Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

babulina
14. apr 2010

mne sa tam pacilo, trosku sme pocvicili trochu podebatovali, ja som sice chodila predtym na kurz rodicovstva takze som si iba zopakovala co som vedela, ale urcite to nebolo na skodu, a nasla som tam aspon tehule s ktorymi som neskor chodila kocikovat kedze som nepoznala nikoho s babom v okolo 🙂

pimpulienka
14. apr 2010

babulina tak super, teším sa tam 🙂

babulina
14. apr 2010

sa mozno aj stretneme, na dalsej poradni si uz vypytam papierik na cvicenie a potom sa jej ozvem 🙂

bambola
14. apr 2010

Baby a co tak celkovo na tych prednaskach? Lebo fakt neviem ci ist alebo neist ale ja by som tiez potrebovala najst niekoho na kocikovanie 😠

cicimon
14. apr 2010

pimpi - dik, ano, rodila som tam 3.4.

babulina
14. apr 2010

jeeeeeeee cicimon, to krasny datum ja som rodila tiez vtedy len dva roky pred tebou 😀

certica
14. apr 2010

babulina ty si aprilovka 2008? 😕 nechces sa k nam pridat do temy?

babulina
14. apr 2010

bambola - postupne sme rozoberali jednotlive doby porodne, plus kojenie nejake rady okolo mimca, a ono sa to vacsinou zvrtlo na otazky a odpovede, plus nejake info z chodu nemocnice co mozme ocakavat, a aka je teoria a prax 🙂

babulina
14. apr 2010

certica - ja som k vam chodievala k marcovkam 2008 lebo tak mi vychadzal termin ako tehu potom som dlho nemala net doma a vlastne ani nebolo casu a teraz som nejako zapadla medzi junovky 2010, ale obcas k vam nakuknem ze nech som v obraze

babulina
14. apr 2010

pisem ako hotentot, nie k vam aprilovkam ale k marcovkam som chodila 🙂

bambola
14. apr 2010

Babulina- dakujem 🙂

matenka
14. apr 2010

bambulina ja som teda chodila k marcovkám 2008 ale nepamätám že by si tam chodila 😒

pimpulienka
14. apr 2010

babulina, no vypýtaj si 🙂
bambola si to ty??? z lady.sk? 🙂

certica
14. apr 2010

aha, ok

bambola
15. apr 2010

pimpulienka- jasne 😀

evatko
15. apr 2010

Kde su tie dve holky, co boli dnes na poradni...??? chcem novinky 😎

matenka
15. apr 2010

ahoj evatko, tak mňa prijmú v pondelok o 8,00, najhoršie je, že malú mám chorú, to je ako zákon schválnosti 😢

evatko
15. apr 2010

neboj, do pondelka bude ok, drzim palce. Tak ja zajtra...

matenka
15. apr 2010

no neviem, nejako sa tým teraz plácame, najprv mala nejaký brušný vírus a teraz laryngitídu ☹
a začínam byť z toho aj ja riadne unavená, ale dík, aj ja dúfam, že do pondelka bude z najhoršieho vonku, aspoň pre môj dobrý pocit 🙂

misik1
15. apr 2010

ahojte...dievcata a kto mi da tu ziadanku,s ktorou treba ist potom k p.jezikovej...uz gyn. na poradni na antolskej alebo moj?
a na tu prednasku otec pri porode treba tiez nieco,ak by sme chceli iba to absolvovat? dik

mici111
15. apr 2010

misik, ziadanku alebo vymenny listok ti da tvoj gynekolog..

lucia169
15. apr 2010

evatko a zajtra ides na piate alebo na tretie na porodnicu? Ja idem zajtra do poradne a straaaaasne dufam, ze si ma tam uz necha.

pimpulienka
15. apr 2010

Bambola hneď som si všimla nick a termín pôrodu 🙂 😉

baby dnes som volala s p. Ježíkovou, žiadanku mám od svojej gynekologičky, bud. týždeň tam p. Ježíková, čo mi povedala nie je, tak ma rovno objednala až na na 26.4 o 8:00, tak sa už teším 🙂

sammy
15. apr 2010

Caute, aj ja som bola dnes v poradni - tak vraj to vyzera u mna dole uz "volnejsie" a mozno by som to cez vikend aj mohla zvladnut. Ale veru neviem, necitim sa stale nijak na rodenie 😒
Bola som aj na monitore, ozvy su nastastie ok, kontrakcie nula bodov ☹ A vraj mi staci prist az o tyzden na poradnu. No ja asi pockam do pondelka, kedy mam termin a ked nic, v utorok tam nabehnem a zazmluvnim niekoho, aby so mnou cosi robili, lebo mam hrozu a des z dalsieho prenasania ☹

bambola
15. apr 2010

Pimpulienka- tak rovnake nicky sa tazko prehliadaju 😀, vsak aj sammy tu je 🙂
Tak nakoniec tam ides na tie cvika? 🙂 tusim tu niekto pisal, ze je to dvojhodinovka za 3€, alebo sa mylim? 🤐

pimpulienka
15. apr 2010

🙂 áno áno Bambola, ťažko sa to prehliada 🙂
áno idem, kvôli tomu, aby som bola aspoň trošku pripravená a mala viac prehľadu 🙂
áno tuším 3 eurá sa spomínali, uvidím na mieste 🙂

pimpulienka
15. apr 2010

ten kurz trvá 6-8 týždňov pred pôrodom, myslím raz do týždňa, ako som čítala na nete

bambola
15. apr 2010

pimpulienka a hodis mi link ?

certica
15. apr 2010

baby, saudi uz ma chlapceka Adamka a bola to rychlovka 🙂

matenka
15. apr 2010

sammy neboj, mňa možno tiež nechajú čakať, doktor mi dnes povedal, že nemáme sa kam ponáhlať 😝
v pondelok ma prijmú a som zvedavá čo ďalej
ani ja sa nejako nechystám rodiť, a saudi gratulujem a tíško závidím 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre