Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

jasminet
8. dec 2009

no, presne 😀 😀 😀

certica
8. dec 2009

na druhej strane verim, ze sa aj toho moje vnucata doziju...ked sa raz zmeni cely system

allinka79
8. dec 2009

zuzkia, je tazko povedat... ja mam Janaca... kedysi som vravela, ze on by bol ten posledny... podla toho, co som o nom pocula... ale ked som tam lezala na rizikovom, mali sme ho ako izboveho lekara a bol super, a teraz som si ho aj zazmluvnila, tak dufam ze budem spokojna... zatial som
ale je to asi velmi individualne...

zuzkat1
8. dec 2009

certica
no ja by som rada stale k tomu istemu, len mi to vychadza zrovna na sviatky tak podla mna sa tam prestriedaju na dovolenkach a asi bude mala sanca dostat sa vzdy k tomu istemu
jasmi
no naivna nie som a nic extra necakam🙂 bola som raz na antolskej na pohotovosti (trochu som krvacala) a pristup lekara na gynekologii (k tym dole sa vyjadrovat nebudem 😖 ) bol uplne super, vsetko mi vysvetlil a poriadne ma vysetril, vtedy som sa tak upokojila ze ta antolska predsa len nebude taka zla, a aj to samotne oddelenie (aspon to co som z neho videla) vyzeralo fajn. to uz bolo ale lozkove, neviem ako to vyzera dole pri ambulanciach,ale asi tak ako v kazdej nemocnici 😀

zuzkat1
8. dec 2009

allinka
presne ako hovoris..kazdy si musi sam utvorit nazor, co vyhovuje mne - nikomu inemu nemusi a naopak🙂

miau
9. dec 2009

chcela by som sa opytat mmaiciek, kt. uz rodili na antolskej a mali manzelov pri porode - od kedy a kde mohol byt amnzel s vami? mam na mysli ci ste boli spolu uz pocas 1. porodnej fazy alebo az pri 2.?

dakujem

majka212
9. dec 2009

ahojte,

chcela by som sa spytat... chodili ste pred porodom aj na Antolsku na predporodnu pripravu? Ja uvazujem, ze tam asi budem rodit... a neviem.... v jan. by som chcela zacat s pripravou....treba sa tam vo vacsom casovom predstihu objednat? a ako to tam prebieha?
Dakujem za kazde info a tym, co maju termin, drzim palce pri porode!!!!!

janzurka
9. dec 2009

Ahoj Miau,

moj manzel bol so mnou od 1. doby hned, ako uhradil poplatok za jeho pritomnost 😎

zuzuxx
9. dec 2009

Ahoj majka, ta priprava nie je povinna. Je tazke sa tam dovolat, takze kludne mozes zacat a pripadne sa s nou dohodnes na termine. Ja som bola zatial raz, je to super, rozpravali sme sa co a ako prebieha a Jezikova je velmi zlata pani.

ewelyne
10. dec 2009

baby, ktore ste rodili nedavno na antolskej 😉
Chcela som sa opytat, je pravda, ze sa da zaplatit box a byt tamod prvej doby porodnej v sukromi??? A su vsetky polohovatelne? d.

janzurka
10. dec 2009

Ahoj Ewelyne,

ja som bola na nadstandart - boxe, kde bol manzel so mnou po cely cas az kym ma nepreviezli na oddelenie sestonedelia. Je tam aj polohovatelne kreslo, ktore je ale aj na inych boxoch.
Tento nadstandart velmi odporucam pre sukromie, ktore tam mate 😎

ewelyne
10. dec 2009

janzurka dakujem, cize sa to da v pohode zaplatit a objednat? ci ako? dopredu, alebo na mieste? d. pekny den.

janzurka
10. dec 2009

Dopredu sa to neda, kedze nie je uplne jasne, kedy budes rodit 😒 . Ja som nadstandart neplanovala, ale ked som rodila nebol iny volny. Potom som to naozaj velmi ocenila a pri druhom ho urcite budem chciet opat 😀

ewelyne
10. dec 2009

jaaaj cize az ked prideme 😉 viem si predstavit, ze taketo sukromie je na nezaplatenie 😉 pri prvom som to nemala a teraz by som velmi rada, tak dufam, ze sa to podari...
a ako drobcek, poslucha? 😉

certica
10. dec 2009

jej ewelyne ahooj, tak zvazujes aj antolsku?

stankapk
10. dec 2009

ahojte. chcem sa spytat, ktore ste rodili na antolskej a fotili vam babatka. malo by to vyjst vo stvrtkovej pravde ak sa dobre pamatam? a je to v nejakej prilohe alebo v klasickej pravde? dakujem za odpoved.

majka212
10. dec 2009

zuzuxx dakujem za info 🙂 takze mozem tam ist aj bez nejakej dohody vopred? a kedy a kde to byva? inak drzim ti palce pri porode! vidim, ze sa ti to uz blizi....

janzurka
10. dec 2009

Stankapk, vyslo to vo stvrtok v specialnej prilohe. Akurat, ze pani fotografka nebola velmi sikovna 😨

metlonka
10. dec 2009

ahojte babulky....tak uz aj rybka to ma uspesne za sebou 😉 vcera mi pisala...v utorok sa jej narodila dcerka Emka s mierami 50cm a 3kg 🙂 a ako tak badam...ani alex sa uz davno neozvala...tak ktovie, mozno fakt rodili spolu 🙂

zuzkat1
10. dec 2009

majka212
ja idem v pondelok prvykrat k pani jezikovej... dovolat sa tam da, ale len do 8mej rano, mna na to upozornil moj dr. a ked som volala okolo 7:45 tak mi to v pohode zdvihla... tiez idem len kuk co to vlastne je zac.. info v podobe rozhovoru uvitam, ale o cvicenie nemam zaujem🙂

majka212
13. dec 2009

zuzkat1 tak potom napis, ako tam bolo... mozme si napisat aj cez IP, ak ti to nebude vadit... ozaj, a potrebovala si na to, aby si tam sla aj odporucenie od dr.?

alex a rybka dufam, ze ste OK! nech sa vam s drobcekmi dari! a napiste nam sem svoje skusenosti z porodnice... nech vieme, co nas caka 🙂

zuzkat1
13. dec 2009

majka
no neviem ci potrebujes odporucanie, ale ja ho mam, mne ho dal dr. bez pytania, ale je fakt ze sa ma do telefonu pytala ci mam papier od lekara.. zajtra ti napisem co bolo 🙂

zuzuxx
13. dec 2009

Ahojte kocky, odporucanie treba, odo mna ho pytala. Kedy chodievate? Ja chodim v utorok o 11tej a trva to cca 2 hodinky.

Gratulujem novym maminam k babatkam 😉

zuzkat1
14. dec 2009

ahoj zuzuxx ja som mala zacat chodit dnes rano o 8mej, ale ked som zistila ze je to cvicenie tak som zdrhla🙂 ja na take skupinove veci moc nie som. inak bola si aj na prednaske "otec pri porode"? iba by ma zaujimalo co sa tam deje, lebo asi buduci pondelok pojdeme

alikaa
14. dec 2009

Ahojte, chcem sa opytat na tu prednasku "otec pri porode". Je to povinne, ak chcem manzela pri porode? Treba nejaku peciatku, ze absolvoval takuto prednasku? Kedy to presne byva? A neviete ci to bude byvat aj cez sviatkove obdobie?

jahodka11
14. dec 2009

alikaa, nie je to povinne, my sme to nestihli, ale ak tam pojdete, nebude to na skodu🙂

zuzuxx
14. dec 2009

myslite tu prednasku, co byva kazdy druhy pondelok? Este som na to nebola, rozmyslam, ze nabuduce... Ale pytala som sa tu na fore, o com to je a ze to neni otec pri porode, ze take vseobecne ale uzitocne 🙂
Alikaa neni to povinne, staci len zaplatit poplatok a manzela tam mozes mat. Harmonogram byva vyveseny na gyn. ambulanciach, a mam pocit, ze posledna v tomto roku je planovana na 21.12. Ako budu buduci rok, tam neni pisane.

ewelyne
14. dec 2009

Ahojte babky 😉
pocula som, na Antolskej davaju vsetky babatka po narodeni do inkubatora pre istotu, aj ked je vsetko ok. Ako je to ? tie co ste tam nedavno boli? d.

zuzkat1
14. dec 2009

ahojte no to ste ma potesili ze ta prednaska nie je povinna, lebo to vyzera tak ze manzel nebude stihat z roboty, a takto ked viem ze to nie je povinne, tak sa nebudem stresovat ze ho nepustia k porodu🙂

zuzuxx pozeram ze mozno budes mat prve babo roku 2010🙂

zuzuxx
14. dec 2009

zuzi, no to este uvidime, kedy sa princeznicka vypyta von 🙂 Mam viacero terminov, ale vychadza to na zaciatok januara, nechame sa prekvapit 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre