Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

kobolova
29. jún 2009

hmm, tak uz pol hodinku predychavam 4-minutove, este chvilku pockam, ci sa to ustali, aby som tam opat nebezala nadarmo 😀 .

kobolova
29. jún 2009

to je sranda, som zvedava, ako to dopadne 😀

kukenzi
29. jún 2009

kobolova, snad uz predychavas v porodnici 😉 drzim palce 😉

aj ja som dnes nejako neodhadla s oblecenim, malej som musela dat potom prec decku a poobede som ju dala len v kratkom bodinku a tenuckym vrskom a bola spokojna aj jaj jaj. pritom viem, ze si nemozem prehriat ani podchladit dieta. martinka som tiez naprd obliekla, nakoniec som ho povyzliekala a ostal v tricku 😅

kobolova
29. jún 2009

kukenzi, este nie... 😀 este si to uzivam doma... 😀

kukenzi
29. jún 2009

jeeeejda, kobolka, ty si este tuuuuu? 😕 uz chod rodit, neze porodis doma 😅

dnes vazili nasu malu a uz ma 4420g... pekne pribera, na to, ze je na MM. 😵

inneska
29. jún 2009

kobi...no som zvedavá, kedy nakoniec pôjdeš do nemocky 🙂 a určite je lepšie si to predýchať doma, ako v nemocke...tak držím palec 😉

inneska
29. jún 2009

kuki...tak maličká už vôbec nieje maličká, krásne rastie 😵 😵

kobolova
29. jún 2009

stale cakam na tu pravidelnost a skracovanie... 😠 Doteraz to bolo 4, teraz si to zase chodi po 6, 7... ako sa mu chce.

k tej vahe gratulujem..., vsak MM je vyzivna to vec! 😀

kukenzi
29. jún 2009

kobolka, ak sa bojis, ze cakas velke dieta, tak sa nicoho neboj, velke deti sa lepsie rodia, pokial ostatne veci su ok. urcite je lepsie predychavat doma, hlavne, ked byvas takmer v porodnici

inneska
29. jún 2009

tak snád už nebudeš dlho čakať a stihneš to ešte dnes 😉

inneska
29. jún 2009

ja som v pohode porodila paťka a ten mal 4,65kg...len ma nastrihli, a na pár zatlačení bol vonku 🙂 a mal 3x otočenú šnúru okolo krku, tak tá ho trochu brzdila, inak by bol vonku ešte rýchlejšie 🙂

katka1981
29. jún 2009

kobolova, prajem ti co najmenej bolesti a krasne zdrave babo

kukenzi
29. jún 2009

ja som vytlacila prve babo 4,45kg s 0,5cm nastrihom, teraz 4kg bez nastrihu

danka_ba
29. jún 2009

Ahojte baby, všetkým ktorým sa to kráti prajem rýchly a čo najmenej bolestivý pôrod.
Ja som sa práve minulý týždeň rozhodla že druhé dieťa budem rodiť na antolskej (aj napriek umrtiam co tam teraz boli ). Neviete mi niekto poradiť ktorý doktor alebo doktorka sú tam dobrí?

kukenzi
29. jún 2009

danka, dobri su tam vsetci a tie umrtia, ja osobne no comment... nechapem preco si niekto mysli, ze za to musia vzdy lekari 🙄

inneska
29. jún 2009

kuki...a s tým nástrihom, čakajú ako to pôjde či nastrihujú s predstihom...ja by som bola rada, keby som si to tiež absolvovala bez neho...aj sa mi o tom snívalo, fakt 😀

kukenzi
29. jún 2009

napr. dr. havalda sa snazi bez nastrihu, max. 1cm, nebude si predsa pridavat este robotu s vysivkou, ze? a veru porod bez nastrihu je ina paradka, fungovala som hned akokeby som nerodila 🙂

inneska
29. jún 2009

danka...ja som tiež počula, že všetcia sú dobrí, ja osobne chodím na poradne k dr. oravcovi 🙂 a taktiež k tým prípadom, ja som neni z BA a aj napriek tomu tam idem rodiť...proste stalo sa, stať sa to môže v hociktorej nemocnici...

danka_ba
29. jún 2009

kukenzi dakujem - asi to len zajtra risknem a kto tam bude tomu pojdem 🙂
Inak co sa tyka nastrihu - mna pri malej nastrihli, nakolko pri mojej vahe ked som isla rodit 60 kg a 168 cm som porodila 4 kilove dieta 🙂 - ale ten nastrih ani neboli - trochu to stipne, ale hlavne je ze to urychly porod.

danka_ba
29. jún 2009

Ešte manapadlo - ide niektora z vas, alebo uz bola na nadstardante ?

inneska
29. jún 2009

tak budem dúfať, aby som sa tomu vyhla, ale v prípade, že by som mala horšie dopadnúť, tak radšej nástrih 🙂

inneska
29. jún 2009

danka...jasne, že ten nástrih nieje zase nič také hrozné, ale určite je to lepšie bez neho 🙂

kukenzi
29. jún 2009

danka mas na mysli box, alebo izbu? lebo ja som bola na nadst. izbe aj prvykrat aj teraz a teraz som dokonca rodila na nadstandard. boxe, lebo vsetko bolo full

inneska
29. jún 2009

a ja na nadštandart nejdem....nepovažujem to za niečo nevyhutné, budem na izbe s inými mamičkami 🙂

kukenzi
29. jún 2009

aj na nadstandarde som nebola sama a hlavne mohol byt pri mne aj syn kedykolvek a mali sme len 2 wc a sprchu pre seba, prvu noc som bola na izbe, kde sme boli 3 a delili sme sa o wc a sprchu s druhou izbou, takze 6 bab na jednu sanitu... na izbe 3 baby a 3 deti podla mna uz bolo ozaj dost, lebo miestami sa tam ani dychat nedalo, hlavne, ked niektora z maminiek nechce otvorit okno a ja mam rada vyvetranu izbu

danka_ba
29. jún 2009

kukenzi myslim izbu ... box asi uz nie 🙂
ja som bola na nadstardante aj na kramaroch - a bolo super. Lebo ze vraj ked si na normalnej izbe tak nemozes dietatko dat ani oteckovi do ruky - len ukazat cez sklo. A ze ked si na nadstardante tak na izbu môzu prist za tebou...

kaska
29. jún 2009

Caute, ja si vas tu tak citam, aj ja idem rodit na antolsku, hadam uz za chvilicku, inak vcera som videla ukazku na dnesnu Palbu a bude tam o tych umrtiach, asi si to kuknem, ale taktiez verim doktorom na antolskej a myslim, ze to bola blba nahoda, ze sa prave tam stali tieto 2 smutne pripady...
Inak drzim vsetkym palce 😉 😉 aj sebe, lebo sa strasne bojiiiim porodu 😀

danka_ba
29. jún 2009

Ta druha co zomrela bola známeho zena ... ☹
chudak, teraz je s dvoma detmi.
Inak dozvedela som sa, ze prve umrtie co tam bolo, bolo dvojnasobne - ze vraj ani babetko neprezilo.
Ale aj napriek tomu si myslim, ze su to nestastne nahody, ktore by sa stali v akejkolvek nemocnici.

inneska
29. jún 2009

vraj v tej palbe má byť o nejakom úmrtí bábätka, nie o tých mamičkách, aspoň čo som dnes videla v upútavkách, aj ďurianová spomínala len o bábätku, že tam bude(v dnešných správach)

kuki..dúfam, že budem na izbe s nejakými inteligentnými maminkami 🙂

danka...na obyč izbe sa dá len cez sklo ukázať, ale ked bude pri pôrode, tak ho uvidí, aj si dúfam, podrží v náručí 🙂

inneska
29. jún 2009

kuki...ked je manžel pri pôrode, môže si potom popestovať malého na rukách?? ked sa nám paťko narodil, tak on bol prvý, čo ho mal na rukách, ja až na druhý deň 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre