Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

arabeska
16. máj 2007

certi 😀 ja som mala take iste pocity,som si xcela nejakeho dokina zobrat so mnou 😀 😀

certica
16. máj 2007

arabeska, no ja som najprv nechcela ist ani rodit, ze naco? - ved mi je takto dobre, ani brucho mi nerobilo problem, maly dostaval vyzivu z placenty (bezpracne)😀 a potom som zas nechcela opustit poporodne priestory 😀

lusil2005
16. máj 2007

no, to je druha vec... ze co ja doma s takym malym clovekom... lenze doma je nova postielka s novymi perinkami a novy kocik a nove vecicky!!! a je utrpenie cakat dalsie styri dni kym do toho vsetkeho malu budem moct dat 😀

certica
16. máj 2007

ale jasne, je to o inom, konecne som sa doma aj vyspala po tyzdni 😎

arabeska
16. máj 2007

certi,mne ked vraveli ze zajtra vam vyvolame porod tak som im povedala ze ci je to nutne 😀 sa mi rehotali ze ci xcem zostat tehu do vianoc 😅

certica
16. máj 2007

mne ked doki blazene oznamil, ze: "... za taku hodinku je z vas mamina 😎 😵 ...", ja zhrozene ze: "jeezis, ved tooooo!! 😲 "

arabeska
16. máj 2007

inak mna ked prepustali tak ked prisiel primar novorodeneckeho ze ako sa ma maly tak ja ze on mi grcka a vela zostaneme tu este ? 😀 😀 dokino sa zasmial ze malemu nic neni a mozeme ist domov,ty mne az slzy do oci isli 😅 ja som sa strasne bala ze doma sa nieco stane a doktor nikde

lusil2005
16. máj 2007

no ja mam take pocity pri pomysleni na to ze za taky tyzden je zo mna mamina... 😀 😀 😀
ked ja pojdem rodit, ked uz to nebudu ZMIESANE POCITY tak uz asi nic potom... 🙂

lusil2005
16. máj 2007

haha arabeska ty si trdlo 😀 😀 😀

certica
16. máj 2007

nas ked prepustali, som bola jak polomrtvola, ledva som oci drzala, takze mi bolo vsetko jedno 😅

arabeska
16. máj 2007

ja som bola strasne s toho hotova 😅 ,moja mama sa mi doteraz smeje ze ked prisla domov tak skor ako prisla ku davidkovi tak si musela este aj zuby umyt 😀

lusil2005
16. máj 2007

certi nemohla si spat v nemocnici?

certica
16. máj 2007

lusil, ja som ci mi uveris alebo nie za ten tyzden spala dokopy 3 nesuvisle hodiny. prva noc to sa spat nedalo vobec a ked som mala krpca, tak som prakticky kazdu hodinu krmila, ci den ci noc a medzicasom bud plakalo susedovie babo alebo som sa sprchovala alebo odsavala mlieko a tak. neviem, ja som tam spat nevedela. aj ked som lezala tie 3 tyzdne na rizikovom, kecali sme s babami aj do 2h v noci, ked plakali babenka, tiez som bola hore

adetka
16. máj 2007

ja som z porodnice utekalaaaaa...a v celku bez pocitov, ze by som to nemala zvladnut... 😉 tie prisli az doma 😅 ... ale to bolo asi takmer tyzdennym pobytom na sestonedeli... uz som chcela odist... ale rodit sa mi tiez velmo nechcelo... posledne tyzdne som sa na malu tesila... ale ked mi v to rano zacali kontrakcie... tak som ju zacala prehovarat, aby este jeden, dva dni pockala 😀

certica
16. máj 2007

ono vela pomoze, ked tie prve dni s vami niekto je. ja som mala prvy tyzden muza doma

lusil2005
16. máj 2007

moj drahy robi tak ze tri dni denne, tri dni volno, tri dni nocne, tri dni volno. a raz za mesiac ma tyzden volno. takze on je v podstate furt doma 😀

arabeska
16. máj 2007

lusil a nerobi nahodou v HP?lebo moj muz tam mal tak 😉

lusil2005
16. máj 2007

haha nahodou ano 😀

arabeska
16. máj 2007

ja odpadnem 😀 😀 pre ajilon ?

lusil2005
16. máj 2007

hej 😀 ajilon. tvoj tiez? ci uz soitron?

arabeska
16. máj 2007

moj tiez 😀

lusil2005
16. máj 2007

no peeeekne 🙂 svet je maly... (alebo HP velke? 😉 )

arabeska
16. máj 2007

na ktorej lajne robi?

lusil2005
16. máj 2007

arabeska poslala som ti IP 🙂

jamimi
16. máj 2007

Baby prosim neviete ako je poradna na Antolskej, ☹ moj dr. to nevie.Dakujeeeem 😉

lusil2005
16. máj 2007

jamimi podla toho ku ktoremu doktorovi chces ist. ich je tam vela a kazdy ma poradnu inokedy.

jamimi
16. máj 2007

Hmmm Lusil netusim este ku komu a ako to zistim? asi tam zbehnem a opytam sa co a ako.Alebo,mi poradis niekoho? mne maleho rodili na Zochovej dr.Bertoldova s manzelom primarom Bertoldom ale ten uz nezije.tak diky 😉

lusil2005
16. máj 2007

jamimi no - ja chodim ku MUDr. Rozembergovi, ten je podla mna super. zlaty, ochotny, usmievavy. mam ho aj zazmluvneneho. dalej tu baby dost chvalia aj MUDr. Dubcakovu. ja som ju zazila na prednaske pre oteckov pri porode a tiez sa mi zdala velmi zlata. taka papula 🙂 (okrem ineho spominala aj to ze ked sa doktori nudia, kukaju po nete co o nich pisu takze PAPULA V DOBROM ZMYSLE PANI DOKTORKA!!! 😀 ). no a inych som nezazila. teda - na UZV som zazila doktora Janaca ktory mi trosku spravil vrasky na cele lebo ma zvozil za kilecka navyse, ale hovoria o nom ze je odbornik. len si moc nedava servitku pred usta. tot odo mna asi tak vsetko. no a MUDr. Rozemberg ordinuje v utorok od 12:30 do 14:30 a este aj v stredu ale to netusim kedy. tam je niekolko ordinacii - cela chodba porodnikov 😀 a kazdy ma inokedy tie ordinacne hodiny. ale ja osobne by som tam nesla s tym ze "na koho natrafim toho budem mat" lebo niektore dievcata nenatrafili zrovna na tych "pravych" 🙂 no a potom s tym uz moc nenarobis.

jamimi
16. máj 2007

Dakujem moc,asi si vyberiem niekoho zo Zochovejalebo sa este popytam bab ktore rodili teraz niekedy-ale dakujem moc 😀 .Budem tam musiet zbehnut a opytat sa 😉

lusil2005
16. máj 2007

Dubcakova a Rozemberg su z Bezrucky. III.gynekologicka. zo zochovej su lekari z I.gynekologickej. tak vela stastia prajem!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre