• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Antolská

10. decembra 2016 
drsne? ja zijem v domneni, ze hodka cakania je celkom v pohode :grinning:
6. apr 2010 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evatko, ked si cakala len hodku, tak je to v pohode, ja na poradni u mojej lekarky - zatial nie na antolskej cakam aj dve tri hodiny..ale uz som si zvykla..
ako sa ma cicimon s malinkou Martinkou, mate nejake info?
6. apr 2010 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,ja som tam včera tiež bola na sone,objednaná som bola na 10:15 a zavolala ma niečo po 11-tej,ale dozvedela som sa dobrú správu,malý sa nám otočil :slight_smile: ,bol totiž priečne a doktor ma strašil cisarákom :frowning2: tak aspoň som sa ukludnila
7. apr 2010 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky, ked to na mna pride v ordinacnych hodinach, tak mam ist do hocktorej ambulancie dolu, kde niekto ordinuje, aj ked to nebude moj porodnik? mozem sa asi obehnut, vsak? :slight_smile:
mojmu zazmluvnenemu lekarovi mam asi volat az ked mi potvrdia, ze porod sa rozbieha, ze? som sa vcera zabudla na poradni popytat. dik
7. apr 2010 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
saudi, co chodim na predporodny kurz k p. Jezikovej, tak ano, hovorila, ze ked to na teba pride a ordinacie su otvorene, treba ist cez ambulanciu..tam ti uz povedia co a ako..a samozrejme, netreba cakat, ale treba klopat :wink:
7. apr 2010 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
saudi, viem, ze ak na teba pride v ordinacnych hodinaach, tak treba ist do prijmovej ambulancie na 26ku, alebo do hocktorej ambulancie a oni ta odsikuju na porodnicu.

a ak mas zazmluvneneho, tak presne tak, volas mu az ked mas potvrdene, ze sa porod rozbieha (aspon tak ma instruoval moj zazmluvneny tot nedavno. :slight_smile:)
7. apr 2010 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby prosim vas kde najdem na nete ci na antolskej ake su prednasky a kedy?
7. apr 2010 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja praveze s tym cakanim nemam najmensi problem, a to cestujem 110 km tam, 110 naspat. Len to bolo drsne vtom, ako tam vsetci nadavali... a to bolo cakanie na sono, nie poradnu, to som potom cakala dalej...
7. apr 2010 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pripajam sa k otazke ohladom prednasok na antolskej :slight_smile: na nete som nic zaujimave nenasla, akurat to, ze existuju. absolvovali ste ich? dajte prosim nejake info...
7. apr 2010 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: ... ja som osobne absolvovala dva druhy prednasok na Antolskej. Jedna bola k epiduralnej analgezii a druha bola tzv. "oteckovska". Prednasky k epiduralnej analgezii su kazdu stredu o 14tej a "oteckovske" su kazdy druhy pondelok o 12,30 v zasadacke na tretom poschodi... Terminy prednasok su vypisane na dverach gyne ambulancii na prizemi v polikninicnej casti... Info o terminoch ma aj pani Jezikova, ktora robi predporodnu pripravu...
7. apr 2010 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
benuliatko- ako si sa nakontaktovala na p.Jezikovú,ja sa nie a nie dovolať,počula som ,že treba hned ráno,skúšam to od 7.00 a nikto to neberie :frowning2:
8. apr 2010 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute, som dnes po dalsej poradni, bola to rychlovka, lebo tam nikoho nebolo :slight_smile: No zatial nerodim, vlastne uz 2 tyzdne mam stale rovnaky nalez.
Absolvovala som aj rychle UZV, ale pozreli len prietoky a tie su vraj ok.
Ak to takto pojde dalej, zas budem rodit po termine :confounded:
8. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sammy aj ja som tam dnes bola, tiež to šlo fajn rýchlo, a s doktorom sme dohodli, že 18-násteho ma berú na sekciu, inak by som asi tiež rodila až po termíne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. apr 2010 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vdaka za rady :slight_smile:
8. apr 2010 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sammy, matenka - a u koho ste boli na poradni? dnes by mal tušim mať ambulanciu rozemberg :wink:

zuzka39, to musiš mať smolu, ja som jej volala 2krat a vždy som sa na prvý raz dovolala....tušim okolo 7:40 som volala....no asi len treba skúšať :wink:
8. apr 2010 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
riska u dr. paldiu
8. apr 2010 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute
takze porod bol celkom ok, nanestastie neviem meno lekara, nemala som zazmluvneneho, taky mlady sympatak - sla som rovno na prijem asi 4.10 a bola som s nim spokojna takisto aj so sestrami. Asi o 2.00 som zacala mat bolesti v bruchu, za necele 2 hod ma 3x prehnalo, kontrakcie z 10min na 4 za ten cas a ked som uvidela krv na nohavickach, mm sa obliekol skor ako ja :slight_smile: v nemocke 2x monitor, vysetrenie a ze idete rodit, ziaden klystir..o 6.03 bola mala na svete. Jedine blbe co bolo,ze ma strasne potrhala, tak som zosita ako taka vysivka...este teraz neviem poriadne sediet. A sestonedelie a novorodenecke - fakt super vsetci, pomohli vzdy ked bolo treba

a co sa tyka "vybavy" - prvy den poskytnu vsetko - podlozky, vlozky a pod a potom uz treba svoje. Mne celkom vyhovovalo, ze som mohla mat "erarnu" koselu. dokonca aj jedlo bolo ok

k EPI -nebolo som presvedcena, ze ju chcem a nakoniec mi ju ani netrebalo a fakt to nebolo take zle, zeby som lutovala, ze som si nedala.
8. apr 2010 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inac - musim povedat, podla bab co som tam stretla, ze nastrihovanie sa nerobi vzdy, bolo tam vela, co neboli a hned tam pomaly skakali ako srnky

a tiez tam bolo celkom prazdno - na sesto sme tam boli asi 6, na 2kach izbach
8. apr 2010 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cicimon, tak supis :wink: , gratulujem
8. apr 2010 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vdaka
8. apr 2010 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cicimon, doktor bol vysoky a v okuliaroch alebo nizsi a bradaty?:wink:
8. apr 2010 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cicimon, super, hlavne, ze ste uz doma :slight_smile:
8. apr 2010 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cicimon, velmi gratulujem a malicka mala teda ake miery?
8. apr 2010 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzana39> Pokial sa ti nedari p. Jezikovej dovolat, skus sa tam zastavit osobne. Ja som pred par tyzdnami chodila na Antolsku na jej kurzy a myslim, ze mi velmi pomohli. Ja som chodila na kurz vo stvrtok rano o 8:00 (velka telocvicna, modry trakt oproti bufetu v nemocnicnej casti). Vtedy by si ju tam mala zastihnut.
8. apr 2010 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzana39, tak ako napisla lg1, skus osobnu navstevu. Ja som vsak mala stastie, dovolala som sa na prvy sup, co mi nechceli moje kamaratky verit :grinning: , nakolko ony skusali dva tyzdne dookola. Ked som sedavala pred telocvicnou, vzdy sa pred dverami pani Jezikovej ukazala jedna - dve tehulienky a pytali sa priamo na predporodnu a prihlasovali sa. Niektore dokonca klopali na dvere telocvicne po 8mej, kde sme uz zacali s cvicenim alebo prednaskou. Velmi sa to pani Jezikovej nepacilo, ale vybavila ich. Priprava je fajn, hodka cvicenia a hodka prednasky ubehnu ako voda! :wink:
8. apr 2010 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem pekne za rady,bývam kúsok,tak sa tam vyberiem osobne v rámci prechádzky,chcela som už skor,ale počula som,že ona stále niekde pobehuje a ťažko ju nájdem,ale skúsim teda ten štvrtok,ešte raz dakujem :slight_smile:
9. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi, a kurzy su aj v utorok od 11-13, tak môžeš aj vtedy skúsiť :wink:
9. apr 2010 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cicimon: este raz ty gratulujem...super rychlo si to zvládla, a prečo ťa malá potrhala ?? nenastrihli ťa ? či nestihli?

Baby a ako funguje otecko? kedy tam moze byt?..ked napr. niekto tak rychlo nerodí, tak čaká vonku, či volali ste že už sa ide rodiť tak rychlo prídi...lebo však niekedy ta I faza aj velmi dlho trvá a to tam tuším oteckovia nesmú byť nie?...
9. apr 2010 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzuj, preco by nemohli byt aj v prvej faze?? jasne ze mozu :slight_smile: na antolskej to ze vraj funguje tak - aspon p. Jezikova nam hovorila, ze ked je tam niekto s tebou, tak je to super, ze mozes chodit, byt na lopte, ist do sprchy, ale ked si tam sama - myslim v prvej dobe porodnej, tak ta nikam nepustia, musis iba lezat, aby sa ti nieco nestalo, ked na teba nema dat kto pozor..
9. apr 2010 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ked som tam lezala v januari, tak som bola na porodnici nakuknut a sestricka mi vravela, ze tam nie su otcovia az ked uz rodíš , za tou plachtou :slight_smile: tak aspon tak sa mi marí.....tak som to asi nepochopila...
9. apr 2010 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok