko mňa, začínajú rodiť 😀 tak aby som tam nakoniec neostala sama 😅

majkas
26. jún 2009

beju to prezijem, ja som si tiez nebola ista ci si to ty 🙂

kukenzi
26. jún 2009

beju, ze červik. skore 😀

beju
26. jún 2009

takže cervikálne skóre je to? ..... xixixixixixixixixixi no ja som hviezda jasná.

inneska
26. jún 2009

beju...prvé tehu som ani nemala šajnu o CS, až teraz sa to učím 😀 hlavne, že vieš ako si na tom, či ideš rodiť, alebo nie 😉

certica
26. jún 2009

baby, uz ale fakt smykajte rodit 😀 , lebo co uz vy tu preberate... od vajec k červikom...normalne psycho 😀

majkas
26. jún 2009

certi sak nam dopraj este trochu radosti 🙂
ci potom nas caka este vacsia? 😀

certica
26. jún 2009

maji, no taka laktacia ma tiez svoje "čaro" 😀

majkas
26. jún 2009

sa mam tesit? 😀

certica
26. jún 2009

no co ine ti zostava? 😀

inneska
26. jún 2009

no musíme si nejako spríjemniť to čakanie 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre