• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

13. mája 2017 
zuzuj - pojdem zajtra rano k janacovi, snad sa mi podari okolo 8mej
22. mar 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak vidím, že nie som jedniná, a budúci týždeň už idem aj tak aj ja na antolskú, ale celkom sa teším, keď bude potom,
ešte sa chcem spýtať, ako v noci spávate? ja som cez deň v pohode, ale v noci ma občas bolí brucho, hlavne keď sa pretáčam zo strany na druhú stranu, a nepamätám si, že by som to mala aj pri prvej dcére :frowning2:
22. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna bolia boky, kazdu chvilu som hore,,, no nic moc
22. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže je to asi normálne, tak už len vydržať :slight_smile:
22. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matenka: to mna bolia tie dole upony v podbrusku...ja sa pretacam uz od januara len s bolestou, akoby som natiahnute svaly mala ...
a tiez ma bolia ako cicimon tie boky resp. zobudim sa na to, ze mam uplne bok strpnuty ,...fakt uz len vydrzat... :grinning: aj ked po porode nam bude este asi horsie... :sweat_smile:
22. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimom.: inak to tam dost skoro ides o 8 hod. nebude este na vizite? ale sak aspon budes medzi prvymi v poradi... :wink:
22. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzuj: dakujem, no on je len gynekolog na -1 ordinuje, nieje porodnik, no ved zajtra tam idem tak som zvedava..... :frowning2:
22. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzuj - no ved uvidim, kedy sa mi podari dojst, beriem knizku - som zvyknuta uz od svojej gyn cakat tak hodinku :slight_smile:
a ty teda ides zajtra?
22. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
metenka: aj ja uz som na roztrhanie a vsetko ma boli, uz som s toho unavena a dost vycerpana, dufam ze budem zvladat porod, ze mi niake sili ostanu :( v noci spim tak 3-4 hodky max..... :frowning2: ale vsetko zvladneme
22. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimom: asi nie, lebo nechcem panikarit...malicka zase stichla...no ale povinnych 10 pohybov za den urobila :slight_smile: tak asi nie, este uvidim ci sa bude ako obvykle hybat tak od 1 v noci do 3 hod, :grinning: ak nie tak mozno tam skocim...pre istotu lebo inak mam prist az k 31.3.....
Inak my sme dobre , si piseme v 2 roznych temach naraz :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka tak to ti verím, ja som ešte "len" 36tt ale už mám toho plné zuby :unamused:
22. mar 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taka som rada, ze tu citam o pocitoch, kt. prezivam aj ja, lebo ked si tak v duchu poviem, ze mam toho dost(vcera mi uz do placu bolo), potom sa citim previnilo, ze nie som dost silna pre moje mimi :cry: . Ale vzdy mam na pamati kamosku, kt. porodila 4 deti za necelych 6 rokov a nikdy som ju nepocula sa stazovat(az teraz mi pritakava, ze to bolo narocne a mala take a take bolesti).
A s tym spankom to asi s nami tak ma byt- vid cas mojho prispevku a to uz mam co-to za sebou. Pri prvom tehu som spala tak 2 hodky za noc- trpela som bolestami oboch ruk- syndrom karpalneho tunela, tak teraz je to v porovnani uplna pohodicka. Aspon si mozme povedat, ze neprespime cely zivot :grinning:
23. mar 2010 o 03:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moja skusenost po dnesnej poradni - asi je fakt jedno, ku komu clovek ide, lebo aj tak tam asi nebude :slight_smile: ja som sla ze k janacovi, ten tam nebol, prvych 45min ziaden lekar a potom dosiel Rozemberg co mal robil od 10.00 alebo nejak tak :slight_smile:
no a vysledok mohol byt tiez lepsi..vysoky tlak
23. mar 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cicimon, ja som tam bola dnes tiez, presne ako hovoris :slight_smile:
23. mar 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len som teraz na pochybach, to mam teraz chodit Rozembergovi o tyzden na tu desiatu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem, mne kazal prist na 7.45 na odbery a potom ze si mam pockat na poradnu...tak snad sestricka bude vediet, kedy pride...a ked ne, tak pojdem k tomu co tam bude prvy :slight_smile:

a ty si tam bola o ktorej? videli sme sa?
23. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od osmej, cervena bunda, isla som druha dnu...
23. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh, tak ja som bola hned vedla teba, cervene tricko :slight_smile:
a si bola teraz prvy raz ci zu si predtym u niekoho bola?
23. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdalo sa mi, kniha bola dobra indicia looooool Prvy raz.
23. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ja som rodila tiez na antoslkej ale 2007 november dvojicky porodila som ich cisarskym ale spinalom teda bola sompri vedomi ja k tym lekarom len tolko su tam velmi dobry odbornici chcem sa podakovat dr.kostolnemu momju gynekologovi velka vdaka.na antoslek je fajn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: drzte sa :dizzy_face:
23. mar 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este sa chcem spytat: prijem je na -1tke? Tam byva otvorene aj v noci, alebo je tam nejaky zvoncek?
24. mar 2010 o 04:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
EVATKO- v noci musíš ísť cez suterén,tam je pohotovosť a centrálny príjem,tade sa dá prejsť na všetky oddelenia. Ja som tade išla,ked som mala tvrdnutie brucha a bolesti. Nezlakni sa,býva tam vela ludí,ale stačí,ked zaklopeš na dvere a hned ťa prevezú na oddelenie.
24. mar 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nemate prosim vas niektora zaznacene ordinacne hodiny a tc na interne na prvom poschodi na antolskej? Mali by tam robit predoperacne vysetrenie na sekciu. Dakujem
24. mar 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zavolaj 68671111 tam ta prepnú
24. mar 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanika mne predoperačné vyšetrenie pri sekcii robili deň pred sekciou, už som bola v nemocnici, a teda nič moc, len sa čosi popýtali, na alergie a tak, potom váhu, tlak, a to je hádam aj všetko
24. mar 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, tak zajtra sa vidime v poradni, kto sa chystate :slight_smile:
Mate uz zbalene tasky? Ja stale nie a strasne sa mi do toho nechce, no na druhej strane ma chyta panika, ze co ked zacnem rodit a ani nemam veci pobalene :confounded:
24. mar 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak, bola som si tam pesky s malym na trojkolke, mam opisane cislo aj hodiny, tak zajtra volam. Ja som uz tak skoro vazne zbalena asi dva tyzdne, ale nemam este v taske uplne vsetko, nechce sa mi ist do sterilizacie odsavacky, bojim sa, ze ju prevarim az moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Diky moc zuzuj
24. mar 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam tasku tak na 80% zbalenu, ale snad ju nebude treba pouzit skor ako v den porodu...
24. mar 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja taska, teda obrovsky kufor, je zbalena uz dobre tri tyzdne.
Nanika, nesterilizuj, ved sterilna vydrzi cca 48 hod, oni Ti ju v nemocnici vysterilizuju v sterilizatory
24. mar 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok