Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

zuzuxx
27. dec 2009

Ahojte,
rybka, dakujeme za opisanie priebehu porodu, aspon vieme co priblizne ocakavat 😉
Ja stale nic, len cakam, co sa udeje, zatial ziadne priznaky. Uz by som to mala rada za sebou. V utorok mam poradnu, dufam, ze sa uz niekomu uraci ma vysetrit po tych 3 tyzdnoch. Budem sa dozadovat monitoru alebo aspon uzv, ale to ziadam vzdy a zatial bez uspechu. Len dufam, ze doktori nieco nezanedbaju, comu by sa dalo lahko predist...

sony123
27. dec 2009

Prosim vas baby, este jedna otazka, neviete nahodou v ktorych dverach a kedy, ktore dni mava poradnu Scholtz? Alebo aspon nejake tel. cislo na tie ambulancie, diky moc.

diamond_23
27. dec 2009

AHojte baby ja potrebujem len poradit..su vsetci porodnici na antolskej dobri ? 😕 lebo premyslam ci si mam zaplatit porodnika nejakeho alebo nie..bola som minule na morfo ultrazvuku a bol tam taky mily pan Drobny sa volal tusim taky starsi ujo 😀 tak premyslam nad nim ze ci by som si ho nevybavila..nemate snim niektora skusenosti ?

zuzkat1
28. dec 2009

ahojte🙂baby su poradne uz od rana?aj teraz medzi sviatkami?alebo tam zbytocne pojdem na 8mu?

jankohrasko
28. dec 2009

sony123:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zuzkat1: poradne by mali byt aj teraz medzi sviatkami 😀 Ved babtku nerozkazes, kedy sa ma narodit 😀

Ja som nemala nikoho zazmluvneneho, dr. Scholtz mal prave vtedy sluzbu, velmi super 😉 😀
Babky drzte sa, za chvilku to bude za vami a ked budete mat babatko pri sebe, na vsetko zle zabudnete 😝

sony123
28. dec 2009

jankohrasko diky moc!!!!!!!!!!!

zuzkat1
28. dec 2009

jankohrasko ... ten dr. Scholtz je tam prave v stredu od 8mej,ale ty na tej foto mas ze rizikova gravidita... berie aj ine - nerizikove - pripady?

jankohrasko
28. dec 2009

zuzkat1: no to neviem, to bolo fotene teraz v semtembri. Najlepsie je mu asi zavolat. Ale ja som chodila inemu dr. a ten ma zobral aj vtedy ked mal tiez inu poradnu a nie pre tehotne. Ale asi zalezi od lekara. Ale dr. Scholtz je super, keby som mala rodit este raz, idem urcite k nemu 😀 Ale vsetci su tam dobri 😉

Len cez leto tam bol vyveseny lsitok, ze kedy maju dovolenky, prip. si skus tam zavolat, ze ako maju dovolenky teraz medzi sviatkami 🙂

zuzkat1
28. dec 2009

no ved to tie dovolenky... mne je vlastne jedno kto ma zoberie len nech ma niekto zoberie🙂 zajtra to nestiham, lebo mam ist este do mesta k svojmu pre vysledky toho streptokoka, a ze nech potom v stredu idem na antolsku... no hadam tam niekoho najdem, lebo zas vo stvrtok sa mi nebude chciet este raz chodit po lekaroch
no snad ma niekto zoberie, ved ma hadam neposlu domov🙂

alexandrah
28. dec 2009

vafte, zuzka, mne sice trochu odtekala plodovka, ale nie celkom, tiez mi ju prepichovali ...
inak, scholtz je sef rizikoveho, on tam bol furt, ked som tam lezala, a chodil na tie velke vizity ... urcite je dobry ...a veru, ta deka je dobry napad, ja som mala, a kto nemal, tak mu nedali ... takze to zoberte ...
sony, ja som havaldu videla, a je neskutocne sympaticky!!!!!!
zuzuxx - este si pred terminom, nie? ja som porodila presne na termin ... inak rozemberg vravel, ze ked neporodim do terminu, najneskor na 5-6 den po ta hospitalizuju a vyvolavaju ... tak najneskor do nejakeho 5.1 porodis, neboj!!§§ a potom len zacne kolotoc!!!!!!!
rybka - super, ze sa uz prisaje, a ze mas mlieko!!!!!! risko zje strasne vela, aj 130 ml za jednu davku, ked davam odsate z flase, tak to vidim, musim aj odsavat, lebo sa mi potom tvoria hrce na prsiach, a boli to, ale risko zje emormne vela!!!!! aj je väcsi a tazsi ... no uvidim toho 8.1 mam poradnu, ho odvazia a zmeraju, som zvedava ... iank uz mam fotak, potom hodim foto!!!!!!
zuzka - urcite tam niekto musi byt, sak deti sa rodia aj teraz!!!!! vela stastia!!!!!!

zuzuxx
28. dec 2009

alex, podla tabulkovych terminov uz prenasam. Termin som mala v nedelu. Este mi ratali termin podla pocatia, kedze viem datum, to by malo byt 3.1., tak teraz neviem ktory datum budu brat do uvahy. Som strasne zvedava, ako dopadne zajtra poradna, dufam, ze mi aspon ctg spravia...
Super, ze sa vam dari kojit, kym je mliecko, tak je to super 😉

alikaa
28. dec 2009

Ahojte, neviete kto zajtra ordinuje vo dverach c. 27? Vraj Rozemberg ma dovolenku, chcela by som ist k Janacovi. Ale zajtra okrem tychto dvoch ma ordinovat aj Jancok, u ktoreho som bola pred tyzdnom a k nemu uz ist nechcem. Tak teraz neviem kedy tam ist. Kedy ma Janac presne ordinacne hodiny, neviete?

footstep
29. dec 2009

Ahojte, prosim neviete kedy je to poucenie o epiduralke v stredu na ARE?

jankohrasko
29. dec 2009

tusim o 14 🙂

footstep
29. dec 2009

Dakujem! Volala som tam pre istotu a bude to o druhej v stredu v kniznici 🙂

zuzuxx
29. dec 2009

Ahojte, tak som po poradni. Poslal ma aj na monitor, tam sa im nieco nezdalo, tak na prietoky a potom zase na monitor. Nastastie druhy monitor bol uz lepsi, tak som doma 🙂 Dohodli sme sa s dr, ze ak neporodim, tak 4.1. na prijem, nech ma maju radsej pod dohladom. Ale kocka by si to mohla rozmysliet a vypytat sa aj skor, bola by som radsej 😉
A aj epi som si uz vyplatila, tak to mam z krku...

jankohrasko
29. dec 2009

zuzuxx: radsej 5krat skor, ako raz neskoro.. drzim palce 🙂 mozno ze to bude prve babatko v roku 2010 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alexandrah
29. dec 2009

zuzux - tak ta konecne pozreli, no uz to mas za chvilu, viewm, ze posledne dni cakania su najhorsie, ale este si to uzi, potom uz zacne kolotoc, uvidis!!!!! tak si este skus posledne dni trochu oddychnut!!!!!!

rybka13
30. dec 2009

zuzuxx, drzim palce, neboj, o 2 tyzdne nam uz budes pisat z domu zazitky z porodu 🙂

babule, prajem veseleho silvestra 🙂

rybka13
30. dec 2009

alex, teda risko je valibuk, ze tolko vypije 🙂
moja emka dnes prvy krat zjedla vyse 100 ml a to som sa echt bala ze jej bude zle od prejedenia ..
ale mam asi malo mliecka, niekedy place 😒 a nemozem dosiahnut to, ze raz jej dam z jedneho raz z druheho.. z jedneho jej je malo 😔

zuzkat1
31. dec 2009

ahojte🙂 tak prvu poradnu na antolskej mam uspesne za sebou, bola som u Scholtza a bol celkom mily a aj jeho sestricka je fajn, len vraj buduci tyzden tam nebude (ved ano je sviatok) tak mam ist v iny den k inemu.. aj na sono ma hned poslal a mala ma uz 3100g🙂
prajem veseleho silvestra a krasny a stastny novy rok

k.a.t.k.a.
31. dec 2009

Prosim vas tie co ste rodili planovanou sekciou kde ste absolvovali interne vysetrenie? lebo na Antolskej maju dovolenku do 11.januara 😠 a ja to musim mat vybavene bud. tyzden 😝 Sa bojim ze teraz vsade budu mat dovolenky 😖
Inak mala som poradnu s Janacom a musim povedat ze som bola velmis spokojna 😎 lebo dost sa tu spoominala jeho povaha 😅

zuzkat1
31. dec 2009

katka a prosim ta kedy ordinuje? lebo ja musim ist bud. tyzden k inemu ten scholtz tam vraj nebude, tak by som skusila janaca 🙂

zuzuxx
31. dec 2009

Ahojte, baby dakujem vam za povzbudenia, budem ich potrebovat 😉
Zuzka, Janac ordinuje na c.27 v utorok rano a stvrtok poobede. Ale stane sa, ze niekedy tam v utorok neni, ked ma po sluzbe.

jankohrasko
31. dec 2009

k.a.t.k.a. ja som predoperacne vysetrenia absolvovala u mojej obvodnej lekarky v Ruzinovskej nemocnici, ta ma este poslala k internistovi 😀

k.a.t.k.a.
31. dec 2009

zuzkat dnes bol Janac rano ... sestricka vravela ze sa nemam riadit ordinacnymi hodinami na dverach, Rozemberg ma dovolenku, tak sa vselijak zaskakuju 😉
Ja prave rozmyslam ci sa oplati zazmluvnovat lekara, ked budem mat planovanu sekciu .. lebo to si vie dotycny doktor naplanovat podla svojej sluzby sekciu nie? teda ak nie je pazravy po peniazoch

anda123
1. jan 2010

Ahojte maminy, podelim sa len so skusenostou a info pre maminy, ktore si vyberaju lekara na Antolskej. Ja som dva krat rodila u Dr. Rozemberga a musim povedat, ze keby som mala este niekedy babo, tak rodim opat u Dr. Rozemberga. Tie peniazky vobec nelutujem. Je to lekar s velkym srdieckom a vie velmi zlahcit a uvolnit atmosferu. Mozem ho jedine odporucat.

alikaa
1. jan 2010

Ahojte, ste tu niektora, co si nezazmluvnila lekara? Zaujimal by ma pristup doktorov k pacientkam, ktore sa rozhodli nechat vyber porodnika na osud, bez zazmluvnenia.

mata1977
1. jan 2010

alikaa,
ja som rodila v novembri-10.11.2009 už druhy raz na antolskej bez zazmluvnenia a som nadmieru spokojna.rodil ma dr.Scholtz,mal vtedy službu,jeden deň ma prijali a na druhy ma naplanovali,lebo mali volne miesto.ja som si
nezazmluvnovala nikoho,lebo žiadneho nepoznam,do poradne som chodila tam až od 38t.t a to k dr.Oravcovi,lebo som prvy raz bola u neho v poradni,mal vtady službu.
je to na tebe,ale ja som bola spokojna velmi,aj pristupom lekarov,sestričiek a aj sestričiek novorodeneckych.
držim ti palce,aby ti to dopadlo dobre.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre