Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

certica
18. máj 2007

lusil, ked sa tak zamyslim, ja ponozky v podstate nenosim 😀 , ale dik

no a co z tej teorie vyplyva by aj mna zaujimalo.. 😕 😀 ze ti akoze brucho neklesne a aj tak uz rodis? 😀

lusil2005
18. máj 2007

hej hej. presne tak. vyplyva z nej ze uz mi ani neklesne a rodit budem kazdu chvilu 😀 😀 😀
no, mala by som tu teoriu predniest svojej dcere...

ajuskamimi
18. máj 2007

no neviem, mna sa tiez minule lekar pytal ci mi tvrdne brucho a ja ze nie. Neviem, tiez nemam pocit, ze by sa mi stiahlo, skor naopak ako ty, ze ho mam niekedy na prasknutie, poriadne vydute a po chvili zasa v pohode, takze asi toto je to tvrdnutie.

helen155
18. máj 2007

Ahojte babulky,
ak sa môžem pripojiť s tým tvrdnúcim bruškom tak ja mám pocit, že ho mám tvrdé už aspoň dva mesiace... 😀

certica
18. máj 2007

waaaaaaaaauu lusiiiil!! 😀 😎
helen a ty nic? uz si bola v ruzinove?

ajuskamimi
18. máj 2007

jeeeeeeeeeej helen ozaj a ty stale nic? Uz si par dni po termine, este si doma? Ako vidim, tak aj dievcence zleniveli a nechce sa im na svet, nielen chlapcom ako to o nich tvrdia 😀

LUSIL a CERTI pekne fotky 😉

certica
18. máj 2007

ajus, sme ta tusim inspirovali 😀 😉 😉

ajuskamimi
18. máj 2007

hej tak nejak, len som nevedela, ye to bude az take krpate, ked sa mi bude chciet, musim sa s tym trosku pohrat a upravit to 😀

helen155
18. máj 2007

ešte stále nič ☹ nechce sa jej na svet.. ale už to možno čoskoro bude bo včera som bola v ružinove a som už otvorená na 3 - 4cm, ale vraj je skoro si ma tam nechať.. prinajhoršom sa mám v utorok ráno hlásiť aj s taškou.. ☹

ajuskamimi
18. máj 2007

jeeej tak to uz budes mat fakt coskoro za sebou a ides rodit normalne bez EPI? Drzim paluchy, nech teda mala uz tolko nespekuluje a nech uz mate obe po tom a nech vseeeetko dobre dopadne 😉

helen155
18. máj 2007

rada by som bez EPI len dúfam, že to zvládnem... som ešte nemohla ísť lebo drahý sa len pred chvíľkou vrátil z práce a malej som vravela nech počká na tatinka 😀 teraz už môže prísť kedy chce. dám vám vedieť keď bude po tom...

ajuskamimi
18. máj 2007

urcite daj a neboj, zvladnes aj bez EPI 😉 potom ked uz budes mat po tom, tak popises, co a ako, budeme ti vsetky drzat paluchy, neboj 😉

zoja
18. máj 2007

helen ahoj, tu je diddi, pisem od zoji, lebo obe uz lezime na antolskej, na 5.posch. zvysil sa mi tlak, tak si ma tam nechaju az do porodu..teraz som v 35tt a chcu pockat, pokial nebude tlak rapidne stupad do konca 36tt..uz som aj stretla p.Jezikovu, tak bola prekvapena...co uz, na konci sa uz vsetko nalepi

helen155
18. máj 2007

ajuska ďakujem 🙂 neboj potom dám podrobný opis..

jee ahoj diddi, aj som tak myslela že čo je s tebou... toto čakanie a napätie že kedy to príde je hrozné a aby nebolo málo stresov tak po včerajšom vyšetrení mám také slabé výtoky, vraj je to normálne ale pre mňa to predstavuje obrovský strach aby som niečo neprešvihla alebo tak niečo...

lusil2005
18. máj 2007

jeeeje helen a ja sa tu stresujem... 😀
no musim ja toho Roziho ukecat ze este nenastal na nemocnicu ten spravny cas 😝

certi diiik. 😵 to ty si nas inspirovala. dnesok je den novych foto!!! 😝
boooze kupila som si fit loptu a snazim sa ju nafukat ale je to drina jak hovado. neviete nahodou aky je rozdiel medzi tymi 300 korunovymi a 1000 korunovymi? 😠

arabeska
18. máj 2007

lusil aj ja mam fit loptu a doteraz mi ju moj mzu nenafukal 😅 a tiez neviem aky ej medzi tym rozdiel

lusil2005
18. máj 2007

hehe moj sa snazi, ale akosi to nejde 😀
ja by som ju inac ani nekupovala, ale vraj ked na nej hopsas, to tiez pomaha 😝 a mozno ju zoberiem aj do vane!!!! nacvicim si porod 😝

certica
18. máj 2007

he, tak mi na fitlopte s krpcom hopkame min. raz -2xdenne, akurat ze ma priemer tak na vysku 180cm 😀 , cize ju nemozem uplne dofukat, pokial nechcem mat nohy v lufte. jeden cas som na nej chvilu sedavala aj v robotke, ale dost neprakticke, ked sa ti potom mota a gula po celej kancelarii hlava nehlava 😅

certica
18. máj 2007

mi=my 😲 😕

arabeska
18. máj 2007

lusil aj ju mam tiez doma koli tym tehu cvikom ale akosi ju nemam ako pouzit kedze je stale vyfucana 😀
no mne radili ze si ju mam dat nafukat na pumpu ale neviem si rpedstavit ako by som odtial isla domov s fit loptou v rukax 😀

lusil2005
18. máj 2007

certi a na aku vysku je priemer 60 cm? 😕

arabeska vidiiiiiis!!!!!? zeby som skocila na pumpu? 😕

certica
18. máj 2007

ved zabou to je raz dva nafukane a inak dobra vec, ja na nej rada hopkam, ani tehu nemusim byt 😉

kukenzi
18. máj 2007

ahojte, ja sice neprispievam, ale citam si to tu, kedze chcem ist rodit na antolsku. ja mam doma aj tu lacnu aj tu drahu fit loptu. ta drahsia je ovela pevnejsia a lepsie sa mi na nej cvici, ale inac neviem aky rozdiel 😀

lusil2005
18. máj 2007

nemam ani zabu 😠
ficim s pumpou na loptu 😀

arabeska
18. máj 2007

certi lenze my nemame doma zabu 😅 ja asi tiez skocim na pumpu snad tam na mna nebudu cumet ako na cvoka 😀 😀

kukenzi
18. máj 2007

loptu hod do auta a zbehni na pumpu, aj mne to radili. ja to nafukujem obyc. pumov, na ktoru si dam ten nadstavec, ktory bol k lopte pribaleny.

certica
18. máj 2007

lusil, ty si optimistka 😎 😀 . no tak ak aj nenafukas, ti garantujem, ze minimilne zacnes rodit 😀

arabeska
18. máj 2007

lusil 😀 tak bez prva a potom napis ze co a ako,potom sa rozhodnem ci idem aj ja 😀 😀

certica
18. máj 2007

jeezis maria, co vam to mam dojst nafukat? 😲 😀

kukenzi
18. máj 2007

pumov 😀, myslela som pumpou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre