Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

cicimon
22. mar 2010

zuzuj - pojdem zajtra rano k janacovi, snad sa mi podari okolo 8mej

matenka
22. mar 2010

ok, tak vidím, že nie som jedniná, a budúci týždeň už idem aj tak aj ja na antolskú, ale celkom sa teším, keď bude potom,
ešte sa chcem spýtať, ako v noci spávate? ja som cez deň v pohode, ale v noci ma občas bolí brucho, hlavne keď sa pretáčam zo strany na druhú stranu, a nepamätám si, že by som to mala aj pri prvej dcére ☹

cicimon
22. mar 2010

mna bolia boky, kazdu chvilu som hore,,, no nic moc

matenka
22. mar 2010

takže je to asi normálne, tak už len vydržať 🙂

zuzuj
22. mar 2010

matenka: to mna bolia tie dole upony v podbrusku...ja sa pretacam uz od januara len s bolestou, akoby som natiahnute svaly mala ...
a tiez ma bolia ako cicimon tie boky resp. zobudim sa na to, ze mam uplne bok strpnuty ,...fakt uz len vydrzat... 😀 aj ked po porode nam bude este asi horsie... 😅

zuzuj
22. mar 2010

cicimom.: inak to tam dost skoro ides o 8 hod. nebude este na vizite? ale sak aspon budes medzi prvymi v poradi... 😉

zuzkakrupka
22. mar 2010

zuzuj: dakujem, no on je len gynekolog na -1 ordinuje, nieje porodnik, no ved zajtra tam idem tak som zvedava..... ☹

cicimon
22. mar 2010

zuzuj - no ved uvidim, kedy sa mi podari dojst, beriem knizku - som zvyknuta uz od svojej gyn cakat tak hodinku 🙂
a ty teda ides zajtra?

zuzkakrupka
22. mar 2010

metenka: aj ja uz som na roztrhanie a vsetko ma boli, uz som s toho unavena a dost vycerpana, dufam ze budem zvladat porod, ze mi niake sili ostanu :( v noci spim tak 3-4 hodky max..... ☹ ale vsetko zvladneme

zuzuj
22. mar 2010

cicimom: asi nie, lebo nechcem panikarit...malicka zase stichla...no ale povinnych 10 pohybov za den urobila 🙂 tak asi nie, este uvidim ci sa bude ako obvykle hybat tak od 1 v noci do 3 hod, 😀 ak nie tak mozno tam skocim...pre istotu lebo inak mam prist az k 31.3.....
Inak my sme dobre , si piseme v 2 roznych temach naraz 😀 😀

cicimon
22. mar 2010

😉

matenka
22. mar 2010

zuzka tak to ti verím, ja som ešte "len" 36tt ale už mám toho plné zuby 😒

evatko
23. mar 2010

Taka som rada, ze tu citam o pocitoch, kt. prezivam aj ja, lebo ked si tak v duchu poviem, ze mam toho dost(vcera mi uz do placu bolo), potom sa citim previnilo, ze nie som dost silna pre moje mimi 😢 . Ale vzdy mam na pamati kamosku, kt. porodila 4 deti za necelych 6 rokov a nikdy som ju nepocula sa stazovat(az teraz mi pritakava, ze to bolo narocne a mala take a take bolesti).
A s tym spankom to asi s nami tak ma byt- vid cas mojho prispevku a to uz mam co-to za sebou. Pri prvom tehu som spala tak 2 hodky za noc- trpela som bolestami oboch ruk- syndrom karpalneho tunela, tak teraz je to v porovnani uplna pohodicka. Aspon si mozme povedat, ze neprespime cely zivot 😀

cicimon
23. mar 2010

tak moja skusenost po dnesnej poradni - asi je fakt jedno, ku komu clovek ide, lebo aj tak tam asi nebude 🙂 ja som sla ze k janacovi, ten tam nebol, prvych 45min ziaden lekar a potom dosiel Rozemberg co mal robil od 10.00 alebo nejak tak 🙂
no a vysledok mohol byt tiez lepsi..vysoky tlak

nanika
23. mar 2010

Cicimon, ja som tam bola dnes tiez, presne ako hovoris 🙂

nanika
23. mar 2010

Len som teraz na pochybach, to mam teraz chodit Rozembergovi o tyzden na tu desiatu? 😝

cicimon
23. mar 2010

no ja neviem, mne kazal prist na 7.45 na odbery a potom ze si mam pockat na poradnu...tak snad sestricka bude vediet, kedy pride...a ked ne, tak pojdem k tomu co tam bude prvy 🙂

a ty si tam bola o ktorej? videli sme sa?

nanika
23. mar 2010

Od osmej, cervena bunda, isla som druha dnu...

cicimon
23. mar 2010

heh, tak ja som bola hned vedla teba, cervene tricko 🙂
a si bola teraz prvy raz ci zu si predtym u niekoho bola?

nanika
23. mar 2010

Zdalo sa mi, kniha bola dobra indicia looooool Prvy raz.

sisko78
23. mar 2010

ahojte baby ja som rodila tiez na antoslkej ale 2007 november dvojicky porodila som ich cisarskym ale spinalom teda bola sompri vedomi ja k tym lekarom len tolko su tam velmi dobry odbornici chcem sa podakovat dr.kostolnemu momju gynekologovi velka vdaka.na antoslek je fajn 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 drzte sa 😵

evatko
24. mar 2010

Este sa chcem spytat: prijem je na -1tke? Tam byva otvorene aj v noci, alebo je tam nejaky zvoncek?

zuzana39
24. mar 2010

EVATKO- v noci musíš ísť cez suterén,tam je pohotovosť a centrálny príjem,tade sa dá prejsť na všetky oddelenia. Ja som tade išla,ked som mala tvrdnutie brucha a bolesti. Nezlakni sa,býva tam vela ludí,ale stačí,ked zaklopeš na dvere a hned ťa prevezú na oddelenie.

nanika
24. mar 2010

Baby nemate prosim vas niektora zaznacene ordinacne hodiny a tc na interne na prvom poschodi na antolskej? Mali by tam robit predoperacne vysetrenie na sekciu. Dakujem

zuzuj
24. mar 2010

zavolaj 68671111 tam ta prepnú

matenka
24. mar 2010

nanika mne predoperačné vyšetrenie pri sekcii robili deň pred sekciou, už som bola v nemocnici, a teda nič moc, len sa čosi popýtali, na alergie a tak, potom váhu, tlak, a to je hádam aj všetko

sammy
24. mar 2010

Caute, tak zajtra sa vidime v poradni, kto sa chystate 🙂
Mate uz zbalene tasky? Ja stale nie a strasne sa mi do toho nechce, no na druhej strane ma chyta panika, ze co ked zacnem rodit a ani nemam veci pobalene 😖

nanika
24. mar 2010

Tak, bola som si tam pesky s malym na trojkolke, mam opisane cislo aj hodiny, tak zajtra volam. Ja som uz tak skoro vazne zbalena asi dva tyzdne, ale nemam este v taske uplne vsetko, nechce sa mi ist do sterilizacie odsavacky, bojim sa, ze ju prevarim az moc 😝 Diky moc zuzuj

cicimon
24. mar 2010

no ja mam tasku tak na 80% zbalenu, ale snad ju nebude treba pouzit skor ako v den porodu...

evatko
24. mar 2010

Moja taska, teda obrovsky kufor, je zbalena uz dobre tri tyzdne.
Nanika, nesterilizuj, ved sterilna vydrzi cca 48 hod, oni Ti ju v nemocnici vysterilizuju v sterilizatory

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre