Pôrodnica Antolská

danii
10. okt 2006

tuto temu som zalozila preto, lebo ma zaujima vsetko co sa tyka porodnice na antolskej.
napr. co vsetko si tam treba priniest, aky mate nazor na tuto porodnicu, lekarov, sestricky, .... pocity, dojmy .... proste vsetko co sa porodu tyka.
a samozrejma sa potesim radam, upozorneniam .... 🙂

j.a.j.a.j.a
26. máj 2010

ahojte....kedze v tejto nemocnici nepoznam doktorov tak som isla proste na slepo.Od dvery 22 po 27ma vseci odbili ze tam nemam co robit a co otravujem,az na dvere 27 kde mi povedala ze beru len rizikove a ze mam ist prec,tak som povedala ze mam rizikove ,,ohrnula nos,,skonzrolovala v knizke a povedala ze o jedenastej sa mam dojst opytat ci ma zoberie,,,,no pekny stres v poslednom mesiaci,,,a tie dve hod sa mam tulat po nemocnici???tak som sa opytala este raz na info a poradil mi este na poschodie.....zazrak prijemna,docela ochotna sestricka...zavahala............ale........ano sadnite si zoberieme vas🙂🙂🙂

certica
26. máj 2010

😕

cuki
26. máj 2010

babule sa vam sem prvy krat zamiesam, kedze planujem rodit tiez na antolskej. Neviete ci ak zacnem mesiac pred porodom chodit do poradne do jednej ambulancie musim tam uz zostat? ci mozem podla toho ako potrebujem menit lekara? Ja mam trochu problem, ze nie vzdy zozeniem niekoho k nasej prvorodenej a tiez sa mi dnes pani doktorka voooobec nepacila, aj so sestrickou boli nemile.

minix
26. máj 2010

Cuki, malo by to byt tak, ze pokial si nezazmluvnujes konkretmeho doktora, tak mozes ist aj kazdy krat inemu, mas pravo na volbu😉

mici111
26. máj 2010

@cuki a u koho si dnes bola? ja mam zlu skusenost zo vcera s dr. Kostolnym..

katy1979
26. máj 2010

J.a.j.a.j.a to myslis vazne to ta odvsadial poslali prec? No zbohom ak ma toto caka o tyzden tak sa im vyprdim na celu nemocnicu a pojdem inam.

lenka23
26. máj 2010

ahojte, otázka troška od veci... nejdete zajtra náhodou niektorá na cvičenie p. Ježíkovej?

lenka23
26. máj 2010

@j.a.j.a.j.a tak to ti nezavidim, ak to bude tak, aj ked tam pôjdem ja, tiež asi zvolím potom Ružinov. (aj keď tiež neviem ako to tam chodí)
U koho si bola nakoniec, u ktoreho doktora?

cuki
26. máj 2010

Dr. Marekova na 108

certica
26. máj 2010

cuki, ja to moc nechapem. ty si najprv zaklopala na kazde dvere, ci ta vezmu alebo ako?

certica
26. máj 2010

pardon, to patrilo j.a.j.a.j.e 😀 , nie cuki...

baka13
26. máj 2010

Ahojte. Ja sa chystám na Antolskú do prvej poradne zajtra tak som zvedavá čo ma tam čaká. Sa mi tam ani nechce po tom čo som si prečítala ☹

lenka23
26. máj 2010

@baka13 kedy tam ideš prvý krát? Poviem ti, ani mne nie je všetko jedno, keď to čítam...
Nechám princíp, ako to tam chodí, keď ťa tolkí lekari odmietnu zobrať.

lenka23
26. máj 2010

@lenka23 aha, zajtra... som si dobre neprečítala tvoj príspevok..
tak daj potom vedieť, čo a ako.... som zvedavá....
držím palce, aby si dobre vybavila

ceresna
26. máj 2010

@cuki, podľa mňa nemusíš chodiť k tej istej. Ja keď som bola tehotná s Tominom, tak som bola vždy u iného a pohoda, bolo síce dovolenkové obdobie, ale nemal by to byť problém.

@j.a.j.a.j.a podľa mňa si mala smolu preto, lebo v stredu naozaj ordinujú len 2 "normálne" (myslím nie rizikové) poradne aj to jedna od 10.00 a druhá od 11.00.
Pozri link: http://www.nspr.sk/Nemocnica-Petrzalka/petrzalk... Tam sú všetky ordinačné hodiny.
Inak nemajú právo ťa poslať preč.

ceresna
26. máj 2010

pokiaľ viem, v Ružinove je to ešte horšie v tom, že tam ordinuje len jeden lekár do týždňa (jedna ordinácia), tuším vo štvrtok, čiže nie je nič výnimočné, ak ste v poradí napr. 50-ta. Tak my spomínala suseda, ktorá si tam zvykla tieto štvrtky odsedieť aj 3 hodiny. 😖

certica
26. máj 2010

no ja neviem, ale som presvedcena, ze ked si sadnete do poradia pred niektoru z ambulancii, neverim, ze ked sa dostanete na rad a vojdete dnu, niekto vas vypoklonkuje von bez vysetrenia. ziadne vyklopkavanie a pytanie sa, jednoducho idem a hotovo. pokial teda v ambulancii niekto aj ordinuje 😀

baka13
26. máj 2010

@lenka23 Ďakujem. Hneď ako sa vrátim napíšem ako to prebiehalo.Ako normálne som z toho nesvoja.Pôjdem hneď ráno a snáď sa rýchlo vybavím 😵

mici111
26. máj 2010

@baka13 ak sa chystas zajtra do poradne, tak ti vrele odporucam, chod do dveri 27 od 11.00 do 12.30
MUDr. Rozemberg...velmi mily a ustretovy,fakt...ja som s nim maximalne spokojna..

baka13
26. máj 2010

@mici111 vďaka za typ.Tak to zajtra vyskúšam tam.Aspoň sa vyspím.Dúfam, že aj ja budem mať z neho rovnaký pocit. Lebo ja mám strašnú smolu v poslednej dobe na lekárov. 😠

mici111
26. máj 2010

@baka13 fakt je mily..tento utorok tam nebol, tak som musela ist za inym doktorom a to bol teda iny...nechcem povedat co..ja by som si ho aj zazmluvnila, len 7tis sa mi zda vela dat..daj vediet, ake si mala potom dojmy.. 😉

baka13
26. máj 2010

@mici111 jasko dám vedieť 😉 ja inak neplánujem zazmluvňovať, si myslím, že to môžem račej do drobca priamo investovať tie peniažky 😅

mici111
26. máj 2010

@baka13 no ved to, ja som toho isteho nazoru..ale po mojej skusenosti v utorok u toho druheho lekara, no neviem neviem...ale nezazmluvnim radsej, ved nejako snad bude a nenatrafim na porod na toho kretena...

baka13
26. máj 2010

@mici111 to musel byť teda iný ... no musíš myslieť pozitívne a určite to bude všetko ok a henten sa tam nezjaví 😀

minix
26. máj 2010

kocky, ak tam pojdete, tak klopte na dvere, kde je v ten den prenatalna poradna a nie ine, potom maju pravo vas odmietnut, ked klopete na urogynekologiu a pod. Ale ak je tam v tom case prenatalna, nikto nema pravo poslat vas prec a byt vami, tak sa tam posadim a dam im na vyber, bud ma vezmete, alebo tu pockam do porodu.

ywett
26. máj 2010

Inak btw co znamena ta urogynekologia?

minix
26. máj 2010

ywett, napriklad toto. 🙂)

http://www.cegys.sk/urogynekologia.html

ywett
26. máj 2010

@minix ahaaa, vdaka, sme s mangelom premyslali minule, ked sme tam boli, co to moze byt 🙂

katy1979
26. máj 2010

Ruzinov naozaj funguje iba raz do tyzdna a jedna ale vacsinou dve ambulancie. Ale aspon sa tam nestalo ze vas poslu prec. No som zvedava. Nabuduci tyzden prvy krat na antolsku. Ja mozem len v stredu alebo stvrtok.

puhinka
26. máj 2010

@mici111 ,ďakujem,si zlatučká

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre