Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

jasminet
7. sep 2009

tu su ordinacne hodiny podla miestnosti a ordinacie su v casti poliklinika pri lekarni, hned na prizemi

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

monka22
7. sep 2009

Dakujem velmi si mi pomohla... 🙂

drobec17
7. sep 2009

Baby dakujem za info ohladne zazmluvnenia a privolania k porodu.

moncuska
8. sep 2009

ahojte, podarilo sa mi objednat sa osobne u p. Jezikovej na tie cvicenia, momentalne sa plati za jedno cvicenie 3 eura. A este zvysili poplatok za epidural, teraz je to uz 106 eur 😒

moncuska
8. sep 2009

monka mozes si vybrat ktorehokolvek z tych doktorov, je jedno, ku ktoremu z nich budes chodit na poradnu

diapozitiv01
8. sep 2009

Ahojte,
ja som rodila na antolskej pred 5 tyzdnami bez zazmluvnenia doktora. Uz som to nestihla, lezali sme na rizikovom od 31 tyzdna az do porodu v 34 tyzdni.
Na buduce si niekoho urcite zazmluvnim, da sa z coho vyberat 😉
Kto si nezazmluvni a pobudne v nemocke/porodnici o nieco dlhsie tak sa treba pytat co s vami budu robit, ako, kedy planuju, s komunikaciou je to tam trosku tazsie, vsetci toho maju dost a pokial nebudete drzi tak vam toho malo povedia.
To je aspon moj nazor.

adenka
8. sep 2009

ahojte,

tak my sme 25.8. rodili na antolskej. hospitalizovali ma uz den predtym, lebo som mala 5min. kontry, ale do rana ustupili a neotvarala som sa tak sa aj zvazovalo ze ma pustia domov. na obed vsak kontry opat dosli a o pol 3 som uz isla hladat sestricku lebo boli bolestive. o 4tej som uz sla na klistir, prisiel manzel, o 6tej mi pustili vodu, dali prvu davku epi, o pol 8 zacali tlaky tak prisla druha davka epi a infuzka a malinka bola vonku o 20.45 asi na 6te zatlacenie.
obrovske dakujem patri dr. lattakovej, ktora bola uzasna a velmi mi pomohla, super urobila nastrih a aj zasila, dnes uz ani neviem ze som bola sita. tiez obrovske dakujem celemu personalu na boxe, pretoze ma kontrolovali kazdu chvilu, a vzdy sa pytali ako sa citim a co sa deje. dalsie dakujem anesteziologicke, ktora sa so mnou natrapila, ale bola nesmierne mila a epi zabrala super a presne nacas bez akychkolvek problemov.
a dalsie dakujem sestrickam na novorodeneckom a laktacnej sestre. az na par vynimiek, ktore nemali svoj den a boli obcas odute (vsak sme ludia, takze plne chapem) som bola maximalne spokojna.

nemala som zazmluvneneho porodnika, ale napriek tomu si nemozem stazovat. este to hadam bolo aj lepsie, lebo porodnik nebol len na telefone aby zistoval stav a potom letel do nemocky na porod, ale bola tam pri mne a cely cas som bola pod kontrolou. aj ked urcite pridalo aj to, ze na boxoch som bola sama takze VIP porod lebo cely personal bol pri mne 😀.

velmi mi pomohla predporodna priparava u p. Jezikovej, pamatala som si vsetky rady a vdaka tomu bol porod velmi rychly. tiez som pila malinik, ale tazko povedat ci pomohol, no mozno ano. a tiez veeelmi odporucam partnera pri porode. pre mna to bola obrovska podpora a pomoc a prenho vraj nezabudnutelny zazitok.

takze babulky prajem vela stastia a nech mate vsetky aspon taky super porod ako bol ten moj 😵 a svoje pokladiky zdravucke a vonavucke v naruci 😵

sylviah
8. sep 2009

adenka, dovolili ti pit? lebo mojej kamoske nedovolili a chudatko bola cela vystavena, nevladala potom maleho vytlacit.

rybka13
8. sep 2009

😉 adenka, diki za dalsiu pozitivnu skusenost, hadam caka aj na nas dalsie
to je super ze si bola sama, vraj teraz su porodnice plne, rodi sa kopec deti, tak dufam, ze v dec, ked mam termin to uz bude volnejsie... 😉

Dievcata, vo stvrtok idem prvy krat na utz popri poradni, kolko sa caka na utz? To akoze si vyckam hodku a pol na poradnu a potom 2 hodky na utz? 😖 teda aspon som tam videla kopec zien cakat tie 2 razy co som tam bola..

moncuska
9. sep 2009

Adenka dakujeme za tvoju skusenost, dost ma to povzbudilo a dufam, ze aj moj porod bude taky bezproblemovy. Zelam vela zdravicka tebe aj malinkej 🙂

Rybka neviem ako robia uzv popri poradni, ja viem len, ze na uzv sa vzdy treba objednat vopred a objednaju ta na urcitu hodinu. Naozaj toho maju dost vela, ale par krat, co som tam bola sa stalo, ze si tam nejaky doktor priviedol svoju pacientku a bez cakania s nou isiel dnu.

rybka13
10. sep 2009

no moncuska, uz viem, ze sa tam treba objednat... 😖 mi to akoze mohli minule povedat..., teraz musim cakat dalsi tyzden 😒
Dnes bol na poradni doktor, u ktoreho viem, ze nechcem rodit.. absolutne mi nesadol ...
😠
Stretla som sa tam uz s Dubcakovou a Rozenbergom a ti boli obaja velmi mili a taki ludski... tento sa ma opytal ze co tu robim, ked som iba v 28 tt ... mi to prislo take blbe, keby sa pozrel aspon minutku do mojich papierov, tak by vedel preco ma obvodny gyndos poslal k nim
😠
A pritom Dubcakova hned ako som prisla, tak povedala, ze co ma moj gynekolog neposlal skor, ze som fakt rizikova...
No tak si vyberte 😠
Takze asi si cim skor zazmluvnim niekoho, myslite ze si mozem aj skor ako v 34 tt?
Len si musim vybrat koho... do kelu 🙂 zatiam som pocula same chvaly na Oravca, Marsika, Rozenberga, Bertoldovu... asi si urobim papieriky, napisem tam ich mena, zlozim ich a vyberiem 🙂

bobana99
11. sep 2009

ahojte babule....ja som z Komárna a v podstate ma čaká 4 pôrod,tie predošlé som absolvovala v žilinskej nemocnici a teda akože nič príjemné,na celé oddelenie sme mali 4 záchody a 4 sprchy pre všetky ženy čo sme tam boli,sestričky okrem praktikantiek neskutočne nepríjemné,doktori na vás v podstate kašľali,tento týždeň som bola na antolskej na tri dni na amniocentézu...sestričky fakt zlaté doktori maximálne ústretový,fakt veľmi príjemný prístup k ženám,ale k tomu môjmu pôrodu...chcem v každom prípade aspoň jedinú príjemnú vzpomienku na pôrod a teda chcem rodiť s epidurálkou,u nás ani v novozámockej absolútne žiadna ústretovosť v tomto smere takže hľadám možnosti niekde na okolí...dúfam že sa mi to podarí...držte palce...a nakoniec ak už inak nie...pôjdem aj do tej antolskej....

bobana99
11. sep 2009

ps....ak viete ake su tam cenove relacie za epiduralku pritomnost muza pri porode dajte mi vediet na mail pls.....bobana99@azet.sk......vdaka papa

mayka
11. sep 2009

ahojte,

tie cvicenia predporodne musim absolvovat na Antolskej ked tam chcem rodit alebo mozem aj napr v centre zdravia na Zahradnickej.
Ked c itam aky problem je vobec dovoat sa Jezikovej a a celkovo ta komunikacia s ludmi odtial tak nemam chut tam chodit ani na tie cvicenia. Len to neviem porovnat ci su ozaj take dobre. Aku mate skusenost?
A este treba aj doporucenie od obvodneho lekara na to. Tak to je sila.

certica
11. sep 2009

mayka, tie cvicenia mozes, ale aj nemusis absolvovat vobec, resp. kde len chces...

jahodka11
11. sep 2009

mayka,
podla mna nemusis chodit na cvicenia na antolsku......ja som tam bola asi 3 alebo 4x a neviem, urcite pojdem aj pri druhom tehotenstve, ale moc mi to nedalo...jedine to dychanie, ale aj tak ma pri samotnom porode upozornovali a hovorili mi, co mam robit....neviem, mne to nic nedalo....bohuzial....
odporucanie mi dala moja gynekologicka 🙂

tinad
11. sep 2009

Ahojte babulky, ja sa chystam rodit v novembri a neviem ci na Antolsku.. mam strach uz len z toho nazvu.. Aky su tam lekari? sestricky? co mi poradite? je lepsie si zazmluvnit porodnika, ci ani nie?

certica
11. sep 2009

tina, chystas sa na antolsku a mas strach uz z nazvu...? to mi fakt nejde moc dokopy a ani do hlavy 😀

jahoda
11. sep 2009

ahojte kocky, co treba robit, ked chcem, aby bol manzel pri porode? komu to nahlasit, musi absolvovat dajaky kurz? a kedy treba vziat krv kvoli epiduralke? lebo by som chcela mat papiere v poriadku, aby mi tu epiduralkuu mohli pichnut v pripade krajnosti...vdaka za info...

tehula
11. sep 2009

bobana> za epiduralku sa plati okolo 86eur a pritomnost muza pri porode asi 16.50.
mayka> na cvicenia nemusis chodit ziadne, ak nechces. Ja som odrodila aj bez nich a som rada, ze som nevedela, co ma caka 😀
tinad> citaj temu, vsetko je tu uz napisane, do noembra hadam stihnes 😉
jahoda> staci pri prijme na porodnicu povedat, ze ho tam chces a oni mu daju papier a s tym pojde do pokladne zaplatit svoju ucast. Nic sa dopredu nevybavuje

dadka212
12. sep 2009

Epidurál vraj zvýšili na 106 eur....

tehula
12. sep 2009

dadka> nekecaj 😲 😲 😲 !!!! To zas preco? V niektorych nemocniciach na SVK sa picha zadarmo a tu uz nevedia, co pytat?

jahoda
12. sep 2009

dakujem tehula 🙂 snad to este stihneme zariadit 🙂

monka22
13. sep 2009

Ahojte...nema prosim niekto cislo na antolsku na ultrazvuk?musim sa objednat a neviem nikde zohnat to cislo...dakujem

k.a.t.k.a.
13. sep 2009

monka22 : 02/68672618 😉

moncuska
14. sep 2009

pre tie, čo chodia cvičiť k p. Ježíkovej, tento týždeň cvičenia asi nebudú, skúste si zavolať. Ja som sa tam dnes dotrepala a povedali mi, že Ježíková je chorá a mám prísť až budúci týždeň 😒

sylviah
16. sep 2009

kocky, novinka pri epiduralke okrem zvysenia ceny je, ze musite absolvovat interne vysetrenie! je to novinka od minuleho tyzdna. bez tohto vysetrenia vam ju nedaju. mna to tiez teraz caka 😒

bibinaba
16. sep 2009

Ahojte tehulky, mozem potvrdit. Ak chcete pri porode epiduralku potrebujete pred tym interne predoperacne vysetrenie. Zacnite si to vybavovat skor, mne to trva uz tyzden, najprv nikto nevedel ake vysetrenie krvi potrebujem a dnes sa mi konecne po dlhom prehovarani sestricky u interneho podarilo dojednat termin vysetrenia na buduci tyzden v utorok! No a termin porodu mam buduci tyzden v piatok. Inak vraj sa da na interne vysetrenie objednat aj priamo na Antolskej, stoji to tusim 10 EUR. Ale kolko sa caka neviem...

lenca30
16. sep 2009

ahojte, babulky volala som teraz na antolsku ohladom tych cviceni zajtra. tak p. Jezikova tam nie je dnes ale ze zajtra by mala prist. treba si este rano zavolat. idem z ineho mesta tak dufam ze tam bude. 🙂

sizinka
16. sep 2009

ahojte babulky, no je to pravda s tou epi a interným vyšetrením. Ja som sa objednala priamo na Antolskej do amb.č. 102, aj na krv aj na interné vyšetrenie a stojí to 20 EUR.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre