Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

cicimon
20. mar 2010

zuzu - no ani nie, vyslovene nie som pri tom jancokovi a hlavne chcem ist v pondelok alebo utorok...

tonicka
20. mar 2010

ja som chodila v streu alebo vo stvrtok a to tam je roszemerg tusim na 27 od 11 do 1 ak sa nemylim (oproti je nejaka cievna ci aka amulancia 😉 )

tonicka
20. mar 2010

chidak, som mu spotvorila men Rozemberg malo byt 😀 janac je oproti ultrazvuku tusim 25 😉

evatko
20. mar 2010

Ahojte, VAs tam ale v piatok bolo pri dverach 24,25 a este neviem ake su to... Ja som prisla do poradne, chodim k Dr. Havaldovi (uz 8 rokov) dvere c. 22, nebolo tam ani nohy,dala som si dole kabat, ze idem na WC, otvorila sestricka, ze no podte... bola som vybavena za 10 minut a odchadzala som zase 100 km domov 😀 . Za tie roky som nebola u ineho Dr.,ale moj doktor ma cely buduci tyzden dovcu, a tak mam ist k Dr. Sysakovi, kt ho zastupuje. Mam z toho stres, neviete niekto nieco blizsie o nom?

diamond_23
20. mar 2010

Vidim ze tu rozoberate doktorov z antolskej 😕 Ja som tam este nebola a vobec neviem ku ktoremu mam ist neviete mi poradit ??doktora a cislo dveri..Kazdy den je tam niekto iny ?alebo ako to funguje? 😒

saudi
20. mar 2010

evatko - sysak je v pohode.

saudi
20. mar 2010

sammy - no ani neviem pri kom som sedela, lebo som si citala 🙂
kazal mi prist buduci stvrtok, lebo ma dovolenku.

boze, ja sa s tym EPI neviem rozhodnut, lebo mam kamosky co si strasne chvalia a aj takze co im to pobabralo porod :( prvy porod som prezila bez a to som rodila dceru zadockom, tak mam tendenciu ist aj teraz bez. ale zas keby som si odmyslela tie bolesti, tak by to bolo veru lepsie...

zuzuj
20. mar 2010

diamond: staci ked pokukas o par stranok dozadu, viacere sa tam vyjadrujeme a dala som tam aj odkaz na album jankahraska ktora ma ofotene cisla ambulancii aj mena doktorov 😉
saudi: no myslim, ze ked si prezila takyto porod, tak ty uz si teraz za vodou...a zbytocne len prachy vyhodis.. 🙂

saudi
20. mar 2010

no ved aj ja si hovorim 🙂 asi si to zaplatim, ale vyuzijem az ked by sa porod nejako natahoval, prvy trval necele 3 hodiny, tak moc ani nebolo kedy pichat EPI

lucia169
20. mar 2010

sammy ja idem na odbery v utorok a v stredu na prednasku k EPI, ale do poradne mam ist az 31.3, lebo vraj do 30.3. je na dovolenke, tak som zvedava ako pochodis vo stvrtok. Inak ja sa na ultrazvuk nemusim obejdnavat, aj v piatok len zavolal na oddelenia Dr.Sysakovi, ja som tam len vybehla a za 5 min. som bola hotova. Po tom cakani to bola celkom ulava. No a potom som musela ist na riaditelstvo odniest zmluvu, teraz uz len zaplatit, ale tiez povedal, aby som pockala kym sa vrati z dovolenky, mozno ak by som dovtedy z nejakeho dovodu porodila aby som nic neplatila ked tam nebude on, ale to len hadam.

Inak baby v poslednom case mam fakt dost, vsetko ma boli, krize, klby, nemozem poriadne dychat, no uz aby to bolo. Vy ste v pohode?

cicimon
21. mar 2010

ja mam opuchnute nohy a strpnute prsty na rukach a v noci sa budim na to, ze ma az klby bolia z toho....inac mi nic nie je 😀

sammy
21. mar 2010

Saudi, tak si to asi bola ty, ak si citala take vytrhnute stranky ani neviem z akeho casopisu 😀 Tak sa potom stretneme aj vo stvrtok. Sice ja tam mam byt uz 7.30 kvoli odberom, ale mozno kym sa dostanem do poradne, prides aj ty.
Tu EPI ti ozaj netreba, ked si prve zvladla bez nej a este tak rychlo. Lebo prave s nou to moze potom trvat dlhsie.

Lucia, mna tiez bolia krize a hlavne uz nevladzem vela chodit, lebo to citim na krizoch, ale aj v podbrusku ma potom boli. A este k tomu ma dcera teraz take jedovite obdobie a musim sa s nou namahat skoro cely den + dvihat ju, tak neviem kolko to este vydrzim. Ale zatial som asi v pohode, ked dr. nic nepovedal.
A aj nohy mi trochu opuchaju + budim sa v noci, ze mam strpnute ruky. Co ma ale prekvapuje, nemam uz krce v nohach ako pred mesiacom a predtym a to ani nic na to neberiem.

lg1
21. mar 2010

:D No tak tu uz chybam asi len ja a budu odhalene vsetky tehotne, ktore chodia do poradne k dr. Oravcovi a sedeli v piatok pred jeho ambulanciou... :D

cicimon
21. mar 2010

no a teraz utorkove, kedze tie od Oravca sa uz prezradili 🙂

saudi
21. mar 2010

sammy, ano to som bola ja 🙂 k lekarom si nosim len vytrhnute clanky z casakov co nestihnem precitat, aby som ich mohla vyhodit 🙂
ja idem vo stvrtok tiez najskor na odbery.

cicimon
21. mar 2010

baby a neviete ci sa da ist aj na nejake prednasky okrem tej EPI a otec pri porode? nieco bez cvicenia?

sammy
22. mar 2010

Saudi, tak sa vo stvrtok stretneme. Teda dufam, lebo zatial som nenasla nikoho kto mi postrazi malu a so sebou ju brat nemienim, robila by tam cirkus.

Cicimon, prednasky som vobec nestudovala, ani sa na ziadne nechystam, som rada, ze stiham poradne.

matenka
22. mar 2010

baby, tá moja doktorka je asi trocha spomalená, v piatok ešte idem posledný krát do poradne k nej a až budúci týždeň vraj na antolskú a keď vidím, že niektoré tam chodíte od 34-35tt ☹

cicimon
22. mar 2010

matenka - ja idem prvy raz az zajtra a to som dnes 36tt+1.... ja mam dojem, ze niekore gyn. posielaju tak rozne...

zuzuj
22. mar 2010

matenka: ma sa chodit od 36 tt, len niektori gynekologovia beru 36 tyzden od 35+1 atd a niektori povazuju 36 az ked je ukonceny 36+1 aspon tak som to pochopila...
Ja som zacala od 34tt preto lebo mi tak kazali na ANtolskej, ma berie tam lekar ako rizikovu...mna moj gynekolog by poslal az v tom 36, musela som sama poziadat o skorsie vypisanie papierov, ale v podstate takto som bola prvykrat na Antolskej 34tt a druhykrat idem az o 2 tyzdne takze 36tt, takze moc velky rozdiel to neni... 😉

babulina
22. mar 2010

matenka, ja som na antolsku dosla az v 38tt pri prvej dcere a v pohode 🙂

matenka
22. mar 2010

aha, tak potom v pohode 🙂

sammy ja mám podobný problém, buď si manžel vezme voľno, alebo neviem čo, lebo malú mi nemá kto postrážiť, a ako si pamätám, aj keď som bola objednaná u doktora na určitú hodinu, aj tak som tak 1-1,5 musela čakať v čakárni, čo je dosť blbé

zuzkakrupka
22. mar 2010

ahojte baby tak mna moj gynekolog vobec neposlal na poradnu ani za ziadnym porodnikom a to uz mam teraz termin. Akurat rano zajtra idem na kontrolu a chcem mu povedat ze nech je taky laskavy a posle ma do porodnice lebo uz som dost vycerpana cele noci nespim atd. Je to normalne ze netreba chodit vobec do poradne a ze az ked to na mna pride mam ist na prijem. Aj ked mam svojho gyn. na Antolskej, chcem podotknut ze on nieje porodniik. Dik

zuzkakrupka
22. mar 2010

takze ja som v 40tt a este ani raz som nebola v poradni ani neviem kde to je 😒 len dufam ze niesom jedina, lebo je mi to divne, ked si citam vase prispevky......hlavne dufam ze bude vsetko OK a prodim uz aj zajtra 😝

cicimon
22. mar 2010

tie co ste uz rodili - ako je to s nahlasovanim mena - treba povedat dopredu chlapcenske aj dievcenske ci az po narodeni?

tehula
22. mar 2010

cicimon, ked babo vyjde, spytaju sa ta, ako sa bude volat. Takze nic dopredu

cicimon
22. mar 2010

diki 🙂

zuzuj
22. mar 2010

zuzkakrupka: tak to neviem, lebo ja som myslela, ze na Antolskej su vsetci pôrodníci..., tak asi je to ale normal ked chodis na Antolsku furt, mas vsetky papiere a dojde to na teba tak dojdes na prijem. Tak to maju baby co nemaju nikoho zazmluvneneho. Kamosky tak chodili do hociktorej ambulancie od toho 36tt, niektore mali stastie na toho isteho , niektore nie a potom ked to na nich doslo isli na prijem.. 😉 a rodil ich kto mal prave sluzbu...
A ty chodis ku komu na Antolskej co neni porodnik?....sak sa ho spytaj, ze co s tebou 🙂

zuzuj
22. mar 2010

cicimon: som myslela, ze sa tam zajtra s tebou stretnem, lebo babatko sa cely den nehybalo, teraz navecer zacalo, tak nejdem zatial... 😵 ale ty si asi by bola v inej ambulancii, ides teda k tomu janacovi?, ci Jancokovi?...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre